Da li zivotinja (moja macka) misli da je covek?

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Imam macku, stara je oko godinu ipo, skoro dve. 2007. u jesen samo nasli dva malecka maceta, i uzeli ih "privremeno". Jedno smo udomili, macak, a druga je ostala kod nas do danas, macka.

E sad, interesuje me: s obziron na to, da macka odavno nije videla drugu macku, jer njena secanja o tom drugom macetu su bas daleka, da li ona mislim da je covek!? Posto jedina bica koja vidja oko se smo nas par ljudi kod kojih zivi.

Mozda ona misli da je covek isto kao i mi ostali...

U prilog tome govori da ona cak i spava kao covek! Vidite na slikama...



 
Imam macku, stara je oko godinu ipo, skoro dve. 2007. u jesen samo nasli dva malecka maceta, i uzeli ih "privremeno". Jedno smo udomili, macak, a druga je ostala kod nas do danas, macka.

E sad, interesuje me: s obziron na to, da macka odavno nije videla drugu macku, jer njena secanja o tom drugom macetu su bas daleka, da li ona mislim da je covek!? Posto jedina bica koja vidja oko se smo nas par ljudi kod kojih zivi.

Mozda ona misli da je covek isto kao i mi ostali...

U prilog tome govori da ona cak i spava kao covek! Vidite na slikama...




Izvinjavam se unapred svima koje će ovaj vic uvrediti...
Lala se istripovao da je zrno kukuruza i da kokoška hoće da ga pojede.Primeti to njegova žena Sosa i pošalje ga kod psihologa....Lala je više puta išao kod psihologa i ništa, stalno se vraćao sa istom idejom da je on zrno kukuruza, najzad posle jedne seanse kaže:"Ja sad znam da ja nisam zrno kukuruza, shvatio sam to, a da li će i kokoška to znati?"

I moja mačka tako spava pa kad dođe februar ne napada mene već fata po komšiluku druge mačke...(mada nešto mu se taj februar odužio)...nebitno...ne misli tvoja mačka da je čovek odnosno zrno kukuruza...neće to uticati jače na njenu psihu...:lol:
 
Slatko me nasmeja!
 

Prilozi

  • 4983016784948de83b7a95.jpg
    4983016784948de83b7a95.jpg
    7,2 KB · Pregleda: 159
  • Animation 40.gif
    Animation 40.gif
    6,8 KB · Pregleda: 161
Moj najstariji macor je tigrast kao tvoj. Ima svoje "bube" i prohteve, tretmane koje mi priredjuje :D, dobre i lose osobine ali je, u sustini, dobre naravi.

Cim je dosao kod mene poceo je sa spavanjem bas u fazonu koji si pokazao na fotkama u prvom postu.

Mislim da dosta toga sto kazem ili nacin na koji odreagujem - prepoznaje, ali sam i ja naucila svasta iz njegovog mjaukanja, reakcija i celokupnog ponasanja. Cak i razgovaramo, al' svako na svom jeziku :hahaha:.

Ko je koga vaspitao, pitanje je sad :think::D.. A mozda smo se oboje prilagodili jedan drugom :).
 

Mislim da dosta toga sto kazem ili nacin na koji odreagujem - prepoznaje, ali sam i ja naucila svasta iz njegovog mjaukanja, reakcija i celokupnog ponasanja. Cak i razgovaramo, al' svako na svom jeziku :hahaha:.

I on misli da je covek... ;)

Ma manje vise spavanje, to je samo pride. Nego mislim, ako macka ne vidi ni jedno drugo zivo bice osim ljudi, onda mozda zato misli da je ista vrsta sa ljudima... :)
 

Back
Top