Samo mali predlog kako da uštedite neku kintu na ovu frku...bez globalnih rešenja
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 63

Tema: Samo mali predlog kako da uštedite neku kintu na ovu frku...bez globalnih rešenja

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Samo mali predlog kako da uštedite neku kintu na ovu frku...bez globalnih rešenja

Slusam na poslu, na ulici, kod kumova , prijatelja........a i ovde na omiljenom mi forumu, kuknjavu, kako smo propali do dna ( sto , istini za volju , nije daleko od stvarnosti ) , kako cemo svi kolektivno izlaz traziti na Gazeli ili Brankovom mostu.......odnosno, ispod njih......

Kao i sav ostali arsenal prokllinjanja zlehude sudbine, koja nam , eto , nakon slobe , ratova, hiperinflacije, pticjeg gripa, ubistva Zorana, mlohavog kostunici, i jos mlohavijeg Borisa..........priredila nastavak horora koji zivimo poslednjih 20 godina, u obliku globalne ekonomske krize...............

Slazem se ja, da nas je , bar moju generaciju neki maler poterao do yaya......ovi stariji su se ogrebali za penzije jos kod mrskog im marshala, pa sada mogu da srBuju i da prizeljkuju ratove za kosovo do mile volje ( imamo garant najratobornije babe i dede na svetu , stalno bi da ratuju )

Ovi mladji, na zalosti, nista videli od sveta i zivota nisu, pa nije ni zameriti sto su im , vecini , razmiljanja rastegnuta izmedju administrativne granice i Vojvodina republike.......
    S obzirom da vecinu izdrzavaju , kao u plemenskim zajednicama , kombinovano ratoborne bake i vec urinisani roditelji......mogu sebi da priuste , onako neodgovorni, luksuz da lupetaju bez grize savesti.........

Resavajuci globalnu krizu , srBi se ponasaju kao selektori svoje fudbalske reprezentacije........naime, iako pojma nemaju da sutnu loptu , sa svoje dve leve noge, mahom oslobodjeni od fiskulture, oni sastavljaju taktiku, tim, menjaju golmane i napadace........i daju savete brazilskom i nemackom selektoru........

Elem , u toj groznicavoj raspravi , ko je u pravu , a kome je u krivu......ne znas ko je smesniji i gluplji.......da li izbezumljeni narod ( kome nije zameriti ) ili potpuno nesposobna vlada ( kojoj jeste za zameriti )........svakojake glupost cujemo, citamo, gledamo svakodnevno........predlozi, sugestije , foliranje i laganje................a niko da kaze ,da smo mi qraz od ovce, koji ne moze nista da resi u vezi ove krize, dok to ne rese oni koji su je i izazvali........nase je da gledamo kako da prezivimo, kao svih ovih godina , a ne da resavamo najvecu krizu od nastanka industrijskog drustva...........

Ne zeleci da se upecam u smesne rasprave o tome sta treba srbija da uradi ne bi li resila krizu.....da li da bankrotira, da se ubije, da se proda , da ponovo mozda zarati......dacu jedan sasvim praktican predlog i prilog idejama kako da ustedite neku kintu.....

Svaka zamjenjena sijalica novom, štedljivom, znači prosječno ušteđenih oko 70 kilovat-časova struje godišnje. Ako svako domaćinstvo kupi po jednu, to je onda 70 miliona kilovat-časova ušteđene struje!

Kada bi se zamjenile sve sijalice u Srbiji štedljivima, termoelektrana Obrenovac mogla bi slobodno da se isključi!

Ozbiljne drzave na taj , i slicne nacine stede stotine miliona evra.......ali ne i srbija......

Pa necemo valjda, mi , kao narod najstariji, da propustimo ovakvu priliku , kao sto je globalna ekonomska kriza , da ne mrsomoodimo bar dve godine o tome???.........da mrsomoodimo i da nista ne radimo....................

A ovo oko sijalica???.........pa to neka se zamlacuju oni svedjani i norvezani.....ko im kriv kada nisu ni narod najstariji , a ni nebeski.......neka se onda zaebavaju sa sijalicama......

DAJTE NAM S- 300..............

Elita Iwan91 (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    204

Podrazumevano Re: samo mali predlog kako da ustedite neku kintu na ovu frku...bez globalnih resenja

stedljive sijalice su nas spas..ja imam jednu u sobi..
    xD
    `Stupid is as stupid does` Forrest Gump

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Podrazumevano Re: samo mali predlog kako da ustedite neku kintu na ovu frku...bez globalnih resenja

Ima li moderatora ovde?
    Radi ono u cemu si dobar, a ne ono za mislis da si dobar

Elita djurinica (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    188

nema ni oznaka

we don't inherit the Earth from our Ancestors,
    we borrow it from our Children

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1577

Ма битно је да они траже од народа да се не греју на -10 и то тако што ће мање трошити струју...
    ''Само човек који има вере у себе, може да буде веран другима.''
    Ерих Фром

Iskusan Maksim 3 (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Srce Srbije-Sumadija-Kragujevac-idemo na izvor,da se napijemo vode
    Reputaciona moć
    88

Ti zaboravio Kosovo,sta cemo sa njim,moglo bi se i tu nesto ustedeti...evo malopre napisa,pa da ponovim...

evo na primer ,ovde nase drage "patriote" placu vec godinama za izgubljenim Kosovom i Metohijom,necemo ulaziti u to ko je kriv za taj de fakto gubitak..ali ja postavljam njima i sebi pitanje,cak i da nam vrate KiM u drzavno -prvni status Srbije ,sta bi mi sa njim....na Kim zivi preko 1,5 milion Albanaca,imaju najmladju naciju u Evropi,prosek starosti je 28 godina,natalitet im je ogroman 4-5 dece po porodici..znaci ako pocenemo racunati,pobedice nas sa k.rcom za jedno 50 godina i bice ih skoro vise nego Srba u zemlji zvanoj Srbija..znaci,sta uraditi sa tim KiM......
    Svako pedeset godina na ovim terenima pametan ušuti, budala progovori, a fukara se obogati !

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Maksim 3 Pogledaj poruku
    Ti zaboravio Kosovo,sta cemo sa njim,moglo bi se i tu nesto ustedeti...evo malopre napisa,pa da ponovim...

evo na primer ,ovde nase drage "patriote" placu vec godinama za izgubljenim Kosovom i Metohijom,necemo ulaziti u to ko je kriv za taj de fakto gubitak..ali ja postavljam njima i sebi pitanje,cak i da nam vrate KiM u drzavno -prvni status Srbije ,sta bi mi sa njim....na Kim zivi preko 1,5 milion Albanaca,imaju najmladju naciju u Evropi,prosek starosti je 28 godina,natalitet im je ogroman 4-5 dece po porodici..znaci ako pocenemo racunati,pobedice nas sa k.rcom za jedno 50 godina i bice ih skoro vise nego Srba u zemlji zvanoj Srbija..znaci,sta uraditi sa tim KiM......

Kosovo uvaljati siptarima za neku kintu ........koliko god se dobije, vajda je.......
    Moramo biti prakticni.......vremena su zaebana......

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Evo, shodno uvodu u temu, poslepodne sam prosetao i kupio jednu ovu stedljivu sijalicu............ebem im mater, pa to kosta 700 kinti???

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kod nas 250 kinti.

Elita daxt (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    375

Citat Original postavio bill kill Pogledaj poruku
    Evo, shodno uvodu u temu, poslepodne sam prosetao i kupio jednu ovu stedljivu sijalicu............ebem im mater, pa to kosta 700 kinti???
    хахаха 700,па за то се добија хебање код клинки човече

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Imam i ja dve. Kad crknu ostale, biće zamenjene štedljivim.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eternal dream Pogledaj poruku
    Kod nas 250 kinti.
    Nemoj da se*res??.......one, stedljive???

Odrali su me ko zeca...........tako mi i treba kada kupujem sijalice na buvljaku,

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Na akciji.

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

............]
    Svaka čast...

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jomini Pogledaj poruku
    Imam i ja dve. Kad crknu ostale, biće zamenjene štedljivim.
    Zamisli neko ti polupa shtedljive.

Buduća legenda Brajan Koen (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

kako da se ustedi?
    ukinu se svi poslanici i
    2/3 drzavne sluzbe
    najveca plata da bude 30 000 dinara
    i eto ustede
    Nuclear Ganja

Veoma poznat dragosh (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    162

Ne bi da ti stajem na zulj, ali meni je stedljiva crkla posle mesec dana

pisalo na njoj "Philips" made in China

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Brajan Koen Pogledaj poruku
    kako da se ustedi?
    ukinu se svi poslanici i
    2/3 drzavne sluzbe
    najveca plata da bude 30 000 dinara
    i eto ustede
    Ma znamo to svi , batice.........poenta teme je, da moze i da se stedi na naizgled malim stvarima..........Svedska, Danska i Norveska stede milione evra na tu foru.......a nas za sve bole qraz.........ako nije visoka politika.............

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dragosh Pogledaj poruku
    Ne bi da ti stajem na zulj, ali meni je stedljiva crkla posle mesec dana

pisalo na njoj "Philips" made in China
    Ti si , brate kupio isto gde i ja........

Da nije onaj crni, debeli, mamumjbemlopovsku......treca tezga u prvom redu??

Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Ja imam ove Korejske..Kim Il Dzungove ,drze vec dva meseca...da se vi prebacite na prave komunisticke,jer ovi kinezi cim se pocese lizati sa zapadom pukose kao bas...ni sijalicu vise ne mogu napraviti kako valja.....
    Svako pedeset godina na ovim terenima pametan ušuti, budala progovori, a fukara se obogati !

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Maksim 3 Pogledaj poruku
    Ja imam ove Korejske..Kim Il Dzungove ,drze vec dva meseca...da se vi prebacite na prave komunisticke,jer ovi kinezi cim se pocese lizati sa zapadom pukose kao bas...ni sijalicu vise ne mogu napraviti kako valja.....

Korejske........stedljive???

Nemoj sada da me zaebavas...............nema to, bre......

Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Korejske........stedljive???

Nemoj sada da me zaebavas...............nema to, bre......
    Ima bre..evo casna "patriotska" rec....

Elita
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Moja žena ne da da stavim štedljive sijalice... Kaže, neonsko svetlo daje neprirodno belo svetlo, pa joj smeta za ten... Koža joj ne izgleda lepo na tom svetlu...

Da se ja pitam, najradije bi držao ugašeno svetlo non-stop...

Elita
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Dača Niš Pogledaj poruku
    Moja žena ne da da stavim štedljive sijalice... Kaže, neonsko svetlo daje neprirodno belo svetlo, pa joj smeta za ten... Koža joj ne izgleda lepo na tom svetlu...

Da se ja pitam, najradije bi držao ugašeno svetlo non-stop...
    .........isto brate.........pa je foliram kako me bole ochi od vestackog svetla........

Slične teme

1. Kako dovući ovamo kintu zaradjenu na netu?
    Autor Superiška u forumu Web dizajn
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 22.04.2009., 15:21
  2. Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 11.11.2006., 02:47
  3. Kako zaraditi neku kintu?
    Autor honey_88 u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 30.10.2005., 22:12
  4. sajt za navijace koji zele i neku kintu da zarade...
    Autor pancevac76 u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.08.2005., 01:06

Oznake

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •