Razlike u zanrovima...

Svi manje-vise znamo da muvamo 'mace'...
E,sad,kako se muvaju 'kuce'...?:rumenko::=)

ovako :)

dog_food_bowl_gw45.jpg
 
lak plen i onaj 'zajebaniji',da tako kazemo...

evo ovako samo da dodam nesto. macke (na prave macke mislim) su zaebanije od kucica. macka ima svoj identitet, uvek je svoja, na neki nacin neuhvatljiva, nepopravivi individualista.
dok kuce dresiras i napravis zombija od njega, tj. slepog odanog roba koji vise nema sebe i samo ti slepo sluzi i pretvara se u nista...

ko je tu sad lak plen a ko tezak?

pobrkao si opcije.
aj sad nastavite:P
 
Hehe...
Onda se nisi sreo sa pravim mačkama..
Drugarica moja ima jednu, polupersijku, grozniji temperament nisam dosad videla...
Odma' sikće i frkće i hoće da grebe i grize a ponekad ti i skoči na leđa ako si neoprezan...
Kao neki gremlin... :)
 
Dal? Moram priznati,imam tu nekih predrasuda. Sem toga,to je bivsa mog ortaka,ne bih znao ni koi sam slepac.. jak i nadasve opravdan jebozov,nego...furija,koketa..yebbes joj mater,ne znas na cemu si s takvom!..
 
Poslednja izmena:
evo ovako samo da dodam nesto. macke (na prave macke mislim) su zaebanije od kucica. macka ima svoj identitet, uvek je svoja, na neki nacin neuhvatljiva, nepopravivi individualista.
dok kuce dresiras i napravis zombija od njega, tj. slepog odanog roba koji vise nema sebe i samo ti slepo sluzi i pretvara se u nista...

ko je tu sad lak plen a ko tezak?

pobrkao si opcije.
aj sad nastavite:P

Nemaš ti pojma o kučićima ništa....
 

Back
Top