Dinosaurus pronadjen u hramu u Cambodia

Brate ako si wideo link na kome je slika dinosaurusa na reljefu u hramu civilizacije Kmera,e to mi je fenomenalno,kako niste wideli? Prvi link sto je napisan.Zapitajte se kako su drevni narodi znali za njihovo postojanje,a tek od ne tako davno smo poceli da wadimo dinosauruse iz zemlje.

Ma postavi posten link !
Na ovom nema nista, nikakvih dinosaurusa niti linka koji bi asocirao na dinosauruse sto znaci da je sakriven ko zna gde unutar sajta.
Treba sada da pretrazim ceo njihov sajt da bi video tvoju sliku ?????
 
tracks-cambodia-GSA-scale.jpg
ovako lepo stavis fotku
Oximoron: ovako velike slike se stavljaju u spojler :D
 
Poslednja izmena od moderatora:
Moj nećak ima crnu majcu Iron Maiden fazon i jos kojekakve....sve lobanje, krilati stvorovi, nakaze...sad, kad bi to neko nasao posle 1000 godina, reko bi "Nije ni cudo sto su bombardovali Srbiju, vidi ko je tamo ziveo"...Hoću da kažem da su neki crteži vrlo verovatno plod maste ili želja, kao što bih i ja želeo zajedničku sliku sa Monikom Beluči, ali nažalost ništa bez fotošopa...U medjuvremenu neću je klesati od kamena jer će industrija izbaciti silikonski model u prirodnoj veličini, sve sa vakum mašinom, ali avaj odoh ja u offtopic, sorry ponelo me...
Btw, sv. Georgije, nas malte'ne savremenik, ubiva aždahu...gde je on nju našao ? A lepo se vidi na slikama...
 
Ovde je slicnost isuvise upadljiva. Onaj ko je klesao reljef imao je skelet Stegosaurusa kao "model".

Pogledajte rep, krivinu ledja, noge, cak i oblik peraja.

Sve ukazuje da je ovo pre Stegosaurus nego bice iz maste. Gotski gargojli, kentauri , meduze i slicne himere niko nije proglasio za dinosauruse. A ovo kada se vidi Stegosaur se pojavljuje u mislima.

stegosaurus.jpg
 
Poslednja izmena:
Moj nećak ima crnu majcu Iron Maiden fazon i jos kojekakve....sve lobanje, krilati stvorovi, nakaze...sad, kad bi to neko nasao posle 1000 godina, reko bi "Nije ni cudo sto su bombardovali Srbiju, vidi ko je tamo ziveo"...Hoću da kažem da su neki crteži vrlo verovatno plod maste ili želja, kao što bih i ja želeo zajedničku sliku sa Monikom Beluči, ali nažalost ništa bez fotošopa...U medjuvremenu neću je klesati od kamena jer će industrija izbaciti silikonski model u prirodnoj veličini, sve sa vakum mašinom, ali avaj odoh ja u offtopic, sorry ponelo me...
Btw, sv. Georgije, nas malte'ne savremenik, ubiva aždahu...gde je on nju našao ? A lepo se vidi na slikama...

Pa znaš .....Postoje priče i o zmajevima.....
I aj molim te,nemoj bogohuliti sa tim pričama.....
Iovako malo ljudi danas veruje u Boga....
Zato smo se i otudjili jedni od drugih...
:evil:
 
To treba podeliti na verovanje u Boga i arheologiju.
Pa i arheolozi veruju u Boga,ali ne mogu da objasne,niti da spoje te dve stvari.
Na vama je hoćete li verovati ili nećete.
Nisam ja sad neki vernik,ali Bog ipak pomaže u nekim trenucima,verovali vi u to ili ne.

@A-man - kaže se 5-6 REDOVA teksta,a ne -redi-.
 
To treba podeliti na verovanje u Boga i arheologiju.
Pa i arheolozi veruju u Boga,ali ne mogu da objasne,niti da spoje te dve stvari.
Na vama je hoćete li verovati ili nećete.
Nisam ja sad neki vernik,ali Bog ipak pomaže u nekim trenucima,verovali vi u to ili ne.

@A-man - kaže se 5-6 REDOVA teksta,a ne -redi-.

Opet je to 5-6 bilo cega... ali opet ti paznju privlace nebitne stvari...sta se desava sa tobom ?
 
Ma opet ponavljam.
Mišljenja su totalno različita,ali arheolozi mogu samo da nagadjaju,niko nikad neće znati kako je i šta stvarno bilo.
I da li su dinosaurusi živeli sa ljudima,ili nisu.....
Mnogo stvari su otkrili,naravno,ali ipak,nijedna ma koliko bila savremena mašina,nikada neće moći otkriti ono što je priroda stvorila.....Šta god to bilo......
Mnogo stvari oni i nagadjaju,i to je možda zaista tako bilo,ali ne mora da znači....
Tako da.....Nažalost,nikada nećemo saznati ........:)
 

Back
Top