Prednost muskaraca nad nama zbog WC-a
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Tema: Prednost muskaraca nad nama zbog WC-a

Početnik
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Prednost muskaraca nad nama zbog WC-a

Skoro sam se sa drugaricama vracala sa zurke i sa nekim momcima, i posto sam dosta pila islo mi se usput u WC ali nisam imala gde medjutim ovi momci su se bez muke olaksali samo ga izvadivsi i stojecke, dok mi to zene ne mozemo, i tad mi je mnogo bilo krivo sto i ja nisam mogla tako isto nego sam morala i dalje da trpim. Recite mi sta mislite o tome da li i vas to pogadja sto ne mozemo kao i oni da se olaksamo kad je to potrebno

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.04.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Samo iscooliraj,nuzda zakon menja
    Zato,gacice dole!!!Zene-BACAJTE PISU GDE STIGNETE(kao i mi)

Primećen član
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Nije njima samo to lakse. Poddji od toga da oni nemaju menzis, da nisu trudni, ne poradjaju se... tako da ovo i nije tako strasno. Zavuci se u neki grm i piskiiiii.

Koja5
    Guest

Podrazumevano

E bas sam se nasmejala kao sto skoro nisam!!! Blago tebi kad ti je to najveci problem u zivotu!

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Mogu i zene stojeci

m.n.
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio makimaki
    Nije njima samo to lakse. Poddji od toga da oni nemaju menzis, da nisu trudni, ne poradjaju se... tako da ovo i nije tako strasno. Zavuci se u neki grm i piskiiiii.
    podrzavam makimaki!

Primećen član
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio m.n.
    Citat Original postavio makimaki
    podrzavam makimaki!
    HVALA

Analena
    Guest

Podrazumevano Secanje...

podsetila si me na slican dogadjaj.Bilo je to daaavno daaavno,cak pre 12-13 godina dok sam bila devojka.Sestra od tetke i ja smo se vracale iz grada.Letnje vreme,pocelo je da svice...Bile smo na nekoj rodjendanskoj zurci i naravno besika je bila puna.Ja se okrenuh levo-desno,nigde zive duse;cucnuh pored neke ograde,gde je bio neki grm i obavih posao.Dolazi red na moju sestru.Taman je otkopcala pantalone i stigla do kukova sa svlacenjem kad neki tip na biciklu.Ona brzo pantalone gore.Prodje taj tip,ona opet pantalone dole ,ovaj put do kolena ;kad grupica ljudi koja ocigledno ide na posao;ona pantalone opet gore.Prodjose ovi -opet neki drugi dolaze.Tako je ona nekih pet-sest puta patalone dole-pantalone gore dok joj nije pukao film.Tada je cucnula i pocela da "olaksava" i to je trajalo i trajalo...Naisao je neki mladic i onako zabezeknuto gledao a njen komentar je bio:"sta je,sta buljis zar nikad u zivotu nisi video onu stvar?" Momak je pocrveneo i sagnute glave nastavio dalje.I dan danas se slatko nasmejemo tom dogadjaju!A najzesce u svemu tome je sto je ona tada jos uvek bila "devojka" u pravom smislu te reci i ja sam je zadirkivala tim recima kako ona napada momka ,a ona sama nikada nije videla "onu stvar"!

Početnik
    Učlanjen
    02.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Poznata mi je situacija! Ja sam jednom sa drugaricom cekala ispred WC-a pola sata a red je bio mnogo dugacak i nisam vise mogla da izdrzim i pokusala sam negde napolju da obavim to medjutim nije bilo gde a videla sam nekoliko momaka kako bez problema rade to sto je meni bilo najpotrebnije ali ja nisam mogla upravo zbog toga sto sam zensko i kud cu sta cu i... upisala sam se u gace

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Citat Original postavio tasha_so
    Poznata mi je situacija! Ja sam jednom sa drugaricom cekala ispred WC-a pola sata a red je bio mnogo dugacak i nisam vise mogla da izdrzim i pokusala sam negde napolju da obavim to medjutim nije bilo gde a videla sam nekoliko momaka kako bez problema rade to sto je meni bilo najpotrebnije ali ja nisam mogla upravo zbog toga sto sam zensko i kud cu sta cu i... upisala sam se u gace
    Boze gluposti! :shock: Bolje je da te neko vidi kako pisas nego da te vide zapisanu!

Početnik
    Učlanjen
    02.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Imala sam i ja jednu slicnu samo lose se zavrsilo. Bila sam sa drugaricom u jednoj diskoteci i cekala u WC-u pola sata jer red bio predugacak i nisam vise mogla da izdrzim i pokusala sam negde napolju medjutim nisam imala gde ali sam tada videla par momaka kako bez problema rade to sto je meni hitno bilo potrebno i nisam vise mogla da trpim i... upisala sam se u gace

Početnik
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Devilishgirl
    Mogu i zene stojeci
    Kako mogu zene stojeci, cula sam za to ali ne znam kako se to radi?

Guest

Podrazumevano

ja sam jednom videla ciganku koja je nosila dugu suknju i samo je u jednom trenutku stala, malo rasirila noge i videla sam mlaz kako tece,uhhh...jos uvek jedna od gadnijih scena u mom zivotu...
    al ispada praktichno))
    eto kako zene pisaju stojeci!!!

Početnik
    Učlanjen
    02.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    ja sam jednom videla ciganku koja je nosila dugu suknju i samo je u jednom trenutku stala, malo rasirila noge i videla sam mlaz kako tece,uhhh...jos uvek jedna od gadnijih scena u mom zivotu...
    al ispada praktichno))
    A sto gadnija scena?

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

al ispada praktichno))
    :shock: e...pa to sam i ja video...
    mozda si to bila ti
    bez reakcija...poshalica :wink:

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio vanesa
    Citat Original postavio Devilishgirl
    Mogu i zene stojeci
    Kako mogu zene stojeci, cula sam za to ali ne znam kako se to radi?
    Sve moze, ali ne bi trebalo, jer nesto je dobro, nesto lose

Aktivan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Moram da vam odam cast. Ova tema je u prvih 5 najglupljih tema koja ima vise od jedne strane na celom forumu!

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano MNOGO GADNO

al ispada praktichno))
    A sto gadnija scena?
    Nije to ni$ta. Jedna od gadnijih scena se desila pre desetak godina. I$ao sam iz $kole.. prolazio pored muzeja.. Leto. podne. sunce upeklo. 50 metara ispred mene u susret mi ide zhena, prelazi ulicu. Gura kolica jednom, a u drugoj drzhi dete i gleda u desnu stranu. I odjednom pre nego $to smo se mimoi$li pogledam u levu stranu na ugai zgrade pored koje sam pro$ao kad neka debela baba sva u zelenom. Charape, suknja, bluza i marama pi$a na pola metra od co$ka. Na pravdi boga, nezaklonjena!! A mogla je da se povuche 15-20 metara u dubinu jer je tu pi$-mesto i da po$tedi mene i mladu majku dvoje dece vechne traume. Barica je bila na istom vidnom mestu i par sati kasnije kada sam se vracao...

A inache devojke mogu da pi$ke stojeci.. To nije problem. Treba samo malo vezhbe. Jedna $vabica mi je to obja$njavala, a i jedna od mojih devojchica je to poku$avala ali totalno drugacijom tehnikom. Uglavnom treba zategnuti tj. povuci vaginu na gore da bi se dobio zheljeni pravac.. rukom.. dlanom..

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Tipkaros

Moram da vam odam cast. Ova tema je u prvih 5 najglupljih tema koja ima vise od jedne strane na celom forumu!
    Nazalost :?

Početnik
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pa tebi je glupa kad ti ne moras o tome uopste da brines kad mozes gde hoces da pisas

Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano MAJKO PRIRODO HVALA TI

Pa tebi je glupa kad ti ne moras o tome uopste da brines kad mozes gde hoces da pisas
    To je jedna od stvari zbog kojih se radujem $to sam mu$karac. Aparat nam je zgodniji i lak$i za odrzhavanje A i veoma je zanimljivo zimi u snegu da pi$e$ svoje ime po snegu istim

Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: MAJKO PRIRODO HVALA TI

Citat Original postavio cLick - OR - Die

To je jedna od stvari zbog kojih se radujem $to sam mu$karac. Aparat nam je zgodniji i lak$i za odrzhavanje A i veoma je zanimljivo zimi u snegu da pi$e$ svoje ime po snegu istim
    Tek sad vidim $ta sam napisao, ali ne zamerite ..udario sam malopre glavom dok sam ustajao
    levo... desno... tu je

Početnik
    Učlanjen
    02.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma ti si bre sad opasan si recan zbog toga?!

Početnik
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Vrlo interesantna tema, nikad ovaku temu nisam videla. Za Tashu_so: Da budem iskrena i meni se desila jedna neprijatna situacija da sam morala da piskim u pantalonama do duse bile su crne tako da se nije nista videlo. Za Vanesu: Pa sta da radis, gledaj da za vreme zurke ne pijes mnogo i da pre bilo kog dogadjaja ides u WC i tako ces valjda da prezivis

Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano upi$anko i mala popi$ulja :-)

Ma ti si bre sad opasan si recan zbog toga?!

uh! necemo flameove ovde.

Rekoh samo da je $to se tiche pi$anja zgodnije imati pi$u.. zar ne? To se svi slazhemo valjda?

A da sam zhensko sigurno me ne bi bilo blam da pi$am tamo gde i mu$karci pi$aju. Sve je bolje (i zdravije) nego da se upi$a$. Zato savet devojkama da budu hrabrije kada im se ide u WC jer ipak je ovo yebena Srbija i $to se tiche taoleta na javnim mestima mi smo i dalje u srednjem veku.

Slične teme

1. Vanzemaljcu u nama i medju nama !!!
    Autor FATAL ERROR u forumu Književnost
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 24.09.2006., 18:17
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 08.05.2006., 14:18

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku