Teritorijalni monopol Kabl operatera blokira slobodu izbora!

Nihil

Početnik
Poruka
4
Pre 3 godine bas kada je nastajao RATEL SBB i Radijus Vektor su iskoristili priliku i uradili monopolisticki potez samene teritorija pod izgovorom lakseg odrzavanja mreze. Notorna laz.
Korisnike su lisili izbora provajdera koji zele a time i poskupljenja, posebno Radiujus vektor koji je u roku od godinu dana ucinio dva poskupljenja prenosa TV pod izgovorom 0prvi put posskupljenje autorskih prava nekih stranih televizija a drugi put pozivajuci se na RATEL pod cijom je ingerencijom diktiranja cena jedino SBB kao najveci kabl provajder.
Komisija za pracenje monopola ima zavezane ruke bas kao i RATEL jer ne postoje zakoni koji bi im omogucili delovanje.
U kategoriji naj losijeg provajdera s najnekvalitetnijim programom i uslugama Radijus Vektor je na prvom mestu.
Sve vase zalbe na bilo kog operatera mozete uputiti na ratel@ratel.rs
Sto nas bude vise i intenzivnije se obrusavamo na ratel jednom ce morati da preduzmu drasticne mere protiv ovakvih odnosa kablovskih provajdera.
Ne budite inertni, angazujte se,pisite makar iste tekstove,zatrpajmo im inboxe kako bi shvatili daovo vise nema smisla niti tolerancije.
Najskuplje placamo usluge kabl provajdera u Evropi a imamo najlosije kvalitete.
Probudimo kolektivnu svest jer svi zelimo onakvu uslugu kakvu placamo.Nista manje od toga.
 
Nije ta teritorijalna razmena bila pre 7-8 godina nego sad vec pre oko 4 godine.U vreme formiranja RATELA sto mi je i potvrdio predsednik RATEL-a.
Ovo je izgleda jedini forum na kome jos moze da se diskutuje o kablovskoj u Srbiji.Vektor forum nalazim preko linka koji sam negde zabelezio inace da nadjem opciju u svom nalogu nema sanse.Jedno vreme ga nije ni bilo.Ima neznatan broj postova sto im ide u prilog i sto je i bio cij tih sabotaza na forumu.
Vidim da je i kablovski forum zavoren jer odlaskom na vektor otvarao mi se kablovski forum.Sada se otvara pocetna stranica Vektora.
Juce sam dva sata proveo u telefoniranju RATEL-u.Prebacivali su me od jednog do drugog ali niko nema konkretan odgovor. Kazu,a propo poskupljenja kablovske TV oni nemaju uticaja osiim za vecinskog provajdera SBB.Jasno je da u takvim okolnostima manjiprovajderi koriste prilikekako RATEL odobri poskupljenjer SBB-u tako i oni dizu cenu.
A kvalitet prijema katastrova.Vec dve godine se konstantno zalim na stalne prekide kako domacih tako i stranih TV programas.Uputio sam i linkovesnimljenih prekida posto iaju istu simptomatologiju ali direktor mreze koji mi je trazio da posaljem linkove nikada nije odgovorio.Naravno da je svestan kao i svi u vektoru da se to dogadja.
Od izbora kanala mi je muka.Ocigledno je da sve to rade kako bi nas naterali na razno razne posebne pakete i digitalnu televiziju.
PORUKA za sve korisnike Vektora a na preporuku ljudi iz RATEL-a:
Napismeno treba podneti zalbu na kvalitet prijema o ostalo sto smatrate losim radom Vektor-a.Adresa je
Вишњићева 8
11000 Београд
Sto vise zlbi veca je sansa da nesto pokrenu.Mislim da se moze poslati i postom.
Ukoliko zelimo promene i boljitak moramo se sami za to izboriti.Niko nece umestonas nista preduzeti!
 

Back
Top