Američki ambasador

Da li vas je dirnulo sto je americki ambasador i osoblje njegove ambasade polozile venac zrtvama NATO agresije u Tasmajdanskom perku?
Ja sam ganut.A vi?:D:D:D

Они су створили олују, помогли усташама да прогнају све србе из крајине, отели косово у коме срби живе као у конц логорима и стрепе сваког дана да буду убијени, осирумашени уранијум оставили по Србији и БиХ где срби живе. Лицемерне битанге.
 
Da li vas je dirnulo sto je americki ambasador i osoblje njegove ambasade polozile venac zrtvama NATO agresije u Tasmajdanskom perku?
Ja sam ganut.A vi?:D:D:D
Па се још уозбиљио, "умусио к'о прасе кад' пиша", па онако са "пијететом" - полаже венац - мамицу им фашистичку!
И што рече Мање Зло, на оном линку, није му требало дати ни да присмрди!
Нисам само сигуран да ли је имао медијску подршку Јавног ( Свињоглавог ) медијског сервиса европске Србије?
 
Da li vas je dirnulo sto je americki ambasador i osoblje njegove ambasade polozile venac zrtvama NATO agresije u Tasmajdanskom perku?
Ja sam ganut.A vi?

Kakva drskost i licemjerje njihov bezobrazluk nema kraja kao da je u pitanju saobracajna nesreca u kojoj je poginuo neki pas, vise bi postovanja pokazo tada vise bi se u medijima pisalo
Zasto nije rekao cemu polaganje tog cvijeca jer to onako reda radi .
 
Они су створили олују, помогли усташама да прогнају све србе из крајине, отели косово у коме срби живе као у конц логорима и стрепе сваког дана да буду убијени, осирумашени уранијум оставили по Србији и БиХ где срби живе. Лицемерне битанге.

tako nekako, ukratko
 
Amerikanci su potrosili velike pare i trud da sruse balkanskog kasapina, pomrse konce velikosrpskim sovinistima, zastite albansko stanovnistvo od genocida i uvedu demokratiju, transparenciju, civilno drustvo i druge tekovine na ove prostore.

Umesto hvala da im kazete, vi im stalno nesto prebacujete.

Necete vi meni nikad u evroatlantske integracije, aja.
 
Alo, polozio je venac kolateralnoj steti...shvatas li kakva su to licemerna g.o.v.n.a kad su ljudske zrtve nazivali kolateralnom stetom a sada polazu venac....

iznenadio bi se koliko bi patriote bolelo dupe za sve zrtve osim njih samih samo da im se zakotrljaju neki dolari postali bi zapadno orijentisani i plavi i zuti i ceo spektar politickih boja

i to ne prema EU vec USA

na prichi i na secanju su svi jaki tamoneki
a dupli standardi i licemerje nisu obelezje samo stranih politika i strene zemlje ima kod nas toga za izvoz
 
Amerikanci su potrosili velike pare i trud da sruse balkanskog kasapina, pomrse konce velikosrpskim sovinistima, zastite albansko stanovnistvo od genocida i uvedu demokratiju, transparenciju, civilno drustvo i druge tekovine na ove prostore.

Umesto hvala da im kazete, vi im stalno nesto prebacujete.

Necete vi meni nikad u evroatlantske integracije, aja.

ako se ne šališ:ok:
 
iznenadio bi se koliko bi patriote bolelo dupe za sve zrtve osim njih samih samo da im se zakotrljaju neki dolari postali bi zapadno orijentisani i plavi i zuti i ceo spektar politickih boja

i to ne prema EU vec USA

na prichi i na secanju su svi jaki tamoneki
a dupli standardi i licemerje nisu obelezje samo stranih politika i strene zemlje ima kod nas toga za izvoz

Nisam govorio o moralnoj vrednosti nasih politicara, ona je nula, govorio sam o licemerju amerikanaca...nase licemerje je druga tema i druga prica...Cast izuzecima, (oni i potvrdjuju pravilo)ali znam i ja da bi se nasi politicari prodali za saku dolara i zrnce vlasti...
 

Back
Top