fifa 1999

ISS је био тата за FIFU... месец дана игре и досади :(
једина предност јој је била што је имала лиценцу за имена играча, клубова, лига итд...
 
Uvek je ISS imao bolji gameplay, nevezano o kojoj se platformi radi.

Da li se neko seca ISS Deluxe na Sega Mega Drive-u ?

1-3985_2.png


Bolja fuca od Fife, kako na PS tako i na Segi, medjutim kao sto vidimo na ovoj slici Ravanelli se zove Carboni :mrgreen:
Medjutim, na fifi su svi igraci takoreci isti, na ISS deluxe su lepo odradjene frizure, boja koze, boja kose...tako i mozemo reci da je Carboni u stvari Ravanelli a Murillo iz Kolumbije El Pibo Valderama :worth:


Ipak je fifa imala prednost zbog baze podataka. Prava imena igraca, transferi, lige, liga sampiona, pravljenje custom tima, reprezentacije, igraca...sve je to moglo da se radi jos na Fifi 1995.

Inace na igrici Goal Storm, koja je prva verzija ISSa na PS1 svi igraci imaju ista imena kao u ISS Deluxe na Segi.

Da, falinka tog ISSa je bila sto si imao samo reprezentacije na raspolaganju ali opet gameplay je bio 10000 puta bolji.
 
ISS је био тата за FIFU... месец дана игре и досади :(
једина предност јој је била што је имала лиценцу за имена играча, клубова, лига итд...

Iss 2 ... :)
Najjaca, i dan danas se skupimo pa przimo na soniju !!!

Po meni, FIFA 2002 je bila zadnja koja je valjala... 2001 i 2002 sam najviše cepao :cool:

Inače, FIFA 2005 je zvanično poslednja igrica koja je ikad izašla za Sony PlayStation 1.

Jeste 2001 je najbolja, sve su ostale iste ... ;)
 
U fifi 2001 su prvi put bili dresovi sa sponzorima...covece,secam se da mi je to tad strava bilo al je sr@nje sto si uvek iz kornera mogao da das gol,i to uvek makazicama
 

Back
Top