Umetnicko klizanje-SP prenos?

IllyriaDuncan

Obećava
Poruka
64
Da li neko zna sta je sa RTS-ovim prenosom SP u umetnickom klizanju? Komentatori su nesto kao najavili ovaj prenos na kraju prenosa EP-a, ali sada ne vidim ni u jednoj programskoj semi...sta se desava? Hoce li prenosa uopste biti?
Pitam ovo ovde, a ne u "Sportu", jer me zanimaju podaci samo o prenosu, ne uopsteno o klizanju...
 
Poslednja izmena:
Nisam pitala za licno i subjektivno misljenje, nego za informaciju o prenosu...i pitala sam za RTS, jer RTS obicno prenosi i jer su komentatori najavili. Nazalost, ovo za ES i sama znam i kao i 90% ljudi u ovoj zemlji, nemam kablovsku, tako da mi nije od koristi...da li neko (ko nece dati subjektivno, nego objektivno misljenje) zna za RTS i sta se desilo?
 
Ma da, a ostali sportovi su tako macho...evo, npr. fudbal je tako macho sport, sa svojih dvadesetak ljudi koji popadaju jedni preko drugih, valjaju se i pipkaju jedni druge gde stignu, kad god im za to das priliku...molim te.
Vidim da niko ne moze ili nece da odgovori na pitanje, hvala vam...svi mi kazu da je Krstarica propala i eto, sada sam se uverila...:(
J8g, bio je ovo nekada stvarno koristan forum RIP
Ok, posto niko ne odgovara na temu, molila bih moderatore da je zakljucaju...ali ako se previse zabavljaju, ne mora, od volje vam...a od mene cao.
 
Ma da, a ostali sportovi su tako macho...evo, npr. fudbal je tako macho sport, sa svojih dvadesetak ljudi koji popadaju jedni preko drugih, valjaju se i pipkaju jedni druge gde stignu, kad god im za to das priliku...molim te.
Vidim da niko ne moze ili nece da odgovori na pitanje, hvala vam...svi mi kazu da je Krstarica propala i eto, sada sam se uverila...:(
J8g, bio je ovo nekada stvarno koristan forum RIP
Ok, posto niko ne odgovara na temu, molila bih moderatore da je zakljucaju...ali ako se previse zabavljaju, ne mora, od volje vam...a od mene cao.

Pa vidiš da je zainteresovanost za taj sport kod nas ravna interesu za kriket!Mnogi ne znaju šta je klizanje,a naročito umjetničko:hahaha:Međutim,to nije razlog da blatiš ovaj forum,i njegove članove!:dontunderstand:
 
Nisam pitala za licno i subjektivno misljenje, nego za informaciju o prenosu...i pitala sam za RTS, jer RTS obicno prenosi i jer su komentatori najavili. Nazalost, ovo za ES i sama znam i kao i 90% ljudi u ovoj zemlji, nemam kablovsku, tako da mi nije od koristi...da li neko (ko nece dati subjektivno, nego objektivno misljenje) zna za RTS i sta se desilo?

Ne znam stwarno, ja sam se isto nadala da ce da daju klizanje na rts-u, ali nema wajde... al' ja makar imam Eurosport, pa gledam tamo... ;)
 
Ne razumes kako mogu da blatim forum (o fudbalu necu da pricam...sport mi se kao sport svida, ali stojim iza svake reci koju sam rekla, kada se radi o uporedivanju "muskosti"...)?
Pa vi ste prvi odmah skocili sa "pridevima" o klizanju...i to na temi gde sam trazila samo informaciju o prenosu, a na kome se ne radi o sportu kao sportu. A i sjajan izbor reci...mislila sam da Krstarica zabranjuje seksualnu diskriminaciju i vredanje?
I na kraju krajeva, klizanje je sport koji ja volim i bas me briga sta ko misli o tome...ne bih ni pitala za prenos da ne volim, to je ocigledno. Znaci, hteli ste ili da "potpalite" ili je to cisto onako, 'ajde da se malo usput rugamo, sto da ne?
Ali da se razumemo, da je ovo tema o klizanju, sve to ne bi bio problem (osim pomenutog izraza, ali to je valjda moderatorski posao)...svako ima svoje misljenje, forum je tu da se ono podeli, da se slozimo ili da se "podzapamo" ako treba, uz malo srece da nademo zajednicki ugao gledanja...ali, ovo je bila tema u kojoj je trazena informacija...hvala sto ste mi je dali (mada me je rastuzila), ali zasto je to moralo da ima i dodatak? Jel' zato da neko ne pomisli da slucajno volite klizanje? Pa ako je to u pitanju, sto ste uopste odgovarali? Ili ako ste vec stvarno zeleli da pomognete, iako ne volite, zar niste mogli da kazete: "Ne volim klizanje, ali vidim da ima na Eurosportu, RTS ne prenosi..." ili tome slicno?
To je ono sto mi nije jasno, sto mene, licno, nervira i sto se u poslednje vreme sve vise i vise siri po svim forumima, a kod nas, verovatno zbog velicine Krstarice, najvise ovde.
Pitam za lek od pasulja za dijabetis...ozbiljna tema. Prvi mi odgovara :"Sto, od kad je prdenje lek za dijabetis?", a drugi sa "Haha"...tek posto moderatori reaguju, dobijam neke korisne odgovore.
Pitam za prepricanu verziju jedne knjige, treba mojoj drugarici za seminarski rad...prvi odgovor (o, tako ozbiljan):"Reci ti njoj da ona to lepo procita." I jos deset ptica-ponavljacica ispod toga, a sve na delu foruma koji se bavi prepricanim knjigama.
I jos gomila toga.
Ne blatim ja ovaj forum, nego kazem kako mi sve to izgleda.

Za Mrs.Nero :
To je bilo Evropsko Prvenstvo, sada je u toku Svetsko...svake godine idu oba, SP posle EP.
 
o fudbalu necu da pricam...sport mi se kao sport svida, ali stojim iza svake reci koju sam rekla, kada se radi o uporedivanju "muskosti"...)?
fudbal je tako macho sport, sa svojih dvadesetak ljudi koji popadaju jedni preko drugih, valjaju se i pipkaju jedni druge gde stignu, kad god im za to das priliku...molim te.

koliko ja vidim, ti mislish na americhki fudbal, ili neku od tih varijacija, gde stalno skachu jedni na druge :D
 

Back
Top