Gazdarica vs. blondi...

  • Začetnik teme Mars Blackmon
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
M

Mars Blackmon

Gost
Ekipa dobra koliko sam mogao procitati. Ajmo ovako. "Ujedinicemo" sve teme kroz profile diskutanata. Mozete li na osnovu komentara, razmisljanja ljudi s foruma reci s kim biste se sexali, s kim "vodili ljubav", koga ozenili, udali se za...
Recimo, Gazdarica, normala djevojka, 30 kuka otprilike, prosla sito i reseto, idealna za jednu noc. Pokupis je na partyju, koncertu, ako si sposoban, posvetis joj se do jutra, ne moras joj nista objasnjavati...a sad razlaz, idi kuci - tipkaj, shvatice te... :D
Pcelica je bas romanticna djevojka. Nju bih ozenio. :oops:
Blondi - Slovenka jel? Prepametna za poslovnu pratnju. San svakog muskarca...itd :wink:
Pricajmo o ljudima, a kroz profile nam date , na osnovu pisanija...Nista licno!
Uvijek je moguce pogrijesiti u procjeni.
Zakuvajte malo na kulturan nacin. Razumjeli smo se, nadam se...
 
Mars, moram da priznam da ima istine u onom sto si o meni rekao...Ali, ocito da nisi citao temu "Sex za jedno vece....da ili ne", inace bi znao da to ne volim... Ta tema je negdje na 3. ili 4. strani foruma, pa pogledaj ako te zanima... :wink:
 
Mars Blackmon:
Ekipa dobra koliko sam mogao procitati. Ajmo ovako. "Ujedinicemo" sve teme kroz profile diskutanata. Mozete li na osnovu komentara, razmisljanja ljudi s foruma reci s kim biste se sexali, s kim "vodili ljubav", koga ozenili, udali se za...
Recimo, Gazdarica, normala djevojka, 30 kuka otprilike, prosla sito i reseto, idealna za jednu noc. Pokupis je na partyju, koncertu, ako si sposoban, posvetis joj se do jutra, ne moras joj nista objasnjavati...a sad razlaz, idi kuci - tipkaj, shvatice te... :D
Pcelica je bas romanticna djevojka. Nju bih ozenio. :oops:
Blondi - Slovenka jel? Prepametna za poslovnu pratnju. San svakog muskarca...itd :wink:
Pricajmo o ljudima, a kroz profile nam date , na osnovu pisanija...Nista licno!
Uvijek je moguce pogrijesiti u procjeni.
Zakuvajte malo na kulturan nacin. Razumjeli smo se, nadam se...
Ja bih samo rekla da meni Gazdarica izgleda najinteresantnija od svih koji se pojavljuju u Forumu. Nekako mi je najdomninantnija i svi je slušaju, vrlo je prodorno. I naprotiv, prije bih oženila nju nego Pčelicu.
Ali obzirom da sam žena reči ću da mi se Kosmo uopšte ne dopada, navalentan je i zna biti vrlo neprijatan.
Toliko od POSMATRAĆA SATRANE. ĆAO I
 
kosmopolit:
ne kazem da si u pravu
ja to samo kazem da cenim iskrenost
svako moze da misli i kaze ono sto zeli
pa ovo je slobodna,demokratska zemlja
Ja sam iz zemlje koja demokratiju tek ući. I ja cijenim iskrenost. Budi pozdravljen.
PS Radiš li ti išta na tom poslu, povazdan si na internetu, ima te na svakom Forumu?
zar ne ?
 
a zasto mislis da bih ja imao nesto protiv Bosne ?
pa zar ti samo ime ne kaze da sam KOSMOPOLIT
kad sam u Bosni ja se osecam Bosancem, u Sloveniji Slovencem, u Nemackoj ja sam Nemac itd...
Radio sam i ja nekada kao crnac i niko mi nije pomagao, sve sam , do 23.00 h - 24.00 h.
Ali eto isplatilo se
Nikad se nemoj postavljati poput prijatelja prema svojim radnicima , asistentima .
Trebas biti ozbiljna i cool u protivnom pojesce te zivu
I naravno moras uvek znati vise od njih , nikad ne otkrivaj sve svoje karte , drzi sva cetiri keca u rukavu
I oni imaju ambicije zar ne ? :wink:
 
blondi:
... :shock: hm... topic zvuči kao da treba da se potučemo ja i sele :roll:

...elem sele biraj place and date :wink:

... ako mene pitaš, za forumaše bi bio najbolji fiGht u blatu po mogučnosti na terazijama :lol: :lol: :lol:
Hehehe, upravo sam i ja htjela da pitam cemu ovakav naslov teme... :lol: :lol: :lol:
Da nije autor htio da baci kosku medju nas dvije...??? :shock:
Sto se tice rvanja u blatu, sta mislis da privedemo i kakva dva dobra frajera, pa se onako svi djuture, izvaljamo...??? :lol: 8)
 
blondi:
... :shock: hm... topic zvuči kao da treba da se potučemo ja i sele :roll:

...elem sele biraj place and date :wink:

... ako mene pitaš, za forumaše bi bio najbolji fiGht u blatu po mogučnosti na terazijama :lol: :lol: :lol:

Evo, da organizujemo:

blato moze, na terazijama da, ali u troli GSP-a ! :wink:

Obavezno napraviti jedan deo za njuskala i njegovu bi ekipu ! :oops:

Nekoliko magaraca, cisto da stoje kao simboli ! :D

Sa jedne strane da stoje i ponosno drkaju oni sto se hvale da to rade 6-8 puta dnevno (onako da stoje kao trubaci na dvoru, da upotpunjuju dogadjaj) :D

Sa strane jedan stand, na kome par volonterki objasnjava radoznalcima zasto zene moraju ponekad lazno da svrsavaju ! :cry:

Avion koji prolece sa velikom reklamom DUREX PERFORMA ! :D

"Pocetnica" naplacuje po 5 dinara svima koji hoce da vide glavic njenog decka koji je kao jabuka ! :twisted:

Nymphea moze da isprobava slucajne uzorke medju prolaznicima i ocenjuje sposobnosti beogradjana ! :D

Kod cesme ce gojazni beogradjani da izloze svoje penise i dokazu da se sa povecanjem tezine ne smanjuju ! :roll:

Svuda okolo bi bilo sve puno sarenih balona, golih zena i muskaraca, koji diskutuju i isprobavaju sve i svasta (jedini uslov je cistoca i kondomi). :twisted:

Na velikom video bimu bi se smenjivale tehnike i poze, a zainteresovani bi ispred platna utvrdjivali gradivo ! :D

E, ovo bi ja organizovao u Beogradu. Garantujem da bi bilo na CNN-u i da bi sledece godine bio najposeceniji festival na svetu.

ko je za ? :D :D :D

p.s. spomenuti nemoj da se ljute, sve je u cilju koreografije...
 
Anonymous:
Mars Blackmon:
Ekipa dobra koliko sam mogao procitati. Ajmo ovako. "Ujedinicemo" sve teme kroz profile diskutanata. Mozete li na osnovu komentara, razmisljanja ljudi s foruma reci s kim biste se sexali, s kim "vodili ljubav", koga ozenili, udali se za...
Recimo, Gazdarica, normala djevojka, 30 kuka otprilike, prosla sito i reseto, idealna za jednu noc. Pokupis je na partyju, koncertu, ako si sposoban, posvetis joj se do jutra, ne moras joj nista objasnjavati...a sad razlaz, idi kuci - tipkaj, shvatice te... :D
Pcelica je bas romanticna djevojka. Nju bih ozenio. :oops:
Blondi - Slovenka jel? Prepametna za poslovnu pratnju. San svakog muskarca...itd :wink:
Pricajmo o ljudima, a kroz profile nam date , na osnovu pisanija...Nista licno!
Uvijek je moguce pogrijesiti u procjeni.
Zakuvajte malo na kulturan nacin. Razumjeli smo se, nadam se...
Ja bih samo rekla da meni Gazdarica izgleda najinteresantnija od svih koji se pojavljuju u Forumu. Nekako mi je najdomninantnija i svi je slušaju, vrlo je prodorno. I naprotiv, prije bih oženila nju nego Pčelicu.
Ali obzirom da sam žena reči ću da mi se Kosmo uopšte ne dopada, navalentan je i zna biti vrlo neprijatan.
Toliko od POSMATRAĆA SATRANE. ĆAO I
Draga gosco, pa jos i zemljakinjo, steta sto nisi musko... :lol:
Ovo za slusanje, heh, bice da je i kod mene uticaj toga sto sefujem na poslu...
I sa podredjenima imam prijateljski odnos, a opet me slusaju... 8)
 
Gazdarica:
Anonymous:
Mars Blackmon:
Ekipa dobra koliko sam mogao procitati. Ajmo ovako. "Ujedinicemo" sve teme kroz profile diskutanata. Mozete li na osnovu komentara, razmisljanja ljudi s foruma reci s kim biste se sexali, s kim "vodili ljubav", koga ozenili, udali se za...
Recimo, Gazdarica, normala djevojka, 30 kuka otprilike, prosla sito i reseto, idealna za jednu noc. Pokupis je na partyju, koncertu, ako si sposoban, posvetis joj se do jutra, ne moras joj nista objasnjavati...a sad razlaz, idi kuci - tipkaj, shvatice te... :D
Pcelica je bas romanticna djevojka. Nju bih ozenio. :oops:
Ista sam takva. Nešto mi glupo ne imati malo bliži odnos sa svojim radnicama jer smo generacijski tu negdje i imamo osim posla još o ćemu pričati. Ali da me slušaju - slušaju. Muškarci (Kosmo) to drugačije gledaju, znam iz iskustva jer sam ja uglavnom imale šefove i znam kako se postavljaju. Kada sam se prihvatila ovog posla rekla sam sebi da neću biti sa onim osobinama šefa koje sam jako mrzila kod svojih šefova. Mislim da se isplati. Ćao, zemljakinjo.
Blondi - Slovenka jel? Prepametna za poslovnu pratnju. San svakog muskarca...itd :wink:
Pricajmo o ljudima, a kroz profile nam date , na osnovu pisanija...Nista licno!
Uvijek je moguce pogrijesiti u procjeni.
Zakuvajte malo na kulturan nacin. Razumjeli smo se, nadam se...
Ja bih samo rekla da meni Gazdarica izgleda najinteresantnija od svih koji se pojavljuju u Forumu. Nekako mi je najdomninantnija i svi je slušaju, vrlo je prodorno. I naprotiv, prije bih oženila nju nego Pčelicu.
Ali obzirom da sam žena reči ću da mi se Kosmo uopšte ne dopada, navalentan je i zna biti vrlo neprijatan.
Toliko od POSMATRAĆA SATRANE. ĆAO I
Draga gosco, pa jos i zemljakinjo, steta sto nisi musko... :lol:
Ovo za slusanje, heh, bice da je i kod mene uticaj toga sto sefujem na poslu...
I sa podredjenima imam prijateljski odnos, a opet me slusaju... 8)
 
Mako:
blondi:
... :shock: hm... topic zvuči kao da treba da se potučemo ja i sele :roll:

...elem sele biraj place and date :wink:

... ako mene pitaš, za forumaše bi bio najbolji fiGht u blatu po mogučnosti na terazijama :lol: :lol: :lol:

Evo, da organizujemo:

blato moze, na terazijama da, ali u troli GSP-a ! :wink:

Obavezno napraviti jedan deo za njuskala i njegovu bi ekipu ! :oops:

Nekoliko magaraca, cisto da stoje kao simboli ! :D

Sa jedne strane da stoje i ponosno drkaju oni sto se hvale da to rade 6-8 puta dnevno (onako da stoje kao trubaci na dvoru, da upotpunjuju dogadjaj) :D

Sa strane jedan stand, na kome par volonterki objasnjava radoznalcima zasto zene moraju ponekad lazno da svrsavaju ! :cry:

Avion koji prolece sa velikom reklamom DUREX PERFORMA ! :D

"Pocetnica" naplacuje po 5 dinara svima koji hoce da vide glavic njenog decka koji je kao jabuka ! :twisted:

Nymphea moze da isprobava slucajne uzorke medju prolaznicima i ocenjuje sposobnosti beogradjana ! :D

Kod cesme ce gojazni beogradjani da izloze svoje penise i dokazu da se sa povecanjem tezine ne smanjuju ! :roll:

Svuda okolo bi bilo sve puno sarenih balona, golih zena i muskaraca, koji diskutuju i isprobavaju sve i svasta (jedini uslov je cistoca i kondomi). :twisted:

Na velikom video bimu bi se smenjivale tehnike i poze, a zainteresovani bi ispred platna utvrdjivali gradivo ! :D

E, ovo bi ja organizovao u Beogradu. Garantujem da bi bilo na CNN-u i da bi sledece godine bio najposeceniji festival na svetu.

ko je za ? :D :D :D

p.s. spomenuti nemoj da se ljute, sve je u cilju koreografije...
Hehehe, Mako hvala ti... Uljepsao si mi dan...
Btw. gdje ti je mjesto za "prvi put"...?
Mislim, kraj toliko sexa, valjda i nevinima treba omoguciti da se ukljuce... A nasa "PRVI PUT" taman bi mogla da im da instrukcije... :wink:
 
NECU da budem sudija, oni samo gledaju ! :D :wink:

Ocu da ucestvujem ! :wink:

E, za nevine bi bio jedan poseban odeljak !

Za nevine devojke, bili bi spremljeni iskusni i nezni muskarci sa spravama normalne velicine(da se ne traumiraju), koji bi znalacki prilazili i bilo bi nesto tipa "A sta ti je ovo... cek da vidim...UPS !... eto gotovo... e, sad ajde napolje pridruzi se ostalima" :D

A za muskarce bi tu bile obdarene i iskusne devojke, koje bi imale prilaz tipa, cek da vidim sta ti je to ... njam sto je ukusno...njam,njam,njam... (pa se okrenu pa kazu) ajde sad malo gurni ovde, da vidis sto je lepo i vruce... e, tako, spreman si, ajde napolje, kod video bima ! :D

I tako... jos nesto ? :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top