Ljubavni marketing

Poruka
15.196
Naravno da se svi trudimo da predstavimo sebe u sto boljem svetlu novom partneru..
Ali koliko se trudite da ga / je impresionirate?

Npr : da, da , skuvam ponekad nesto (ko ja):rumenko:?
Kad je provalio da ni caj ne kuvam bilo je kasno :mrgreen:

Ili recimo se 'odusevljavate' nekim njegovim recenicama , izborom, poznavanjem neke oblasti? "Jao savrseno to radis :aha: (uz trep-trep pogled) ili "Woooow, najlepse se ljubis ikad:lol:" ili sta li vam vec pada napamet?:think:

Ili ste potpuno ono sto jeste bez i trunke ulepsevanja? Imam slucaj u blizoj okolini gde je on filmofil i to mu je bitno , ona mu rekla da ko i on obozava De Nira pa ceo vikend gledala filmove da bi mogla da prica sa njim o tome :dash:


Unapred se izvinjavam savrsenom forumaskom svetu , ako se ovde niko ne trudi da ostavi bolji utisak jer su svi savrseni :worth::lol:
 
Poslednja izmena:
Naravno da se svi trudimo da predstavimo sebe u sto boljem svetlu novom partneru..
Ali koliko se trudite da ga / je impresionirate?

Npr : da, da , skuvam ponekad nesto (ko ja):rumenko:?
Kad je provalio da ni caj ne kuvam bilo je kasno :mrgreen:

Ili recimo se 'odusevljavate' nekim njegovim recenicama , izborom, poznavanjem neke oblasti? "Jao savrseno to radis :aha: (uz trep-trep pogled) ili "Woooow, najlepse se ljubis ikad:lol:" ili sta li vam vec pada napamet?:think:

Ili ste potpuno ono sto jeste bez i trunke ulepsevanja? Imam slucaj u blizoj okolini gde je on filmofil i to mu je bitno , ona mu rekla da ko i on obozava De Nira pa ceo vikend gledala filmove da bi mogla da prica sa njim o tome :dash:


Unapred se izvinjavam savrsenom forumaskom svetu , ako se ovde niko ne trudi da ostavi bolji utisak jer su svi savrseni :worth::lol:

pa, ne predstavljam se nikada lazno...mislim, cemu, sve se to uskoro provali...samo, gledam da ne pokazem bas odmah sve svoje lose strane i nedostatke...ima vremena...videce kako izgledam i bez vonderbra :lol:
tako da bi odgovor bio u neku ruku DA, koristim ljubavni marketing, priznajem potpuno odgovorno
 
Ja sam toliko interesantna i svemoćna, da mi i ne treba marketing.

@Tema: nisam se našla u takvoj poziciji, uvek sam ja bila veći i filmofil, i kompjuter frik, i čitalac knjiga, i igrač igara...(ovo više govori o njima, o meni samo govori kakve izbore pravim za "potencijalne momke").

Poslednji dečko je bolje poznavao muziku, tj. ja je nisam slušala skoro 2 godine, pa me je on fino uveo u to, polako, preko jutjuba frst...

Ne oduševljavam se na :zaljubljena: način... Kažem kad je nešto dobro, kažem i kad je loše...

Predstavim se u početku da sam veselija nego inače... Obično kažem i kako ne pijem. :mrgreen:
Ali, ova poslednja dva su prošlost. :)
 
Poslednja izmena:
Naravno da se oduševljavam i hvalim ga, jao kako si ti divan i pametan i snalažljiv i kuvam mu sva njegova omiljena jela, da što pre zasenim njegovu majku u kuvanju, naravno da gledam sve filmove sa Čak Norisom i tako... :p

Hehe.. nemam partnera..
A i nisam razmišljala o tome.. verovatno da, a u kojoj meri, ne znam..
I rekoh već, sve moje veze koje su išta vredele su počinjale iz druženja običnog... a onda se i ne predstavljam u koznakakvom svetlu.. zaista nemam pojma..
A sigurno iz svake veze, pa i bilo kog poznanstva naučimo ponešto novo ili čujemo nešto interesantno.. pa ako je zaista takav slučaj, onda ću to i reći...
Ne vidim zašto ne bih pohvalila nešto ako zaista mislim tako...

Nemam pojma zapravo, mozak mi je trenutno na leru... :D
 
nisam se trudio da impresioniram
malo sam i stidljiv pa kad su hvalile ne umem ni primiti kompliment vec odbijam
partneru sledi priznanjwe i reci hvale, naravno za primeceno
ali se ne odusevljavam niti trudim da imamo zajednicka interesovanja
delatnosti, pa da kao pricamo o necemu
spontano i lagano
 
Naravno da se svi trudimo da predstavimo sebe u sto boljem svetlu novom partneru..
Ali koliko se trudite da ga / je impresionirate?

Npr : da, da , skuvam ponekad nesto (ko ja):rumenko:?
Kad je provalio da ni caj ne kuvam bilo je kasno :mrgreen:

Ili recimo se 'odusevljavate' nekim njegovim recenicama , izborom, poznavanjem neke oblasti? "Jao savrseno to radis :aha: (uz trep-trep pogled) ili "Woooow, najlepse se ljubis ikad:lol:" ili sta li vam vec pada napamet?:think:

Ili ste potpuno ono sto jeste bez i trunke ulepsevanja? Imam slucaj u blizoj okolini gde je on filmofil i to mu je bitno , ona mu rekla da ko i on obozava De Nira pa ceo vikend gledala filmove da bi mogla da prica sa njim o tome :dash:

Unapred se izvinjavam savrsenom forumaskom svetu , ako se ovde niko ne trudi da ostavi bolji utisak jer su svi savrseni :worth::lol:

Podilaženje voljenoj osobi da bi je zainteresovali i zadržali? :think: Kako to odvojiti od najiskrenijeg izražavanja naklonosti, od uobičajene nežnosti, posvećivanja pažnje? Zašto se ne oduševiti nekom osobinom partnera, ako vas je već privukao time? Zašto ne raditi na svom "razvoju" u vezi, kako to kažu neke tete iz forumskog tetka lobija :D, da bi se ispratio partner, da bi mu se izašlo u susret, da bi se tako izgradilo što više mostova s njim? Truditi se zbog voljene osobe, ali i prepoznavati i otvoreno priznavati njene kvalitete, jasno i glasno joj to saopštiti, izraziti zadovoljstvo zbog toga - zaista ne vidim ništa loše u tome. :)
Impresioniranje? Marketinške aktivnosti? Prosto rečeno - кurčеnје? :D Vremenom se pokaže da li je to opravdano ili ne, pročitaju se ljudi vrlo brzo, tako da neki poseban marketinški trud na duže staze može da ostane bez efekta, jedino ako nismo velikani glumišta. :D
 

Back
Top