Besplatna GPS mapa Beograda

Pa ovo je samo mapa, ne i navigacioni softver. Samo ti pokazuje gde se nalazis a ne navodi te kako da odes do zeljene lokacije. Nije ni cudo sto je besplatna. Ja sam instalirao sebi pravu navigaciju na N95 i radi super. Isti taj softver i mape koriste i taxisti, jedino sto je na njihovim uredjajima veci ekran pa je za nijansu preglednije. Ako nekom treba softver nek se javi.
 
Meni treba, koji je?

Za koji ti fon treba?!
imas Nokiin besplatan program NOKIA MAPS za vecinu symbian programa, mada su mape za srbiju ocajno odradjene.
pored njega imas i jako dobrog odradjenog GARMINA MOBILE XT 5.00.40 poslednja verzija koja radi dobro! program se placa ali se moze nabaviti na crno kao i sve danas :)
mape skines ADRIA ROUTE 2.3 I SCG MAP 2.0 i ubacis u fon, takodje ni garmin nije sjajan u poredjenju kako su odradili za ostale drzave tipa Nemacka, Italija itd.. al trenutno je najpokriveniji za srbiju, sta ces kad nas svi preskacu :(
Garmin jako lepo radi ja ga imam na Nokiji n82 sa integrisanim GPS reciverom, trebalo bi da radi i sa eksternim reciverima koji se nabavljaju za od 50-100 jura kako koji, i rade po'so
jedino da nadjes odgovarajucu verziju programa za tvoj telefon, mape mozes da ubacis bez obzira koja je verzija GARMINA XT :)
javi se na pm da ti dam de da skines ako oces :D
 
Mape koje imaju su mestimicno tacne. Mnoge postojece ulice nisu ucrtane a mnogi nepostojeci putevi su ucrtani. Konkretno, jedna od projektovanih ulica koju sam video na mapi iz 1978 vise ne postoji a na njihovoj mapi je jos uvek ima.

Shodno tome da ni Katastarske Opstine ne poznaju dobro svoje reone, dovoljno dobrih detaljin mapa ima na pretek
 
Interaktivna online mapa Srbije na sajtu www.serbiamap.net je upotpunjena novim podacima, posebno za područja centralne Srbije (a na široj skali za područje istočne Evrope i Rusije). Na ovaj način je omogućeno kvalitetnije i preciznije GPS praćenje u realnom vremenu korišćenjem softvera Serbiamap.Mobile.

Od nedavno, softver za mobilne uređaje može besplatno da se preuzme i sa Opera application portala:

http://apps.opera.com/us/serbiamapmobile.html
 

Back
Top