razlozi za vezu

Svako misli da je u vezi jer voli, jer mu je lepo... retko ko je svestan svojih skrivenih motiva. A kad shvati, verovatno će napustiti takvu vezu...
Ljubav i vezivanje su razlozi za vezu.
E sad, možda neko nema gajbu pa ostaje sa partnerom da ne bi bio beskućnik, ali to i nije veza...
 
pa zbog kola naravno,mora neko da me vraca kuci necu valjda da nabadam u mojim seksi stiklama po gsp :manikir:

Svako vece, svako vece
svako vece, svako vece
crno mece

Tako lijepa cura nocas nikud ne ide
petak vece, ti u kuci, stvarno steta je
kako zelim da se vidim sa tobom
kraj mene ti nista ne bi falilo

Svako vece, svako vece


Svako vece crno mece
da po tebe dolazi
odmah stizem, samo javi
kada spremna si

Kad si sa mnom, da ne brinu
reci tvojima
ko kap vode cu na dlanu
da te cuvam ja

Sta ces sama kuci nocas, hajde, reci mi
citav grad je vani, tebi se ne izlazi
da si sa mnom, nista ne bih mario
sve bih dao da smo stalno zajedno

:per:

 
zbog sexa ujutro (lako je namamiti neku subota uveche ili petak, probaj ujutro utorak sreda da navatas neshto zakomplikuje se), zbog klope (pohovane snicle sa domacom supom i pomfrit - jeste malo klishej ali to je kvalitet ;D ), zbog toga sto mozes da delis tudje interesovanje a cak i da te ne zanima, sto mozes da smaras svojim interesovanjima cak i da ih ne zanima, sto mozes da se hvalis ortacima kako si veci ljubavnik nego sto zaista jesi, sto mozes da kreses kad i inache ne bi mogao

+ ljudi u vezi zive dosta slobodnije nego kad nisu
primer smaraju 3rd parties sa time kako im je sta im smeta sta im odgovara a da ih niko nije pitao i tako :P

posle izvesnog vremena samovanja dosadi ti sto te niko ne pita "Gde si ti do sad" , "Varas me" "Sto kasnis" "Gde si bio" to su bitne stvari na koje svako ima pravo :P
 

Back
Top