moji omiljeni likovi!!!
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: moji omiljeni likovi!!!

gost 170484 nije na forumu
    Kad ja igračku iskoristim, mogu ti je i vratiti ;)
    Domaćin
    Učlanjen
    16.02.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Smile moji omiljeni likovi!!!

obozavam ih!!!!!!!!!!!!!

Iskusan
    Učlanjen
    13.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    105

Podrazumevano Re: moji omiljeni likovi!!!

A da ti nama ove tvoje ''likove'' predstaviš ponaosob.

Slakti su, ali meni je ova maca najsladja.

Šta ću, volim bele mačke.

galadriel nije na forumu
    Nema odmora dok traje obnova,tj. ispitni rok...A Fibi i Spoki uzivaju-bas ih briga za HES-SO...
    Zainteresovan član galadriel (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Medeni pozeri Ali cukica...Ima divne,tople okiceStvarno,predstavi nam ih ponaosob.

Domaćin
    Učlanjen
    16.02.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

e ovako

Mile: " Mama mi se zove Megi, tata ne znam... Moja mama je jednog dana kroz prozor videla zanosnog muskarca... on joj je namignuo i ona se tiho iskrala i otisla sa njim... onda sam se stvorio JA i rastao u njenom stomaku... plod sam ljubavi, nisam slucajnost!
    Moja mama me jako voli, i uskoro cu da odem da je posetim... Ona je skroz crna i zivi u kuci u kojoj sam se rodio, a mene je uzela mamina poznanica. Ja sam saren, kazu da sam ja "zelena" macka. Jako me svi vole i maze u ovoj novoj porodici, i cuo sam da se suska da ce da mi prave proslavu za moj prvi rodjendan, koji je 01. 08. i ako je tacno bas sam sretan . Najvise volim da spavam na kaucu i da ljubim sve ukucane jer se onda cudno ponasaju, pocnu da se krevelje i da mi tepaju.. Jedem sve i u punoj sam formi za igru. ponekad nekoga ogrebem ili ujedem, ali ko im je kriv kad me maze i diraju kad im kazem da nisam raspolozen.. "

Zak: "Ja sam poslednji potomak moje majke, Milice koja je zivela dugo u kuci u kojoj ja zivim vec 7 godina. Tata mi je komsija, takodje beli macak, najveci smeker u selu, a ja sam posao njegovim stopama. Naime, kada sam se rodio, imao sam jos 2 brata i jednu sestru. Bio sam jako mrsav pa su me zadrzali da bih se spasio. tako da su me od malena jako puno mazili i devojka kod koje zivim me je stalno nosila na ramenu. polako sam rastao, i doziveo sam svoj prvi sok kada mi je mama uginula. to je bilo strasno za sve nas. svi su plakali i svima nam jako nedostaje.. ja jos uvek odem na njen grob i sedim tako dugo pored nje... uz ljubav i paznju moje drugarice kod koje zivim preboleo sam taj gubitak. sada sam velik, imam puno snage, ali mi je i dalje omiljeno kada me uzmu i stave na rame. ja se onda izvalim, visim i spavam tako dok me nosaju na ramenu . sada sam u fazi da trazim devojku, pa svaki dan dovodim novu kuci da joj dam neku hranu nadajuci se da cu za uzvrat dobiti ljubav... a posto je moj tata sada jako star, ja sam preuzeo ulogu NAJVECEG smekera u selu! sada ja carujem i sve su dame moje! obozavam da sedim na prozoru i volim da mi tepaju i da me maze... a tek kad me ceskaju... ajoooj "

Luna: " mene su iz Crne Gore doveli ovde, kako bi me vodili na izlozbe. na svu srecu, pronasla me je devojka kod koje zivim sada i zato sam prestetna! svi me jako vole, svima sam zanimljiva, skoro da sam naucila kako se na njihovom jeziku kaze "sedi" i svi me obozavaju zato sto sam jako dobra, zahvalna i nezna prema njima. kazu da smesno trcim, jer trcim kao lane u stvari skakucem... nisam dugo kod ove devojke, ali sam se lepo snasla i ona me jako voli. dobijam dorucak, rucak i veceru, kako kaze moja drugarica koja mi to sve pripema "najvaznije je jesti kuvano!" tako da mi za rucak uvek skuva nesto lepo! ali sve jedno, ja za svaki slucaj, za "crne dane" zatrpam po koju kost iza boxa. ovde sam stekla prijateljicu, jako lepu devojcicu staforda. ona se zove Karmen. skoro svaki dan je dovedu i onda mi trcimo i igramo se i skacemo jedna po drugoj i na kraju obe legnemo i onda nas maze, ceskaju i cesljaju! imam 5 ipo meseci i jedva cekam rodjendan jer znam da ce mi praviti veliko slavlje! ali nema veze, ide Uskrs! obozavam slavlja! eto, to sam ja "

Domaćin
    Učlanjen
    16.02.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

bice uskoro i novih slija

Početnik
    Učlanjen
    17.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Antihrist666 Pogledaj poruku
    A da ti nama ove tvoje ''likove'' predstaviš ponaosob.

Slakti su, ali meni je ova maca najsladja.

Šta ću, volim bele mačke.
    jao bela maca......mnogo je slatko

Zainteresovan član sonchy (avatar)
    Učlanjen
    11.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Prelepa i preslatka druzina

Domaćin
    Učlanjen
    16.02.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Hvala Hvala

Slične teme

1. Omiljeni likovi iz serija
    Autor d1 u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 186
    Poslednja poruka: 25.12.2010., 17:37
  2. Vrijeme za novi tour - omiljeni filmski junaci/likovi
    Autor lee van cleef u forumu Film i video
    Odgovora: 379
    Poslednja poruka: 04.11.2008., 17:14
  3. Gledate li Un paso adelante???Omiljeni likovi???
    Autor IcY gIrL u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.04.2007., 11:49

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •