Sta se desava sa Todorovicem?

Управо поклања Чиплићу ружичасте хулахопке!:worth::hahaha::rotf::hahaha:

А таман сам заустио да вас питам-
Како вас бре није срамота!?
Човек јавно изнео своја најдубља и најинтимнија, а и најлепша,осећања
А ви му легли на грбачу к'о неки хахари!
Кад - не лези враже
брадати извади РОЗИ хулахопке!:worth::hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:
"МИНИРА" МИ "НАПАД"!:dontunderstand::hahaha::rotf::hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne znam na koga je popizdela ali nema je a SDJD jutros kad je citala opravdano odsutne nije nista spomenula :confused:
Па кажем ти, Наташа попиздела на СЂД, због њеног вођења Седнице (мислим да је неког грубо прекинула или му одузеела реч),
устала и отишла!
Ниси ваљда мислила да треба или да ће Наташа да је пита за дозволу?:hahaha::rotf::hahaha:
 
Па кажем ти, Наташа попиздела на СЂД, због њеног вођења Седнице (мислим да је неког грубо прекинула или му одузеела реч),
устала и отишла!
Ниси ваљда мислила да треба или да ће Наташа да је пита за дозволу?:hahaha::rotf::hahaha:

Kad je to bilo?
Bas me briga gde je, zanima me samo da li je naplatila dnevnicu ili ne :lol:
 
Neka nas neko prosvetli, ne bi bilo lose :D
Па не би!
Заклео бих се да сам видео ово што ти кажем - али си ме "бацила у не знање" - пошто кажеш да и ти пратиш! Мада сам поприлично сигуран да је била на Седници и да је напустила!
Али не би било лоше да нам неко "потврди ту информацију"!
 
Pa ima onih koji vole debele zene, to je popularan fetish kod muskaraca.

Tacno...imam drugara koji obozava "krmaste,debele" zene....zenio se jedno 3-4 puta...predzadnja na 165 cm visine ,nabila u "pedu" 140 kg..pitam ja njega:dobro bre covece ,kako ti to kres.es...kaze on:ma brate,malo se pomucima dok pronadjem,dok ta brda razgrnem ,ali posle ide kao po loju,kao da plovis na brodu.....:D:hahaha:

Izgleda ,da je isti slucaj i sa soferom Todorovicem,to je po soferskoj,daj sta naleti..ljudi stalno na putu,pa kad ljudski zagore sve jedno im....dobro sad je poslanik,bogat covek,ali to "daj sta das " je jos uvek duboko u dubini njegove duse......:rotf::rotf::rotf:
 
comic.jpg



Sto?...sta jo fali....zgodna je devojka?!

Samo malo jos kada bi se stesala i doterala kao i prestala da pusi, bila bi ekstra riba :think:
 

Back
Top