SEX BEZ IKAKVOG OSECAJA...

Samo na nashem Balkanu :roll:

da,, zapadnjaci su vec impotentni
a na istoku zene ni nemaju orgazam vec sexualno udovoljavanje svojim supruzima

dosta zavisi od muskaraca kako ce zenskoj da bude u sexu
ali i od zenske koliko ce muskarac da se potrudi

sex je dvosmerna ulica..

ako lik nije kreten i u pristojnoj kondiciji sa ok emocijama prema toj zeni
ima da prshti od orgazma
isto ako zenska ne legne ko krava da preziva ili da ceka na odstrel ko neka uplasena ptichica

ali ako se svede sve na lezanje i primanje onda to i nije neshto..

za losh sex moze i mora neko da bude kriv a za dobar sex su definitivno oboje zasluzni
 
da,, zapadnjaci su vec impotentni
a na istoku zene ni nemaju orgazam vec sexualno udovoljavanje svojim supruzima

dosta zavisi od muskaraca kako ce zenskoj da bude u sexu
ali i od zenske koliko ce muskarac da se potrudi

sex je dvosmerna ulica..

ako lik nije kreten i u pristojnoj kondiciji sa ok emocijama prema toj zeni
ima da prshti od orgazma
isto ako zenska ne legne ko krava da preziva ili da ceka na odstrel ko neka uplasena ptichica

ali ako se svede sve na lezanje i primanje onda to i nije neshto..

za losh sex moze i mora neko da bude kriv a za dobar sex su definitivno oboje zasluzni
Bravo, to bih i ja isto rekla...
 
E, ljudi pala mi je jedna luda tema na pamet. Dakle, zanima me... (pitanje se odnosi na devojke)... koliko puta ste imali neki seksualni odnos tek onako radi reda, a da niste mogli da dozivite orgazam. Je l je to kod Vas postalo kao neka uobicajena pojava, ili vam to pak nije normalno.

Meni je to po nekom mom misljenju van svake pameti, i to nikako ne mogu shvatiti. Jel se to dogadja svuda u svetu ili samo na nasem Balkanu?????

joooooooooj ajd ajd evo...

Kao PRVO:
desava se da imam sex bez emocija ali strast je nesto
drugo i za strast ne moram da imam emocije ,
dovoljno je da mi se neko fizicki svidi i da pozelim da se sexam sa njim

KAO DRUGO: kad ima strasti ima i orgazma
Kao TRECE: nismo svi isti pa tako ni na Balkanu
 
Pa sa SEXOM, kako sa cim bre :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Sa sexom se ne zanosi. On se ili radi i ćuti ili ne radi i mašta o njemu. Možda je bolje reći zanosite se sexom bez osećaja. Pa to ti je sex sa kondomom - pranje nogu sa čarapama.

WEI§HAUPT ne bakci se time to je za proste ljude idi strebaj o gusterima i global komanderima

Naravno, samo što se ne štreba nego se širi dalje...
 
Strast je telesna privlacnost, izrazena pozuda i eroticnost, kompatibilnost i tome slicno :P

Strast je telesna privlacnost, izrazena pozuda i eroticnost, kompatibilnost i tome slicno

eto ti ili ako ne verujes ili ne daj boze nisi to nikad osetio ukucaj u Google :P


Sta je to Google?:eek:

Strast je telesna privlacnost, izrazena pozuda i eroticnost, kompatibilnost i tome slicno=emocija


nemojte da googlate,jer necete naci emociju

i da ona ne moze da se ukuca....nikako.....:P
 
:D:D:D:D
A da ja podsetim sve vas jer ste totalno skrenuli sa tebe. Ako me opet ne shvatate moracu da Vam pojasnim...
Ovako:
Pitanje broj 1. (ako ste zena-devojka)- Da li ste nekad imali SEX bez ikakve strasti, tek da bi ste samo udovoljili svom partneru... Ovde pricam o strasti i orgazmu, a ja ni u kojem kontekstu nisam pomenula "emocije". Jer, to je po meni nesto razlicito od ove teme...



Pitanje pod broj 2. Sta mislite o devojkama koje glume orgazam, samo da bi Vama podigle muskost, i jeste li nekada provalili partnerku da glumi u krevetu?
 
:D:D:D:D
A da ja podsetim sve vas jer ste totalno skrenuli sa tebe. Ako me opet ne shvatate moracu da Vam pojasnim...
Ovako:
Pitanje broj 1. (ako ste zena-devojka)- Da li ste nekad imali SEX bez ikakve strasti, tek da bi ste samo udovoljili svom partneru... Ovde pricam o strasti i orgazmu, a ja ni u kojem kontekstu nisam pomenula "emocije". Jer, to je po meni nesto razlicito od ove teme...



Pitanje pod broj 2. Sta mislite o devojkama koje glume orgazam, samo da bi Vama podigle muskost, i jeste li nekada provalili partnerku da glumi u krevetu?



Pitanje 1. suvise licno pitanje

Pitanje 2. nisam musko
 
imala sam par takvih slucajeva, tacnije 2... jednom nista nisam osecala prema liku, nisam cak ni zelela da spavam sa njim, ali desilo se,... nisam mogla da iscekam da zavrsi jer sam se ja smorila u toku odnosno glumila sam kao nesto, ali nije to to... a drugi put sam osetila takvu strast i privlacnost, ali me decko sa jednocasovnom predigrom i mazenjem smorio u toku, da na kraju nisam mogla uopste.. mislim, mi jesmo imali odnos ali to je bio uzas zivi....
 

Back
Top