ne mogu da udjem na pricaonicu krstarice

Sta kako se skida. Java Virtual Machine ili mIRC?

Kliknes onaj link sto sam napisao gore i jednostano cekas dok ti se instalira java vm.
A za mIRC:

Ja bi ti preporucio mIRC plus, ima vise komandi od obicnog mIRC-a a skinuces ga odavde

http://digitalreality.free.fr/files/mpsetup.exe

jednostavno ga instaliras kao i svaki drugi program.
Kad budes htela uci na pricaonicu moraces podesiti nesto, tacnije moraces napraviti Chanal.
kad ti se otvori mIRC plus idi na ADD pa tu upisi gore Krstarica npr. a pod irc server napisi irc.krstarica.com
Kliknes Connect to Server( ili tako nekako ovo lupam na pamet, malo sam zaboravio). Kasnije ce ti se otvoriti novi prozor ides tu na ADD CHANAL napises #pricaonica kliknes add i kasnije kliknes na taj kanal sto si napravila tj. #pricaonica i zatim kliknes Join. To bi bilo to. Znam da nisi nista skontala ali sta bi ja. pitaj kad budes skinula program:)

Pozdrav
 
U cemu je problem? Zasto ne mogu da udjem? Kad ulazim, samo mi pise ovo(umsto zvezdica mi je nick):
22:25:13] Veza je uspostavljena. Molim sačekajte...
[22:25:13] [NOTICE irc.krstarica.com]: *** Looking up your hostname...
[22:25:13] [NOTICE irc.krstarica.com]: *** Found your hostname (cached)
[22:25:13] [NOTICE irc.krstarica.com]: *** Checking ident...
[22:25:24] [NOTICE irc.krstarica.com]: *** No ident response; username prefixed with ~
[22:25:24] [NOTICE irc.krstarica.com]: *** You are banned from PIK (Ponasanje?)
[22:25:24] Closing Link: ***********[6-123-242-80.pppoe.dyn.broadband.blic.net] (User has been banned from PIK (Ponasanje?))
[22:25:24] Prekinuta je veza sa serverom.
 
U cemu je problem? Zasto ne mogu da udjem? Kad ulazim, samo mi pise ovo(umsto zvezdica mi je nick):
22:25:13] Veza je uspostavljena. Molim sačekajte...
[22:25:13] [NOTICE irc.krstarica.com]: *** Looking up your hostname...
[22:25:13] [NOTICE irc.krstarica.com]: *** Found your hostname (cached)
[22:25:13] [NOTICE irc.krstarica.com]: *** Checking ident...
[22:25:24] [NOTICE irc.krstarica.com]: *** No ident response; username prefixed with ~
[22:25:24] [NOTICE irc.krstarica.com]: *** You are banned from PIK (Ponasanje?)
[22:25:24] Closing Link: ***********[6-123-242-80.pppoe.dyn.broadband.blic.net] (User has been banned from PIK (Ponasanje?))
[22:25:24] Prekinuta je veza sa serverom.

Ne znaš se uključiti, u tome je problem :lol:
 

Back
Top