Razvod

zlatoprsti

Početnik
Poruka
5
Ne znam zasto vam ovo pisem,ako iko to i zeli da cita.Znam samo da sam tuzan,demoralisan i da mi n ije ni do cega.Imam trideset godina i brak mi se raspao eto upravo danas.Imam i dvoje dece koja ce naravno pripasti majci.Slomljeno mi je srce,ne znam sta da radim.A evo kako se sve desilo.Ostao sam bez posla u gradu u kojem sam bio privremeno nastanjen sa porodicom.Pre toga sam dosta dobro zaradjivao,radio sam u jednoj velikoj Srpskoj kladionici pune tri godine.Ali ostao sam bez posla,pocela je da vlada besparica u mojoj kuci(inace smo ziveli kao podstanari),deca tri i cetiri godine,decak i devojcica).I naleti mi kombinacija da odem i da radim na primorju tesku fiziku,dobra lova i sve ostalo.I tako ja sam otisao na more 30.04.2004 da radim.Jedva sam nasao sobu u kojoj sam ziveo sa ono malo novca koje sam imao,ali bio sam spreman da sve podnesem,samo radi moje porodice.Hranio sam se uzasno,radio po 13 sati dnevno,a on da jedanaesti dan sok!
Mojja zena mi je rekla da hoce razvod!Kao razlog je navela da nisam sposoban da izdrzavam nju i decu i da se preselila kod majke.Sta sam mogao,malo para sam uspeo da zaradim do tada,ai kao za inat pratili su me kisni dani.Zamislite samo kako mi je bilo.Sve sam pokusao da je odgovorim od njene namere,ali nije vredelo.Ostao sam na moru do danas.Kada sam dosao kuci nisam nista nasao,sve mi je stvari pokupila,ostavivsi mi samo moju garderobu.Tuga jedna,eto sta je to.Malopre smo se videli,dovela je i decu da ih vidim i ostala je pri svojoj prici.
Srce mi se cepalo kada su me sin i kcerka zagrlili,a i sada pomisljam na svasta.Moram da se selim iz ovog grada,opet kod majke,i ponovo sve od nule,ostao sam bez igde icega.
Ne trazim saosecanje,samo zelim da podelim s nekim svoju tugu,pa makar ceo svet znao za nju.Sta me ceka u buducnosti ne znam,izgubio sam svoj zivot za mesec dana :cry:
 
Svestan sam svake tvoje reci,koju si napisao.Mogu zamisliti taj osecaj koji te gusi.Jer mene gusi nesto u grudima na samu pomisao da tako nesto moze da postoji.
Ipak ti nisi jos nista izgubio.Izgubio si zajednicu u kojoj ste ziveli.Ali deca koja su najvaznija su ziva zdrava.I zapamti niko na ovom svetu ti nemoze uskratiti pravo na njih.Ako nisi problematican.Ako nisi alkoholicar,zavisnik o teskim drogama i ako nisi neuracunjiva osoba.A verujem da nisi.Onda imas pravo na decu svaki dan.
Najbolji preduslov je da se preselis kod tvojih.Da nadjes dobar posao.Da usparas malo novca.i da uvek imas dovoljno za tvoju decu.Zena je jedno veliko bogatstvo.Ako je zena.Ako je normalna.Ako se ponasa drugacije od normalnoh.Ne treba za njom zaliti.Nju uvek mozes zameniti.Ali zapamti za svoju decu moras biti ziv i normalan.I uvek ce ti se radovati i ispunjavati zivot.
 
Znam da ce grubo zvucati,ali budi sretan sto je otisla sad,dok si mlad,dok je lakse preboljeti i poceti iz pocetka. Ne zali za nekim ko ne vrijedi.Cuvaj sebe svojoj djeci,sebi i nekoj buducoj ljubavi kojoj nece novac biti osnova zajednickog zivota,nekom ko ce se truditi da te cupa iz krize a ne da gura jos dublje.Budi jak,ignorisi je i ne daj joj da se vrati.
 
Ja ne razumem kako moze brak da se raspadne za mesec dana? Pa cemu sluzi ono 'i u dobru i u zlu'? Kakva je to zena koja pri dolasku besparice, ostavlja muza 'just like that'? Meni nista nije jasno! :?
 
zlatoprsti:
Ne znam zasto vam ovo pisem,ako iko to i zeli da cita.Znam samo da sam tuzan,demoralisan i da mi n ije ni do cega.Imam trideset godina i brak mi se raspao eto upravo danas.Imam i dvoje dece koja ce naravno pripasti majci.Slomljeno mi je srce,ne znam sta da radim.A evo kako se sve desilo.Ostao sam bez posla u gradu u kojem sam bio privremeno nastanjen sa porodicom.Pre toga sam dosta dobro zaradjivao,radio sam u jednoj velikoj Srpskoj kladionici pune tri godine.Ali ostao sam bez posla,pocela je da vlada besparica u mojoj kuci(inace smo ziveli kao podstanari),deca tri i cetiri godine,decak i devojcica).I naleti mi kombinacija da odem i da radim na primorju tesku fiziku,dobra lova i sve ostalo.I tako ja sam otisao na more 30.04.2004 da radim.Jedva sam nasao sobu u kojoj sam ziveo sa ono malo novca koje sam imao,ali bio sam spreman da sve podnesem,samo radi moje porodice.Hranio sam se uzasno,radio po 13 sati dnevno,a on da jedanaesti dan sok!
Mojja zena mi je rekla da hoce razvod!Kao razlog je navela da nisam sposoban da izdrzavam nju i decu i da se preselila kod majke.Sta sam mogao,malo para sam uspeo da zaradim do tada,ai kao za inat pratili su me kisni dani.Zamislite samo kako mi je bilo.Sve sam pokusao da je odgovorim od njene namere,ali nije vredelo.Ostao sam na moru do danas.Kada sam dosao kuci nisam nista nasao,sve mi je stvari pokupila,ostavivsi mi samo moju garderobu.Tuga jedna,eto sta je to.Malopre smo se videli,dovela je i decu da ih vidim i ostala je pri svojoj prici.
Srce mi se cepalo kada su me sin i kcerka zagrlili,a i sada pomisljam na svasta.Moram da se selim iz ovog grada,opet kod majke,i ponovo sve od nule,ostao sam bez igde icega.
Ne trazim saosecanje,samo zelim da podelim s nekim svoju tugu,pa makar ceo svet znao za nju.Sta me ceka u buducnosti ne znam,izgubio sam svoj zivot za mesec dana :cry:

Mlad si, imaš 30 godina i život je preda tobom...
A kada je takva bolje da je sada sve svršeno među vama...Decu, naravno nemožeš izgubiti...Posećivaćeš ih, a jednoga dana sama će saznati istinu..
Prava istina uvijek izbije na videlo... :D
 
Ne znam koje bi reči bile najbolje za utehu ali pokušaj da to shvatiš kao iskušenje u životu (ako si vernik razumećeš me potpuno) i pokreni svoj život jer si još mlad.Imaš ipak iza sebe decu koja su najveći uspeh u životu,šta god da se desi ona su tvoja.Neka ti bog pomogne!
 
Ne znam,mislim da necu spavati dugo,dugo...A bar da sam djubre,da malo vise volim sebe...I da nije ovoga sto me boli,kida,razdire.Mislim nije meni zbog nje,zene u zivotu dodju i odu,ali i ja poticem iz rasturenog braka,i znam koliko sam se mucio ceo zivot,i da sam retko kada imao tortu za rodjendan,a kad bi otisao kod nekog druga na rucak koji organizuje porodicno tako bih im zavideo.I nisam to svojoj deci nikada zeleo da priredim,ali desilo se.
U kupatilu na ogledalu je napisala~IZVINI NE VOLIM TE VISE.ZIVI SVOJ ZIVOT I PUSTI MENE DA ZIVIM SVOJ~
A nisam los covek,mozda sam i kriv za sve samo sto jos ne mogu da dokucim sta sam pogresio.Strasno,a to je sve sto sam zeleo od zivota,porodica,lepa,zdrava i pametna deca,a sad...Nista od svega,krecem od nule uplasen od scoje buducnosti,uplasen za buducnost svoje dece.Bogu hvala,jos uvek izgledam ok,ali sta dalje,kako se vezati posle ovoga za neku devojku,zenu,hocu li ikada vise moci verovati zenama
Izgoreo sam negde u dusi duboko,ne mogu da se nadjem ni u cemu.Hvala za odgovore treba mi neko da pricamo,trenutno sedim u internet kafeu,jer je moja bivsa i telefon i tv i sve sto je vredelo odnela iz stana.
Pozdrav svim ljudima dobre volje,ja nisam kukavica,samo ovo je bio isuvise jak udarac da bi ga podneo na nogama :cry:
 
Pre nekog vremena neko ovde rece da pocinjati ispocetka treba shvatiti kao inspiraciju, i to je neverovatno tacno. Ustvari, mislim da covek jedino tako i moze skupiti snagu, sastaviti sve kockice koje su mu preostale, i krenuti napred. Nazad vise nemas gde. I netreba. Mlad si i imas jos puno vremena i snage, a deca su tvoja i to nikakav papir nemoze da promeni. I trebas im zauvek.
 
Nesto mislim,vjerovatno je tvoja bivsa imala puno slobodnog vremena.Gledala spanske serije i odlucila da unese"dinamiku" u zivot.Na zalost,na pogresan naci.Ne daj se,sve se moze obnoviti osim zdravlja.
 
Zlatoprsti moju ženu i mene je jako dirnuo tvoj post, zato nam molim te objasni šta ti znači ovo i da li je to odgovor na tvoje pitanje zašto te je žena ostavila!




zlatoprsti
član


Poruke: 7
Mesto: Beograd
Pet, 19. mart 2004 22:50 Kako prici devojci a da ne ispadnes mamlaz? Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

ej bre nikako da nadjem devojku svog zivota.Imam 30 godina i nista,a bilo ih je dosta u mom zivotu ranije.A onda jurnjava za lovom,prosle su godine a ja vise ne poznajem nijednu devojku na ovoj planeti.Nikada musko zenski odnosi nisu bili tako niski to je strasno.Znate ono,devojke se trude da budu super ribe,mi se trudimo da im se prilagodimo situaciji.Kako prici devojci a da ne ispadnes mamlaz?Mislim stvarno nemam uslova da stupim u kontakt sa bilo kojom devojkom sem sa saltera prodavnice recimo.To je tuzno to je strasno.Totalno sam ispao iz fazona.A nisam ruzan kroz moj zivot je proslo tridesetak devojaka,jedne je bila fatalna i od nje ne smem da pridjem nijednoj.Imate li i vi takva iskustva?Mozda neki savet pomoc?Verujte mi nisam panj ne mogu dabudem sam,a i nisam od onih daj sta das.Pomozite svi i devojke i muskarci
 
izvrshi kolektivno samoubistvo.....
manje visi na netu.....
vishe se druzi.....trazi tamo gde nisi...ima super devojaka u gradu samo si ti izgleda u loshem fazonu....malo se menjaj pa onda kenjaj...
:lol: :lol: EEEEEEE...ovo je dobro
il menjaj il ne kenjaj
 
goodday:
izvrshi kolektivno samoubistvo.....
manje visi na netu.....
vishe se druzi.....trazi tamo gde nisi...ima super devojaka u gradu samo si ti izgleda u loshem fazonu....malo se menjaj pa onda kenjaj...
:lol: :lol: EEEEEEE...ovo je dobro
il menjaj il ne kenjaj

Jesi li ti toliko stupidan ili se samo praviš...
Nedao ti Bog da i ti doživiš ovo što je on doživio... :cry: :cry:
 
Mogu samo da predpostavim kako se osecas,ali zivot ide dalje i ne smes da klones duhom.Sve mi je to malo cudno.Na razvod se ipak ne odlucuje za 11 dana i to zbog trenutne losije finansijske situacije,pogotovo ako su i deca tu.Mislim da ti je zena pod necijim vrlo jakim uticajem.Verovatno ima neciju jaku zaledjinu,nekoga na koga ce se osloniti i mozda je to upravo majka kod koje je otisla. I ta njena poruka koju ti je ostavila u kupatilu na ogledalu- deluje tako nezrelo kao i njena oduka da se razvedete- fore pokupljene iz trecerazrednih filmova kojima se sluze siparice.
Glavu gore,nije sve tako crno kako ti izgleda.Misli na svoju decu i neka ti ona budu podstrek da nastavis da se boris,jer boreci se za sebe boris se i za njihvu srecniju buducnost.
 
apotekarkin_muz:
Zlatoprsti moju ženu i mene je jako dirnuo tvoj post, zato nam molim te objasni šta ti znači ovo i da li je to odgovor na tvoje pitanje zašto te je žena ostavila!




zlatoprsti
član


Poruke: 7
Mesto: Beograd
Pet, 19. mart 2004 22:50 Kako prici devojci a da ne ispadnes mamlaz? Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

ej bre nikako da nadjem devojku svog zivota.Imam 30 godina i nista,a bilo ih je dosta u mom zivotu ranije.A onda jurnjava za lovom,prosle su godine a ja vise ne poznajem nijednu devojku na ovoj planeti.Nikada musko zenski odnosi nisu bili tako niski to je strasno.Znate ono,devojke se trude da budu super ribe,mi se trudimo da im se prilagodimo situaciji.Kako prici devojci a da ne ispadnes mamlaz?Mislim stvarno nemam uslova da stupim u kontakt sa bilo kojom devojkom sem sa saltera prodavnice recimo.To je tuzno to je strasno.Totalno sam ispao iz fazona.A nisam ruzan kroz moj zivot je proslo tridesetak devojaka,jedne je bila fatalna i od nje ne smem da pridjem nijednoj.Imate li i vi takva iskustva?Mozda neki savet pomoc?Verujte mi nisam panj ne mogu dabudem sam,a i nisam od onih daj sta das.Pomozite svi i devojke i muskarci
Ostaricu naivna.Taman sam pocela da ga "simpatisem".
 
apotekarkin_muz:
Zlatoprsti moju ženu i mene je jako dirnuo tvoj post, zato nam molim te objasni šta ti znači ovo i da li je to odgovor na tvoje pitanje zašto te je žena ostavila!




zlatoprsti
član


Poruke: 7
Mesto: Beograd
Pet, 19. mart 2004 22:50 Kako prici devojci a da ne ispadnes mamlaz? Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

ej bre nikako da nadjem devojku svog zivota.Imam 30 godina i nista,a bilo ih je dosta u mom zivotu ranije.A onda jurnjava za lovom,prosle su godine a ja vise ne poznajem nijednu devojku na ovoj planeti.Nikada musko zenski odnosi nisu bili tako niski to je strasno.Znate ono,devojke se trude da budu super ribe,mi se trudimo da im se prilagodimo situaciji.Kako prici devojci a da ne ispadnes mamlaz?Mislim stvarno nemam uslova da stupim u kontakt sa bilo kojom devojkom sem sa saltera prodavnice recimo.To je tuzno to je strasno.Totalno sam ispao iz fazona.A nisam ruzan kroz moj zivot je proslo tridesetak devojaka,jedne je bila fatalna i od nje ne smem da pridjem nijednoj.Imate li i vi takva iskustva?Mozda neki savet pomoc?Verujte mi nisam panj ne mogu dabudem sam,a i nisam od onih daj sta das.Pomozite svi i devojke i muskarci
E sad mi nista nije jasno !
 

Back
Top