Graficka Karta?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Graficka Karta?

Početnik
    Učlanjen
    25.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Graficka Karta?

Imam Intel E8500 3.16Mhz, Asus P5Q Pro Chipset Intel P45, 2x2gb DDR2,1TB WD HDD i neku skroz losu graficku kartu! Sada bi da pazarim neku graficku kartu ali ne znam koju! Ne igram igrice tako da mi ne treba neka full kartica! Jedino sto me interesuje je da kartica ima TV IN i TV OUT. Znam da se to nekad obelezavalo kao VIVO, ali sada nema takvih kartica u ponudi! Zanima me koju mi vi karticu preporucujete da kupim? Posto sam dosta puko para na masinu na raspolaganju mi je 90-100e.
    Hvala....

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano Re: Graficka Karta?

Citat Original postavio bmilenkovic Pogledaj poruku
    Imam Intel E8500 3.16Mhz, Asus P5Q Pro Chipset Intel P45, 2x2gb DDR2,1TB WD HDD i neku skroz losu graficku kartu! Sada bi da pazarim neku graficku kartu ali ne znam koju! Ne igram igrice tako da mi ne treba neka full kartica! Jedino sto me interesuje je da kartica ima TV IN i TV OUT. Znam da se to nekad obelezavalo kao VIVO, ali sada nema takvih kartica u ponudi! Zanima me koju mi vi karticu preporucujete da kupim? Posto sam dosta puko para na masinu na raspolaganju mi je 90-100e.
    Hvala....

moze li ova

http://www.pakom.com/KatalogProizvoda/OpisProizvoda.aspx?sifra=9011454

Zainteresovan član richa (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Bolje da doda jos 5-10 eura i uzme ATI Radeon HD 4830, i ima karticu za sve...

Početnik
    Učlanjen
    25.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

I ja sam mislio da pazarim ATI Radeon HD 4830, taman je negde u toj ceni koja mi odgovara ali nisam bio siguran da ima i TV IN i TV OUT...Kako se uopste oznacava graficka koja ima TV IN? Meni je TV IN potreban za prebacivanje nekih VHS kaseta u DVD. Jel to moguce sa ove dve kartice sto ste mi preporucili?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

hd4650

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Sto se tice radeona 4830 za pare koje imas on ti je najbolji izbor...inace sa njom ces bez problema moci da prebacujes VHS u DVD ...moj cale ima geforce 7300gt i bez problema mu odradjuje prebacivanje iz VHS-a u DVD ...tako da sa 4830 ne bi morao da se brines....ja imam gainwardov geforce 9800gt i ako si spreman na tu sumu od 100e dodas jos nekih 20-25 to bi ti bilo najbolje resenje

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •