Žene u crnom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gwydion

Iskusan
Banovan
Poruka
6.481
Moram da priznam da mi je LDP veoma mlaka partija. nedovoljno oštra i skloni su kompromisima. O DS neću ni da govorim. U ovom momentu Žene u crnom mi deluju najbeskromisnije i najbolje na srpskoj javnoj političkoj sceni. Njihove akcije su poštenei pravedne, reaguju protiv nazadnosti u našem društvu i mislim da ih valja podržati.
Dakle link je :

www.zeneucrnom.org
 
Žene u crnom su politički subjekt u ovom društvu već duhi niz godina i njima nije potrebna reklama. Ovo je dakle diskusija o jednoj od najkvalitetnijih artikulacija morala i etike ovog društva.
 
Moram da priznam da mi je LDP veoma mlaka partija. nedovoljno oštra i skloni su kompromisima. O DS neću ni da govorim. U ovom momentu Žene u crnom mi deluju najbeskromisnije i najbolje na srpskoj javnoj političkoj sceni. Njihove akcije su poštenei pravedne, reaguju protiv nazadnosti u našem društvu i mislim da ih valja podržati.
Dakle link je :

www.zeneucrnom.org

Njihove akcije su selektivne i nisu pravedne.
 
Moram da priznam da mi je LDP veoma mlaka partija. nedovoljno oštra i skloni su kompromisima. O DS neću ni da govorim. U ovom momentu Žene u crnom mi deluju najbeskromisnije i najbolje na srpskoj javnoj političkoj sceni. Njihove akcije su poštenei pravedne, reaguju protiv nazadnosti u našem društvu i mislim da ih valja podržati.
Dakle link je :

www.zeneucrnom.org

?????? :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Klasicna sekta.I takvima je dozvoljeno delovanje u ovoj zemlji ccccc!!!!

m9rigk.jpg
 
Poslednja izmena:
Šta je zabranjeno ?

...........................
# promocija nacizma, fašizma, sektaštva i isticanje njihovih obeležja
# promocija određenih političkih partija, njihovih lidera ili članova

...........................
 
Ljuba Lukic - Zena u crnom

K'o crna zemlja pijan za stolom
u losoj krcmi sedim sa bolom
kao kroz maglu ugledah ja
prilazi zena u crnom sva

Ref.
Zena u crnom sede kraj mene
od jednom srce presta da vene
pijanu dusu recima takla
daj podji sa mnom iz ovog pakla

Ja podjoh za njom, ne znam ni kuda
ne zna ni glava, pijana, luda
da l' hoce mene da oslobodi
il' me u veci pakao vodi

Ref.

Pomislih crno, to je nesreca
al' ona postade moja sreca
ako ti bude kao i meni
sa zenom u crnom slobodno kreni

Ref.
 
Šta je zabranjeno ?

...........................
# promocija nacizma, fašizma, sektaštva i isticanje njihovih obeležja
# promocija određenih političkih partija, njihovih lidera ili članova

...........................

Žene u crnom nisu politička partija. One su feministička mirovna grupa, ili mirovna feministička grupa. Nebitno. Mirovna u smislui antiratna. Zabrana sektaštva nije u redu jer po zakonu o diskriminaciji propadnici neke religije ne bi smeli da budu diskriminirani. A uostalom i samo hrišćanstvo je sekta, budu
i da su nastali od Jevreja koji ih nikad nisu priznali. Slično kao i islam. Zato svako ko promoviše neku od hrišćanskih grupacija krši pravila...
 
Moram da priznam da mi je LDP veoma mlaka partija. nedovoljno oštra i skloni su kompromisima. O DS neću ni da govorim. U ovom momentu Žene u crnom mi deluju najbeskromisnije i najbolje na srpskoj javnoj političkoj sceni. Njihove akcije su poštenei pravedne, reaguju protiv nazadnosti u našem društvu i mislim da ih valja podržati.
Dakle link je :

www.zeneucrnom.org

молим модераторе да закључају тему, јер је очито да се ради о реклами и личној промоцији ове организације
 
Žene u crnom nisu politička partija. One su feministička mirovna grupa, ili mirovna feministička grupa. Nebitno. Mirovna u smislui antiratna. Zabrana sektaštva nije u redu jer po zakonu o diskriminaciji propadnici neke religije ne bi smeli da budu diskriminirani. A uostalom i samo hrišćanstvo je sekta, budu
i da su nastali od Jevreja koji ih nikad nisu priznali. Slično kao i islam. Zato svako ko promoviše neku od hrišćanskih grupacija krši pravila...

Oprosti , a jel ima neka tamo da je normalna ?
 
молим модераторе да закључају тему, јер је очито да се ради о реклами и личној промоцији ове организације

Ne može biti ličnoj jer ja nisam žena u crnom. Šta više nisam žensko uopšte,što je lako zamjetljivo. To pto ti ne voliš žene nije problem onih koji bi da pričaju o njima, naročito ako su još pri tome u crnom. Mislim žene.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top