Prednost muskaraca nad nama zbog WC-a

vanesa

Početnik
Poruka
4
Skoro sam se sa drugaricama vracala sa zurke i sa nekim momcima, i posto sam dosta pila islo mi se usput u WC ali nisam imala gde medjutim ovi momci su se bez muke olaksali samo ga izvadivsi i stojecke, dok mi to zene ne mozemo, i tad mi je mnogo bilo krivo sto i ja nisam mogla tako isto nego sam morala i dalje da trpim. Recite mi sta mislite o tome da li i vas to pogadja sto ne mozemo kao i oni da se olaksamo kad je to potrebno
 
podsetila si me na slican dogadjaj.Bilo je to daaavno daaavno,cak pre 12-13 godina dok sam bila devojka.Sestra od tetke i ja smo se vracale iz grada.Letnje vreme,pocelo je da svice...Bile smo na nekoj rodjendanskoj zurci i naravno besika je bila puna.Ja se okrenuh levo-desno,nigde zive duse;cucnuh pored neke ograde,gde je bio neki grm i obavih posao.Dolazi red na moju sestru.Taman je otkopcala pantalone i stigla do kukova sa svlacenjem kad neki tip na biciklu.Ona brzo pantalone gore.Prodje taj tip,ona opet pantalone dole ,ovaj put do kolena ;kad grupica ljudi koja ocigledno ide na posao;ona pantalone opet gore.Prodjose ovi -opet neki drugi dolaze.Tako je ona nekih pet-sest puta patalone dole-pantalone gore dok joj nije pukao film.Tada je cucnula i pocela da "olaksava" i to je trajalo i trajalo...Naisao je neki mladic i onako zabezeknuto gledao a njen komentar je bio:"sta je,sta buljis zar nikad u zivotu nisi video onu stvar?" Momak je pocrveneo i sagnute glave nastavio dalje.I dan danas se slatko nasmejemo tom dogadjaju!A najzesce u svemu tome je sto je ona tada jos uvek bila "devojka" u pravom smislu te reci i ja sam je zadirkivala tim recima kako ona napada momka ,a ona sama nikada nije videla "onu stvar"! :D
 
Poznata mi je situacija! Ja sam jednom sa drugaricom cekala ispred WC-a pola sata a red je bio mnogo dugacak i nisam vise mogla da izdrzim i pokusala sam negde napolju da obavim to medjutim nije bilo gde a videla sam nekoliko momaka kako bez problema rade to sto je meni bilo najpotrebnije ali ja nisam mogla upravo zbog toga sto sam zensko i kud cu sta cu i... upisala sam se u gace
 
tasha_so:
Poznata mi je situacija! Ja sam jednom sa drugaricom cekala ispred WC-a pola sata a red je bio mnogo dugacak i nisam vise mogla da izdrzim i pokusala sam negde napolju da obavim to medjutim nije bilo gde a videla sam nekoliko momaka kako bez problema rade to sto je meni bilo najpotrebnije ali ja nisam mogla upravo zbog toga sto sam zensko i kud cu sta cu i... upisala sam se u gace
Boze gluposti! :shock: Bolje je da te neko vidi kako pisas nego da te vide zapisanu! :roll:
 
Imala sam i ja jednu slicnu samo lose se zavrsilo. Bila sam sa drugaricom u jednoj diskoteci i cekala u WC-u pola sata jer red bio predugacak i nisam vise mogla da izdrzim i pokusala sam negde napolju medjutim nisam imala gde ali sam tada videla par momaka kako bez problema rade to sto je meni hitno bilo potrebno i nisam vise mogla da trpim i... upisala sam se u gace
 
tasha_so:
Anonymous:
ja sam jednom videla ciganku koja je nosila dugu suknju i samo je u jednom trenutku stala, malo rasirila noge i videla sam mlaz kako tece,uhhh...jos uvek jedna od gadnijih scena u mom zivotu...
al ispada praktichno:)))
eto kako zene pisaju stojeci!!!
A sto gadnija scena?

Nije to ni$ta. Jedna od gadnijih scena se desila pre desetak godina. I$ao sam iz $kole.. prolazio pored muzeja.. Leto. podne. sunce upeklo. 50 metara ispred mene u susret mi ide zhena, prelazi ulicu. Gura kolica jednom, a u drugoj drzhi dete i gleda u desnu stranu. I odjednom pre nego $to smo se mimoi$li pogledam u levu stranu na ugai zgrade pored koje sam pro$ao kad neka debela baba sva u zelenom. Charape, suknja, bluza i marama pi$a na pola metra od co$ka. Na pravdi boga, nezaklonjena!! A mogla je da se povuche 15-20 metara u dubinu jer je tu pi$-mesto :) i da po$tedi mene i mladu majku dvoje dece vechne traume. Barica je bila na istom vidnom mestu i par sati kasnije kada sam se vracao...

A inache devojke mogu da pi$ke stojeci.. To nije problem. Treba samo malo vezhbe. Jedna $vabica mi je to obja$njavala, a i jedna od mojih devojchica je to poku$avala ali totalno drugacijom tehnikom. Uglavnom treba zategnuti tj. povuci vaginu na gore da bi se dobio zheljeni pravac.. rukom.. dlanom..
 
vanesa:
Tipkaros:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Moram da vam odam cast. Ova tema je u prvih 5 najglupljih tema koja ima vise od jedne strane na celom forumu!
Pa tebi je glupa kad ti ne moras o tome uopste da brines kad mozes gde hoces da pisas

To je jedna od stvari zbog kojih se radujem $to sam mu$karac. Aparat nam je zgodniji i lak$i za odrzhavanje :) A i veoma je zanimljivo zimi u snegu da pi$e$ svoje ime po snegu istim :D
 
cLick - OR - Die:
vanesa:
Tipkaros:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Moram da vam odam cast. Ova tema je u prvih 5 najglupljih tema koja ima vise od jedne strane na celom forumu!
Pa tebi je glupa kad ti ne moras o tome uopste da brines kad mozes gde hoces da pisas

To je jedna od stvari zbog kojih se radujem $to sam mu$karac. Aparat nam je zgodniji i lak$i za odrzhavanje :) A i veoma je zanimljivo zimi u snegu da pi$e$ svoje ime po snegu istim :D

Tek sad vidim $ta sam napisao, ali ne zamerite ..udario sam malopre glavom dok sam ustajao :roll:
levo... desno... tu je
 
Vrlo interesantna tema, nikad ovaku temu nisam videla. Za Tashu_so: Da budem iskrena i meni se desila jedna neprijatna situacija da sam morala da piskim u pantalonama do duse bile su crne tako da se nije nista videlo. Za Vanesu: Pa sta da radis, gledaj da za vreme zurke ne pijes mnogo i da pre bilo kog dogadjaja ides u WC i tako ces valjda da prezivis
 
tasha_so:
To je jedna od stvari zbog kojih se radujem $to sam mu$karac. Aparat nam je zgodniji i lak$i za odrzhavanje A i veoma je zanimljivo zimi u snegu da pi$e$ svoje ime po snegu istim

Ma ti si bre sad opasan si recan zbog toga?!

uh! necemo flameove ovde.

Rekoh samo da je $to se tiche pi$anja zgodnije imati pi$u.. zar ne? To se svi slazhemo valjda?

A da sam zhensko sigurno me ne bi bilo blam da pi$am tamo gde i mu$karci pi$aju. Sve je bolje (i zdravije) nego da se upi$a$. Zato savet devojkama da budu hrabrije kada im se ide u WC jer ipak je ovo yebena Srbija i $to se tiche taoleta na javnim mestima mi smo i dalje u srednjem veku.
 

Back
Top