taf gAj

psoglav

Buduća legenda
Banovan
Poruka
27.122
este li ulazili u fizicko-verbalne obracune zbog zena ?
Zene ...jeli vam prijalo da se vas frajer kachi sa nekim zbog vas i izlazi kao pobednik u tom duelu ?:mrgreen:
ili vam je vise prijalo da vidate rane... njegovo crvenkasto purpurno lice posle zaradjene samarcine :rumenko:
 
samospoznaja, obrazovanje i hriscanska vrlina mi ne dozvoljavaju da ulazim u verbalno - fizicki obracan, da bih sacuvao cast svoje devojke ali moj dobar prijatelj Valter sa pristojne razdaljine, pristojno busi svaku sumnju kada se neko zamisli da moze da otme moju devojku
 
nikad nije morao ni od koga, jer mogu sama da se branim ali,naravno da prija kada imash nekog jacheg da stane u tvoju odbranu.....samo ne treba se na tu vrstu ''ispomoci'' jer ako stalno naviknes da zavisis od nekog,ako taj neko ode necesh biti u stanju da stojish na sopstvenim nogama...i onda ce te srusiti...trebas prevashodno biti cela licnost da bi mogao na drugu da se oslanjas......Ali kad njih 10oro nagrnu na tebe,da vredjaju,ponizavaju,...a ti zensko....to nije fer,..i onda mora decko da istupi...posto sam ja imala neke male prilike kad su vishe njih krenuli na mene,jer sam im delovala slabo...pa crvc..
 
Poslednja izmena:
Brajane...ako imas ochi..molim te upotrebi ih.... i procitaj pitanje.... nije stvar da li ja znam ili ne znam..postoji pitanje koje je upuceno vama .... 4masima.....
ja sam se licno ulazio u svakakva sranja zbog riba..ne radi se o meni....
u redu odgovorio si sevaj...
 
dok sam bio mladji stalno

an10.jpg
 
Brajane...ako imas ochi..molim te upotrebi ih.... i procitaj pitanje.... nije stvar da li ja znam ili ne znam..postoji pitanje koje je upuceno vama .... 4masima.....
ja sam se licno ulazio u svakakva sranja zbog riba..ne radi se o meni....
u redu odgovorio si sevaj...
krenucu od detinjstva
bila jednom jedna slatka devojcica i zvala se Jelena
Jelena je vremenom izrasla u najlepsu devojku na svetu ( sto bi rekli, pichka do jaja al' ne zbog visine )
Jelena se udala za Trojanskoga kralja
Trojanski kralj je karo Jelenu, kolko je mogo i kolko mu je bila zanimljiva
Kada vise nije mogaoda je tuca kao na pocetku, Jelena bi tuzna
U to doba....
u pichku materinu, pobrko sam gradove
elem, dakle, Jelena pobeze kod mladjeg i izdrzljivijeg, kralj muz popizdi, sazove vojsku, na prevaru spale Troju i ubiju Ahila
Eto kako zbog jedne dobre ****** i mlohave kite, pogibe najslavniji helenski junak Ahil
 

Back
Top