Voajerizam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
16.002
Voajeri obicno dozivljavaju seksualno uzbudjenje gledajuci druge ljude tokom njihovih aktivnosti, a izmedju ostalih i erotskih i seksualnih.
Vec dugo sam na meti voajera. To je moj komsija Zika, koji stalno gleda u moj prozor i posmatra me dok se presvalcim, a ponekad i dok se tusiram. Znam da je vec godinama zaljubljen u mene. Cesto pije ispred obliznjeg marketa sa ostalim komsijama i cujem kako svi za mnom govore: "Dobra mala!" Inace, Zika mi ponekad mahne sa svoje terase, kada ode da popusi cigaru. Njegovi unuci su me par puta videli kada sam nastupala. Bili su sa devojkama i pozdravili smo se. Najpre sam mislila da se oni pale na sve sto je zensko, ali mi je onda jedan komsija dobacio: "Komsinice, tvoj ves je pao sa terase, dodji i pokupi ga." Tada sam shvatila da su oni voajeri sa Zikom na celu. Sta da radim? Tada sam shvatila, saputanje o rozim gacicama, koje je dopiralo iz mene da se i odnosi na mene.
Sta mislite o voajerizmu? Da li ga primenjujete? Kako biste kaznili voajere? Da li biste ih uopste kaznili? Da li ste i vi nekada voajerisali?
 
Voajerisao sam. Lep sport, moram da priznam.
Volim da gledam. Imam čak i dvogled ali se na žalost ništa zanimljivo ne događa u zgradi preko puta moje tako da uglavnom ja priređujem pozorište komšijama.
Dok sam živeo u starom kraju moglo se videti mnogo toga zanimljivog. Mislim da su neke devojke namerno želele da ih gledaju. Tako je delovalo.
A jel i ti voliš da te gledaju?
 
Hvala, Samantha.

Ja nisam razmisljala o tome dok nisam primetila da je Zika otkacio za mnom. ne volim da me gledaju, jako sam stidljiva po prirodi. A ti?

Ja volim. Sad nisam stidljiv, ali bio sam kao klinac.
U stvari, ne volim baš uvek ali uglavnom mi je OK.
Gledanje kao gledanje je bezopasno.
Jedini problem može da ti bude ako taj Žika ne bude mogao da se iskontroliše pa pokuša nešto više od gledanja.
 
Poslednja izmena:
Voajeri obicno dozivljavaju seksualno uzbudjenje gledajuci druge ljude tokom njihovih aktivnosti, a izmedju ostalih i erotskih i seksualnih.
Vec dugo sam na meti voajera. To je moj komsija Zika, koji stalno gleda u moj prozor i posmatra me dok se presvalcim, a ponekad i dok se tusiram. Znam da je vec godinama zaljubljen u mene. Cesto pije ispred obliznjeg marketa sa ostalim komsijama i cujem kako svi za mnom govore: "Dobra mala!" Inace, Zika mi ponekad mahne sa svoje terase, kada ode da popusi cigaru. Njegovi unuci su me par puta videli kada sam nastupala. Bili su sa devojkama i pozdravili smo se. Najpre sam mislila da se oni pale na sve sto je zensko, ali mi je onda jedan komsija dobacio: "Komsinice, tvoj ves je pao sa terase, dodji i pokupi ga." Tada sam shvatila da su oni voajeri sa Zikom na celu. Sta da radim? Tada sam shvatila, saputanje o rozim gacicama, koje je dopiralo iz mene da se i odnosi na mene.
Sta mislite o voajerizmu? Da li ga primenjujete? Kako biste kaznili voajere? Da li biste ih uopste kaznili? Da li ste i vi nekada voajerisali?

A možda komšija Žika gleda tvoju mamu a ne tebe?:think:
 
Voajeri obicno dozivljavaju seksualno uzbudjenje gledajuci druge ljude tokom njihovih aktivnosti, a izmedju ostalih i erotskih i seksualnih.
Vec dugo sam na meti voajera. To je moj komsija Zika, koji stalno gleda u moj prozor i posmatra me dok se presvalcim, a ponekad i dok se tusiram. Znam da je vec godinama zaljubljen u mene. Cesto pije ispred obliznjeg marketa sa ostalim komsijama i cujem kako svi za mnom govore: "Dobra mala!" Inace, Zika mi ponekad mahne sa svoje terase, kada ode da popusi cigaru. Njegovi unuci su me par puta videli kada sam nastupala. Bili su sa devojkama i pozdravili smo se. Najpre sam mislila da se oni pale na sve sto je zensko, ali mi je onda jedan komsija dobacio: "Komsinice, tvoj ves je pao sa terase, dodji i pokupi ga." Tada sam shvatila da su oni voajeri sa Zikom na celu. Sta da radim? Tada sam shvatila, saputanje o rozim gacicama, koje je dopiralo iz mene da se i odnosi na mene.
Sta mislite o voajerizmu? Da li ga primenjujete? Kako biste kaznili voajere? Da li biste ih uopste kaznili? Da li ste i vi nekada voajerisali?

Evo da ti WEIS da savet. Sledeći put kad prođeš pored njih pre toga se dobro najedi pasulja i prdni ko top - garant 100% više nećeš biti njihova meta. A tamo gde nastupaš (samo ti to možeš valjda) dobićeš nove obožavaoce. :super:
 
Hahhahahahhah... nemam reci... A sta mislim o voajerizmu... Pa ne mogu misliti nista jer nijednu takvu osobu nemam u svojoj okolini. Po meni je to jadno i bolesno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top