primila bih civavicu na poklon

ne znam da li je ovo ozbiljna tema, ali ako jeste i ja bih volela da primim na poklon jednu malu čivavu :heart: :)

I ja bih volela da primim na poklon jedan automobil,po mogucstvu karavan jer nas je mnogo,ali jos nisam nasla toliko dobru dusu da mi ispuni tu zelju,pa cu ipak morati da kanem kintu za tako nesto. :sad2:

A i tebi bih preporucila da skupis pare pa da kupis civavicu :bye:
 
slažem se da je možda zaista malo previše očekivati takav poklon, ali eto...volela bih...
shrug.gif
 
Eeeeeeee... Kad sam na jednoj slicnoj temi napisala sta bih sve primila na poklon .... izbrisali su mi post... :lol:. Nepravda, sto bi rek'o Kalimero, a post je bio .... ma sjajan...:zaljubljena:. Znaci, sad mogu da se raspistoljim onolikooooo..... :per:.... Evo, ja bih.... cek da osmislim dobar tekst :D.

Tek toliko da znate moderatori sto mi obrisaste to remek delo - pamtim kao slon... :D. To si ti bila Vilus, cini mi se, a sad pricas o karavanu na poklon .... :think: :lol:. Je l' taj karavan - neka vrsta civave :lol: ?
 
Poslednja izmena:
Eh i ja bi da mi neko pokloni Ferari.:cool:

Ako vam je stvarno stalo da imate psa a nemate novca za kupovinu a vi uzmite mesanca.

Samo mi nije jasno kako to "odlicne uslove" bi imala a nemate para za kupovinu?

Te pare koje date za kupovinu nisu ni 1% od onoga sto na jednog psa potrosite na hranu,vakcine,povodce,veta itd. za 10 + godina.

Pas nije ni pravo ni privilegija vec obaveza i pravi uslovi ne podrazumevaju vode i leba.

Sve da meni neko i pokloni Ferari ja ne bih imao para za delove i gorivo koje to cudo potrosi.
 
Poslednja izmena:

Back
Top