Vidjanje u vezi...

milimail

Zainteresovan član
Poruka
483
Nesto razmisljam...Koliko se cesto vidjate sa svojim deckom/ devojkom kada ste u vezi? Pod uslovom da zivite u istom gradu, ali ne da zivite jako blizu, u istoj zgradi ili radite zajedno... Koliko cesto biste se najradije vidjali sa osobom sa kojom ste u vezi? Naravno, pod uslovom da ste sa nekim u vezi, a ne u nekoj kombinaciji, shemi il slicno ..
Da vas cujemo :think:
 
Zavisi od obaveza i od toga koliko nam sve to prija.. Obicno 5, 6 puta nedeljno tj ceo vikend, a preko nedelje 3 , 4 puta.. I uvek na duze, nikad nesto na sat, dva, normalno, ako nam se to uklapa u neku satnicu i od pravih obaveza.. Ali genaralno, svaki slobodan trenutak je rezervisan za njega..
 
Zavisi od obaveza i od toga koliko nam sve to prija.. Obicno 5, 6 puta nedeljno tj ceo vikend, a preko nedelje 3 , 4 puta.. I uvek na duze, nikad nesto na sat, dva, normalno, ako nam se to uklapa u neku satnicu i od pravih obaveza.. Ali genaralno, svaki slobodan trenutak je rezervisan za njega..

znači,svakog dana:lol::lol::lol:?

ja bih poludela da se viđam sa momkom svakog dana:eek:
 
pa ljudi koji žive zajedno nisu stalno zajedno...ako oboje rade,jedva da se vide malo posle posla...više se viđaš sa nekim dok ne počnete zajednički život:lol::lol::lol:

Ok..ali i ako ne rade meni je bzvz trip kao treba nam prostora za sebe..za neke druge ljude..to mi se nekako podrazumeva a i mozemo opet zajedno big dill..pa se neko kao gushi..ne pamtim kad sam bio u vezi da je nekom bilo previse vidjanja
 
Ok..ali i ako ne rade meni je bzvz trip kao treba nam prostora za sebe..za neke druge ljude..to mi se nekako podrazumeva a i mozemo opet zajedno big dill..pa se neko kao gushi..ne pamtim kad sam bio u vezi da je nekom bilo previse vidjanja

naravno da nam treba prostora za nas same...ja volim nešto što moj momak ne voli i obratno...i ne vidim zašto bih ja njega terala da to "zavoli" samo da bismo mi bili što više zajedno...ili da idemo zajedno da viđamo moju drugaricu il njegovog druga,to je meni bzvz...:)

uostalom,svako zna kakva veza mu prija:D
 
Ok..ali i ako ne rade meni je bzvz trip kao treba nam prostora za sebe..za neke druge ljude..to mi se nekako podrazumeva a i mozemo opet zajedno big dill..pa se neko kao gushi..ne pamtim kad sam bio u vezi da je nekom bilo previse vidjanja

..ni ja.. :confused:
..osim ponekad poslednjih par dana/nedelja.. :lol:
..ali to je druga pricha.. :D

..mm i ja smo se videli jednom, kad smo se upoznali,
pa josh jednom, kad smo namenski izashli zajedno..i to je to.. :lol:
..od tad se nismo razdvojili.. :rumenko:
 
naravno da nam treba prostora za nas same...ja volim nešto što moj momak ne voli i obratno...i ne vidim zašto bih ja njega terala da to "zavoli" samo da bismo mi bili što više zajedno...ili da idemo zajedno da viđamo moju drugaricu il njegovog druga,to je meni bzvz...:)

uostalom,svako zna kakva veza mu prija:D
E, vidis baby u nekim odnosima gubis to svoje vreme na ustrb zajednickog 'kvalitetnog':)
 
E, vidis baby u nekim odnosima gubis to svoje vreme na ustrb zajednickog 'kvalitetnog':)

e vidiš,ne,ne i ne...ono što imamo kad smo zajedno ne može da zameni ono što radim kad nismo zajedno...mislim,to su dva različita pojma...

npr...nećemo da se vidimo onog dana kad imam recimo aerobik jer je to nešto meni potrebno nevezano za mog momka...tako nekako:D
i ne znači da je to "moje" vreme nekvalitetno samo zato što nismo zajedno:)
 
e vidiš,ne,ne i ne...ono što imamo kad smo zajedno ne može da zameni ono što radim kad nismo zajedno...mislim,to su dva različita pojma...

npr...nećemo da se vidimo onog dana kad imam recimo aerobik jer je to nešto je meni potrebno nevezano za mog momka...tako nekako:D
i ne znači da je to "moje" vreme nekvalitetno samo zato što nismo zajedno:)

ok, respect, samo sam mislila na to da ponekad zelis da batalis prijatelje i sve da bi non sto bio sa tim nekim :)
To je obicno na pocetku odnosa, a kasnije se potencijalno intenzitet vidjenja smanjuje.. ;)
 

Back
Top