Kad ostarish..

Happiness..

Veoma poznat
Poruka
11.857
Pilici moji :mrgreen:,

da li ste nekada razmishlali, kako vam godine lete i kako uskoro nece biti tu niko za vas, da cete ostati sami i da cete toliko zeleti da zivite i da imate sex, a necete moci?
koliko vas to pogadja?
da li ipak postoji nada?

Jer kad ostaris
Niko ne kuca na tvoja vrata
Ni potok s ribama od srebra
Ni mlado zdrijebe vlazna oka
Ni jabuka u cvatu
Niko.
:mrgreen:
 
Pilici moji :mrgreen:,

da li ste nekada razmishlali, kako vam godine lete i kako uskoro nece biti tu niko za vas, da cete ostati sami i da cete toliko zeleti da zivite i da imate sex, a necete moci?
koliko vas to pogadja?
da li ipak postoji nada?

Jer kad ostaris
Niko ne kuca na tvoja vrata
Ni potok s ribama od srebra
Ni mlado zdrijebe vlazna oka
Ni jabuka u cvatu
Niko.
:mrgreen:
Pomislim ponekad...
Podržavam eutanaziju...:ok:
 
Pilici moji :mrgreen:,

da li ste nekada razmishlali, kako vam godine lete i kako uskoro nece biti tu niko za vas, da cete ostati sami i da cete toliko zeleti da zivite i da imate sex, a necete moci?
koliko vas to pogadja?
da li ipak postoji nada?

Jer kad ostaris
Niko ne kuca na tvoja vrata
Ni potok s ribama od srebra
Ni mlado zdrijebe vlazna oka
Ni jabuka u cvatu
Niko.
:mrgreen:

Samo ja
Kad ostaris
Kao oblak u tvojoj kafi
Doci cu u krombi kaputu
I cut cu kad ti se moje ime omakne..


eto.. ima nade
 
kazu da POSLE klimaksa ta zelja za seksom bude reducirana. daklen, neka baba od 65 godina svakako da moze da ima uredan seksualni zivot ali hormonalni status bi trebalo da je takav da ako ga nema nema ni problem sa tim. ne divljaju hormoni istom jacinom u 25-oj i 65-oj.
i verujem da je starost sama po sebi lepa, ukoliko covek zivi u miru i skladu pre svega sa samim sobom. posle se taj sklad prenosi i na okolinu.
meni starost nije zastrasujuca, mislim da donosi spoznaju, pomirenje, mir.
sebe mogu da vidim okruzenu unucima (bar ponekad, zavisno od okolnosti), u skladnim odnosima sa decom (boze zdravlja), prilicno u kuhinji i okruzenu cvecem. spokoj, mislim da je to prava rec.
nekako, starost mi je ono doba gde bure, lomovi, brodolomi, oluje i stihije jenjavaju i daju mogucnost dusi da nadje utocististe u onome sto voli, da nadje mir sa sobom i ostalima. da nadje odgovre na pitanja i deleme koje su je kroz zivot lomile.
na starost gledam kao na punocu, ispunjest, mir.
 
kazu da POSLE klimaksa ta zelja za seksom bude reducirana. daklen, neka baba od 65 godina svakako da moze da ima uredan seksualni zivot ali hormonalni status bi trebalo da je takav da ako ga nema nema ni problem sa tim. ne divljaju hormoni istom jacinom u 25-oj i 65-oj.
i verujem da je starost sama po sebi lepa, ukoliko covek zivi u miru i skladu pre svega sa samim sobom. posle se taj sklad prenosi i na okolinu.
meni starost nije zastrasujuca, mislim da donosi spoznaju, pomirenje, mir.
sebe mogu da vidim okruzenu unucima (bar ponekad, zavisno od okolnosti), u skladnim odnosima sa decom (boze zdravlja), prilicno u kuhinji i okruzenu cvecem. spokoj, mislim da je to prava rec.
nekako, starost mi je ono doba gde bure, lomovi, brodolomi, oluje i stihije jenjavaju i daju mogucnost dusi da nadje utocististe u onome sto voli, da nadje mir sa sobom i ostalima. da nadje odgovre na pitanja i deleme koje su je kroz zivot lomile.
na starost gledam kao na punocu, ispunjest, mir.

jesi li pred penzijom, kad toliko puno znas?
 
Pilici moji :mrgreen:,

da li ste nekada razmishlali, kako vam godine lete i kako uskoro nece biti tu niko za vas, da cete ostati sami i da cete toliko zeleti da zivite i da imate sex, a necete moci?
koliko vas to pogadja?
da li ipak postoji nada?

Jer kad ostaris
Niko ne kuca na tvoja vrata
Ni potok s ribama od srebra
Ni mlado zdrijebe vlazna oka
Ni jabuka u cvatu
Niko.
:mrgreen:

...nego pile moje...čemu takve sumorne dileme ovo proletnje popodne...?:sad2:
 
nikad necu biti sam ako ne zelim da budem sam

dok prolazi vreme ostaju ljudi i zene

imenik sve ugojeniji

ne cui se star konj da ore, ako nisi navatao prijateljstva i zene kao mlad tesko ces kao star nesto tu popraviti i tesko da ce ti tad to biti bitno ako ti ranije nije bilo

starost duha je veci problem od starosti tela do 50 a posle 50 su podjednak problem ali vishe nije ni bitno
 

Back
Top