Niski start

Poruka
15.196
Sad se cujem sa drugom, on izbezumljen :eek:
Kaze juce izasao u grad, startuje cicu, ona nadrkana nikad gore.. Isto tako pre 1, 3, 6, 8.. dana.. Kaze mnogo je tesko da bilo kome moze da pridje a i desilo mu se da hteo da stvarno trazi upaljac od devojke , ona mu rekla :"Nemoj ni da pokusavas da me muvas":mrgreen:
Uopsteno cujem da se muskarci non stop zale na taj neki nadrk stav , a devojke da ih niko ne startuje?:think: Ali je tacno da kad izadjem sa drugaricama me pitaju sto pricam sa svakom budalom , sto ih ne odje..m. odmah? A na moje pitanje kako zna da je budala , obicno je odgovor da oseca...:dontunderstand:
Ko sad tu koga laze?:lol:
Kako reagujete kad vam neko pridje, odbijate li odmah tipa/devojku, dajete li br tel, odlucujete posle jedne recinice ili tri pica?
I sta za vas znaci da vam je neko prisao normalno, da vas zainteresuje ako nista drugo, makar da tom nekom normalno objasnite da niste zainteresovani?:sad2::hvala:
 
ja sam uvek ljubazna. to je pre svega osnovna kultura, bilo da se radi da me neko pita za neku ulicu, upaljac, koliko je sati, sta god.
e sad, ako vidim da je budala ondak to zavrsim sa nekoliko reci. nema tu sta.
 
ja sam uvek ljubazna. to je pre svega osnovna kultura, bilo da se radi da me neko pita za neku ulicu, upaljac, koliko je sati, sta god.
e sad, ako vidim da je budala ondak to zavrsim sa nekoliko reci. nema tu sta.

Pa i ja, osmehnes se, snimis ko sta hoce :lol:
Najlakse je nekog odje.bati.. I nije neka nauka umisliti da si riba , frajer i da niko nije vredan tvoje paznje :cool:Naravno uvek postoje extremni slucajevi, ali ovde govori o normalnim devojkama i momcima :lol:
 
uh telefon vise ne dajem nikom dovoljan mi jedan stalker u zivotu :neutral:

pa normalno je suprotno od "zeleo bih da provedem vece u tvom zagrljaju :per: " i sve slicno...uvek se trudim da budem fina jer zamislim kako bi meni bilo da sam mu u kozi...dok se ne pojavi psiho koji insistira,dahce i proganja dok ne pristanes :neutral: nazalost ima dosta tih manikaja koji ne prihvataju negativan odgovor,ili ga prihvataju uz komentar kur.va...missim ne smeta meni sto ce neko tako da me zove,al mi smesno koliki pacenik treba da budes da ti povod bude odbijanje...isto ko oni koji kad raskinu krenu da pricaju sve najgore o dojucerasnjem partneru...ko da to nije bio njihov izbor :D
 
Sad se cujem sa drugom, on izbezumljen :eek:
Kaze juce izasao u grad, startuje cicu, ona nadrkana nikad gore.. Isto tako pre 1, 3, 6, 8.. dana.. Kaze mnogo je tesko da bilo kome moze da pridje a i desilo mu se da hteo da stvarno trazi upaljac od devojke , ona mu rekla :"Nemoj ni da pokusavas da me muvas":mrgreen:
Uopsteno cujem da se muskarci non stop zale na taj neki nadrk stav , a devojke da ih niko ne startuje?:think: Ali je tacno da kad izadjem sa drugaricama me pitaju sto pricam sa svakom budalom , sto ih ne odje..m. odmah? A na moje pitanje kako zna da je budala , obicno je odgovor da oseca...:dontunderstand:
Ko sad tu koga laze?:lol:
Kako reagujete kad vam neko pridje, odbijate li odmah tipa/devojku, dajete li br tel, odlucujete posle jedne recinice ili tri pica?
I sta za vas znaci da vam je neko prisao normalno, da vas zainteresuje ako nista drugo, makar da tom nekom normalno objasnite da niste zainteresovani?:sad2::hvala:
idem prostom logikom
uvek gledam ko je skim u lokalu
ako su izasle dve drugarice( ili vise ) bez tipova i ako cugaju, jedna ce uvek pristati na upoznavanje i kasnije na sex
 

Back
Top