Ruski Banski Dvor i nevidljiva cevka

bill kill

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
242
:hahaha:........na svu muku sa nesposobnom vladom, i ludim ministrima, jos nas i braca zaebavaju , pa na boga ne misle.........:hahaha:

Danas kazu, da su Rusi odlucili da nastave , lagano pregovore oko Banskog dvora, u fazonu........." sta se vi , srbi , qrchite, kada smo mi gazde .......":hahaha:

Naime, po predlogu ruske nam brace, ako se i smiluju da uloze neku rublju u skladiste gasa, oni ce da odlucuju ko ce i pod kojim uslovima moci da ga koristi......ukljucujuci i Srbiju........:dash::dash::dash:

Bratski nam ga surduknushe.........naravno, o cevki vise niko i ne prica......:whistling:
 
:hahaha:........na svu muku sa nesposobnom vladom, i ludim ministrima, jos nas i braca zaebavaju , pa na boga ne misle.........:hahaha:

Danas kazu, da su Rusi odlucili da nastave , lagano pregovore oko Banskog dvora, u fazonu........." sta se vi , srbi , qrchite, kada smo mi gazde .......":hahaha:

Naime, po predlogu ruske nam brace, ako se i smiluju da uloze neku rublju u skladiste gasa, oni ce da odlucuju ko ce i pod kojim uslovima moci da ga koristi......ukljucujuci i Srbiju........:dash::dash::dash:

Bratski nam ga surduknushe.........naravno, o cevki vise niko i ne prica......:whistling:

hahaha pa ako su,****** oni non stop pricaju da su u srbiji na vlasti izdajnici i poltroni:))))
 
:hahaha:........na svu muku sa nesposobnom vladom, i ludim ministrima, jos nas i braca zaebavaju , pa na boga ne misle.........:hahaha:

Danas kazu, da su Rusi odlucili da nastave , lagano pregovore oko Banskog dvora, u fazonu........." sta se vi , srbi , qrchite, kada smo mi gazde .......":hahaha:

Naime, po predlogu ruske nam brace, ako se i smiluju da uloze neku rublju u skladiste gasa, oni ce da odlucuju ko ce i pod kojim uslovima moci da ga koristi......ukljucujuci i Srbiju........:dash::dash::dash:

Bratski nam ga surduknushe.........naravno, o cevki vise niko i ne prica......:whistling:

pa vidite ovako, amerikanci prodaju smederevsko gvozdje po ceni koje
odredi ministarstvo spojenih posuda, rusi su stvarno preterali.
 
imam komsiju. rusofila.

nije 2 knjige procitao u zivotu a ni ta jedna koju je procitao nije od dostojevskog (knjiga o milutinu inace)

istina, ana karenjina mu je poznat pojam (ima sina u srednjoj, ne ana nego on) i zna da se bacila pod voz. a i ispao je jako pametan kad je kumu rekao da je taj njen neki veliki grof koji je poginuo u srbiji braneci srbe od turaka. odmah uz karadjordja je poginuo... ko da ga gledam kako lezi, ovako...

o mrtvim dusama ne bi. on je covek pravoslavan, svakog badnjeg dana unosi badnjak a na petak onaj veliki posti... mrtve duse, boze me sacuvaj

klasicnu muziku prezire. onako na neslusanje. nikad nije slusao ali prezire.

cajkovski doesn't ring a bell. cak ni kad kazes 1812ta.

labudovo jezero je bilo pre neku godinu kod kraljeva... u stvari nije bas jezero nego reka ibar ali bilo je labudova

ne voli ni kauboje i indijance istina ali za tarasa buljbu i hadzi murata nije ni cuo.

kozake je inace video par puta na televiziji kad su dolazili u beograd

pugacev se ne povezuje sa ekatarinom velikom (za nju naravno da je cuo, opet sin u srednjoj). u stvari ne povezuje se ni sa cim. mozda sa jermakom. tj ni sa cim.

obozava ruski fudbal a u engleskoj navija za celzi

automobili ruski jesu losi ali to su komunisti krivi. mada u ladu samaru moze da se stavi motor od porsea i ide bolje nego... porse

ukrajince ne moze da smisli (opet na nevidjeno. u stvari na neznanje vise. komsinicu milijanu obozava, narocito njene orasnice ali ona cuti da joj je deda bio ukrajinac, cisto da komsiji ne bude neprijatno, dobar je covek pa da se ne uzbudjuje).

izraz kijevska rusija za njega znaci da ce jednog dana rusija da se ponovo pita u kijevu. ako se on pita bice tako i nikako drugacije. dajte molim vas jos jednu orasnicu, da zasladim usta posle mucenice.

od rusa zna za putina (cak cuva i magazin sa njegovom slikom na naslovnoj strani. vidi kakav je!! dzudista. pa jos peca go do pojasa (ovo malo nesigurno, u pola glasa)), staljina (dzaba sto je gruzin - bio rus i komunista isto ko nas tito samo sto je bio rus), lenjina, lajku...

pravi rusofil

napomena: prvo se ljutio kad mu kazem da je rusofil ali sad kad zna sta to znaci (sin u srednjoj) ponosan je kad mu se tako obratim
 
imam komsiju. rusofila.

nije 2 knjige procitao u zivotu a ni ta jedna koju je procitao nije od dostojevskog (knjiga o milutinu inace)

istina, ana karenjina mu je poznat pojam (ima sina u srednjoj, ne ana nego on) i zna da se bacila pod voz. a i ispao je jako pametan kad je kumu rekao da je taj njen neki veliki grof koji je poginuo u srbiji braneci srbe od turaka. odmah uz karadjordja je poginuo... ko da ga gledam kako lezi, ovako...

o mrtvim dusama ne bi. on je covek pravoslavan, svakog badnjeg dana unosi badnjak a na petak onaj veliki posti... mrtve duse, boze me sacuvaj

klasicnu muziku prezire. onako na neslusanje. nikad nije slusao ali prezire.

cajkovski doesn't ring a bell. cak ni kad kazes 1812ta.

labudovo jezero je bilo pre neku godinu kod kraljeva... u stvari nije bas jezero nego reka ibar ali bilo je labudova

ne voli ni kauboje i indijance istina ali za tarasa buljbu i hadzi murata nije ni cuo.

kozake je inace video par puta na televiziji kad su dolazili u beograd

pugacev se ne povezuje sa ekatarinom velikom (za nju naravno da je cuo, opet sin u srednjoj). u stvari ne povezuje se ni sa cim. mozda sa jermakom. tj ni sa cim.

obozava ruski fudbal a u engleskoj navija za celzi

automobili ruski jesu losi ali to su komunisti krivi. mada u ladu samaru moze da se stavi motor od porsea i ide bolje nego... porse

ukrajince ne moze da smisli (opet na nevidjeno. u stvari na neznanje vise. komsinicu milijanu obozava, narocito njene orasnice ali ona cuti da joj je deda bio ukrajinac, cisto da komsiji ne bude neprijatno, dobar je covek pa da se ne uzbudjuje).

izraz kijevska rusija za njega znaci da ce jednog dana rusija da se ponovo pita u kijevu. ako se on pita bice tako i nikako drugacije. dajte molim vas jos jednu orasnicu, da zasladim usta posle mucenice.

od rusa zna za putina (cak cuva i magazin sa njegovom slikom na naslovnoj strani. vidi kakav je!! dzudista. pa jos peca go do pojasa (ovo malo nesigurno, u pola glasa)), staljina (dzaba sto je gruzin - bio rus i komunista isto ko nas tito samo sto je bio rus), lenjina, lajku...

pravi rusofil

napomena: prvo se ljutio kad mu kazem da je rusofil ali sad kad zna sta to znaci (sin u srednjoj) ponosan je kad mu se tako obratim

da ti nije mozda tihi komsija :)................pvaj opis mi lici na njega
 
:hahaha:........na svu muku sa nesposobnom vladom, i ludim ministrima, jos nas i braca zaebavaju , pa na boga ne misle.........:hahaha:

Danas kazu, da su Rusi odlucili da nastave , lagano pregovore oko Banskog dvora, u fazonu........." sta se vi , srbi , qrchite, kada smo mi gazde .......":hahaha:

Naime, po predlogu ruske nam brace, ako se i smiluju da uloze neku rublju u skladiste gasa, oni ce da odlucuju ko ce i pod kojim uslovima moci da ga koristi......ukljucujuci i Srbiju........:dash::dash::dash:

Bratski nam ga surduknushe.........naravno, o cevki vise niko i ne prica......:whistling:

Nije valjda..pa ja sam mislio da su nam braca,evo vec nam dali i 6 milijardi(ne znam samo cega) po najboljim mogucim uslovima..kazu ovi DSS,a ja njima verujem,pogotovu neobavestenom sefu...ccc...e stvarno nema smisla i to jos od majcice Rusije...sad cu da se rasplacem...:rida::rida::per:
 
Nije valjda..pa ja sam mislio da su nam braca,evo vec nam dali i 6 milijardi(ne znam samo cega) po najboljim mogucim uslovima..kazu ovi DSS,a ja njima verujem,pogotovu neobavestenom sefu...ccc...e stvarno nema smisla i to jos od majcice Rusije...sad cu da se rasplacem...:rida::rida::per:

кад ниси плакао док ти уваљују еу и ммф,са оволиким харачем,немој ни сад,ово је сан летње ноћи за демоне из еуроунијатских кругова:zurka:
 
:hahaha:........na svu muku sa nesposobnom vladom, i ludim ministrima, jos nas i braca zaebavaju , pa na boga ne misle.........:hahaha:

Danas kazu, da su Rusi odlucili da nastave , lagano pregovore oko Banskog dvora, u fazonu........." sta se vi , srbi , qrchite, kada smo mi gazde .......":hahaha:

Naime, po predlogu ruske nam brace, ako se i smiluju da uloze neku rublju u skladiste gasa, oni ce da odlucuju ko ce i pod kojim uslovima moci da ga koristi......ukljucujuci i Srbiju........:dash::dash::dash:

Bratski nam ga surduknushe.........naravno, o cevki vise niko i ne prica......:whistling:

Šta bi mi braće...

 
Оволико...

Srbija nema zamenu

MARŠRUTA gasovoda “Južni tok” preko Srbije prioritetna je za Rusiju i “Gasprom”, a Rumunija nije nikakva alternativa i ne može biti zamena za vašu zemlju - kaže u razgovoru za “Novosti” Aleksandar Medvedev, potpredsednik “Gasproma” i generalni direktor “Gasprom eksporta”.
* Da li i dalje važi rok da će konačna studija izvodljivosti za “Južni tok” biti završena krajem naredne godine?
- Spremni smo da do kraja ove godine završimo sve pojedinačne tehničke elaborate za zemlje uključene u gradnju gasovoda. Za sve poslove postoje rokovi, a već smo dali zahtev za istraživačke radove na delu od Rusije ka Evropi. Potom slede koraci koji se odnose na tranzit gasa potrošačima u Evropi.
* Ostajete li pri tvrdnji da će do kraja 2015. godine biti završen “Južni tok”?
- Da. Nema govora o pomeranju.
* Nedavno ste pomenuli da bi ukupni godišnji kapacitet “Južnog toka” mogao da se poveća sa 30 na 47 milijardi kubika...
- U povećanje kapaciteta za 17 milijardi kubika gasa više niko i ne sumnja. Sa partnerima iz italijanskog “Enija” već smo se dogovorili u vezi sa korekcijom ugovora oko podvodnog dela trase. A, to bi za Srbiju bilo povećanje tranzita preko vaše teritorije.
* Može li Srbija da dobije više od 10 milijardi kubika gasa?
- Za Srbiju je predviđeno najmanje 10 milijardi kubika, ali krajnje količine gasa biće određene tehničko-ekonomskom
studijom.
* Kada će “Srbijagas” i “Gasprom” osnovati zajedničko preduzeće za gradnju “Južnog toka”?
- Preduzeće će biti osnovano krajem aprila. Prvobitno je trebalo da se to završi u Plovdivu, ali je ipak “preseljeno” u Sofiju.
* U kojoj fazi su dogovori oko gradnje podzemnog skladišta gasa u Banatskom Dvoru?
- Profesionalci iz “Srbijagasa” i “Gasproma” sada rade svoj deo posla. Priprema se studija izvodljivosti i trebalo bi da bude gotova do kraja aprila.
* Da li će Banatski Dvor biti regionalno skladište?
- Prioritet je obezbeđivanje gasom srpskog tržišta, ali razmatra se i regionalni aspekt. Ipak, u svemu postoje tehnološki i ekonomski faktori, koji će biti jasniji posle studije.
* Srpsko poslovodstvo NIS najavljivalo je dobit iz 2008. godine, ali novi menadžment iz “Gaspromnjefta” izračunao je gubitak...
- O tome sam u petak razgovarao sa Petrom Škundrićem, ministrom energetike, a uskoro će doći Aleksandar Djukov, generalni direktor “Gaspromnjefta”, i biće održana skupština. Polazimo od svih uslova koji su važili pred potpisivanje ugovora za NIS, i sa svoje strane smo ispunili obaveze što se tiče plaćanja i investicija. Očekujem i da će srpska strana ispuniti svoje obaveze, ne samo korporacijske, već i pitanje isplate dividendi, prenosa imovine.
* Da li ste zadovoljni zatečenim stanjem u NIS u odnosu na ono što je bilo predstavljeno tokom pregovora?
- Bolje da ne trčimo pred rudu. Neka prvo Upravni odbor i Skupština akcionara urade svoj posao. Uveren sam da na ovom tržištu za NIS nema boljeg partnera od “Gaspromnjefta” i ne vidim bolju varijantu za razvoj. Posao treba da funkcioniše na partnerskom uvažavanju.
* Postoji li opasnost da se smanje investicije u NIS?
- Ne, imao sam sastanak sa Dmitrijem Mališevom, predsednikom UO NIS, i rekao sam da se sve investicije odvijaju po planu.

KRIZA NAS NEĆE ZAUSTAVITI
* Koliko je kriza uticala na vaše poslovanje?
- Bilo bi glupo kada bih rekao da nas kriza nije dotakla, ali naftno-gasni biznis je dugoročan u investicionim planovima. Ne gledamo na rok od dve ili tri godine, već na 15 i 20 godina. Svi planovi “Gasproma” biće realizovani, čak i poslovi preko granice neće biti ugroženi.

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=5&status=jedna&vest=141305&title_add=Srbija nema zamenu
 
аха раније се причало о 23 милијарде,а сад је 47 милијарди.значи заобићи ће украјину:ok: јуче је русија потписала споразум са туркменијом,која има четврте светске резерве гаса,тако да је еу ОДУСТАЛА ОД НАБУКА.браво за русе,гасовод је велика ствар:ok:
 
Pa ne pise se "rusofil" velikim slovom:hahaha::hahaha::hahaha:

Ili imas onaj usadjen refleks , da sve sto sadrzi slog "rusko" , mora da se pise velikim R?:dash:

Meni se čini, ne tvrdim, da ova tvoja aktivnost :dash:, jer je prekomerna, utiče na kvalitet tvoje koncentracije i pažnje glede i unatoč veštine poznate kao čitanje, i razumevanje pročitanog.

Sve što je rusko naravno pišem velikim slovom :), ali tebi fale velika slova svud u postu od 40 centimetara. Mučan je post, pa nisam htela ceo da citiram, samo jedan gde se vidi da na početku rečenice nema velikog slova.

To je bila poenta.

Nego neka to, to su sporedne stvari. A šta kažeš za Nabuko :D Šta kažeš za evropski crtež cevke bez izvora?

Ništa? Aj onda natrag na :dash:
 
Bar nas nisu bombardovali.
Zato nije ni loš seks bez uživanja (za nas, naravno). :lol:

Добро примјећено. У нечијим главама то није битна разлика. Ипак, то не значи да стално треба да будемо у "пасивном положају". Треба да и ми нађемо неког као Тито несврстане. Тако свијет функционише, увијек треба да нађеш некога кога ћеш да трпаш.
 
imam komsiju. rusofila.

nije 2 knjige procitao u zivotu a ni ta jedna koju je procitao nije od dostojevskog (knjiga o milutinu inace)

istina, ana karenjina mu je poznat pojam (ima sina u srednjoj, ne ana nego on) i zna da se bacila pod voz. a i ispao je jako pametan kad je kumu rekao da je taj njen neki veliki grof koji je poginuo u srbiji braneci srbe od turaka. odmah uz karadjordja je poginuo... ko da ga gledam kako lezi, ovako...

o mrtvim dusama ne bi. on je covek pravoslavan, svakog badnjeg dana unosi badnjak a na petak onaj veliki posti... mrtve duse, boze me sacuvaj

klasicnu muziku prezire. onako na neslusanje. nikad nije slusao ali prezire.

cajkovski doesn't ring a bell. cak ni kad kazes 1812ta.

labudovo jezero je bilo pre neku godinu kod kraljeva... u stvari nije bas jezero nego reka ibar ali bilo je labudova

ne voli ni kauboje i indijance istina ali za tarasa buljbu i hadzi murata nije ni cuo.

kozake je inace video par puta na televiziji kad su dolazili u beograd

pugacev se ne povezuje sa ekatarinom velikom (za nju naravno da je cuo, opet sin u srednjoj). u stvari ne povezuje se ni sa cim. mozda sa jermakom. tj ni sa cim.

obozava ruski fudbal a u engleskoj navija za celzi

automobili ruski jesu losi ali to su komunisti krivi. mada u ladu samaru moze da se stavi motor od porsea i ide bolje nego... porse

ukrajince ne moze da smisli (opet na nevidjeno. u stvari na neznanje vise. komsinicu milijanu obozava, narocito njene orasnice ali ona cuti da joj je deda bio ukrajinac, cisto da komsiji ne bude neprijatno, dobar je covek pa da se ne uzbudjuje).

izraz kijevska rusija za njega znaci da ce jednog dana rusija da se ponovo pita u kijevu. ako se on pita bice tako i nikako drugacije. dajte molim vas jos jednu orasnicu, da zasladim usta posle mucenice.

od rusa zna za putina (cak cuva i magazin sa njegovom slikom na naslovnoj strani. vidi kakav je!! dzudista. pa jos peca go do pojasa (ovo malo nesigurno, u pola glasa)), staljina (dzaba sto je gruzin - bio rus i komunista isto ko nas tito samo sto je bio rus), lenjina, lajku...

pravi rusofil

napomena: prvo se ljutio kad mu kazem da je rusofil ali sad kad zna sta to znaci (sin u srednjoj) ponosan je kad mu se tako obratim
pa da to je vec visi stepen demencije IB-ovskog tipa ,tako cest kod nas , ima i onaj laksi tipa onisunambracajernasnikadnisubombardovali ,al ipak su ovi prvi zanimljiviji:D
 
pa da to je vec visi stepen demencije IB-ovskog tipa ,tako cest kod nas , ima i onaj laksi tipa onisunambracajernasnikadnisubombardovali ,al ipak su ovi prvi zanimljiviji:D


Mogu da oprostim Hrvatima i sto su oteli Knin, i Kavlovac, i Ogulin, i Viloviticu...........

Ali, sto nam uzese Goli Otok????:evil:

Treba nam danas vise nego ikada.........da ga iznajmimo???:think:
 

Back
Top