Ivana Žigon

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
Na desetine tema je bilo o Natasi Kandic.Lihtovoj..Sonji Biserko..zenama u crnom..kao da im se imena uopste zasluzuju spominjati..a o jednoj predivnoj srpskoj dushi ni reci...o osobi prepunoj ljubavi i emocija....mislim da takvu nepravdu treba da ispravimo i o njoj napisemo sta mislimo:worth:
 
Не знам одакле јој толика енергија и посвећеност. Деведесетих, када сам се школовао у Београду, сјећам се прича инвалида и рањеника које је обилазила. Неки од њих су били и моји рођаци и сви су причали о њој као о неком посебном, неком ко је као из дјечијих бајки, поштен, чист, храбар и пун љубави. Никада ни једна ријеч злобе и мржње из њених уста. Чини ми се да је она отјелотворење онога како као дјеца замишљамо мајку, као луку гдје је храна, сигурност, утјеха и љубав. Мислим да од онаквих родитеља и није могла бити другачија.
 

Aha... nju poznajem jos s pocetka devedesetih godina proslog vijeka. SUPER DJEVOJKA !
Na zalost... nasu zalost a i njenu - NIJE POSTALA CRNOGORKA i ako nas je mnoooogo voljela a i mi nju !
Ovo "mi" se odnosi na nesto sire ... znace ona o kome se radi.
Ne znam da li se udala i sto se desava s njom?
 
Aha... nju poznajem jos s pocetka devedesetih godina proslog vijeka. SUPER DJEVOJKA !
Na zalost... nasu zalost a i njenu - NIJE POSTALA CRNOGORKA i ako nas je mnoooogo voljela a i mi nju !
Ovo "mi" se odnosi na nesto sire ... znace ona o kome se radi.
Ne znam da li se udala i sto se desava s njom?


Udala se.......udala..........i svakim danom je sve veca budala..........:hahaha:
 

Back
Top