Sta ste sanjali..?

SAQaPp5.jpg
 
Cini mi se da mesecima nisam sanjala,a sad sam zaredjala svake noci.kao secem nekim tupim nozem nekom detetu ruku u ramenu,otvorena rana,a noz mi pao na zemlju,ja mislim jao da se ne zarazi dete,pa obrisem noz o pantalone pa nastavim
Pa kako je komsija sa onom mojom tetkom od 75 god
Pa kako zelim da snimam erotske fotke kod fotografa,a ne mogu da se opustim id muza,pa ga saljem kuci
Pa kao jao jao,beba mi se ne mrda u stomaku,dal je sve ok....
Kad cu bre da se naspavam
 
Cini mi se da mesecima nisam sanjala,a sad sam zaredjala svake noci.kao secem nekim tupim nozem nekom detetu ruku u ramenu,otvorena rana,a noz mi pao na zemlju,ja mislim jao da se ne zarazi dete,pa obrisem noz o pantalone pa nastavim
Pa kako je komsija sa onom mojom tetkom od 75 god
Pa kako zelim da snimam erotske fotke kod fotografa,a ne mogu da se opustim id muza,pa ga saljem kuci
Pa kao jao jao,beba mi se ne mrda u stomaku,dal je sve ok....
Kad cu bre da se naspavam
:aaa::fdlan:
Koja mašta i nemirna savest :D
 
Sanjala sam juce svakakve gluposti i onda sam skontala u jednom trenutku da je neko mladji nego sto jeste tj skontala sam da sanjam i onda sam htela da se probudim,i onda sam mislila da sam budna,i opet shvatila da nisam,i onda mi se to ponovilo tri puta dok nisam pocela da vicem kako ocu da se probudim i da vristim,pa sam se onda probudila...
 
Ja se šetam sa svojim školskim drugom Veljom, mojim krajem.

Žalim mu se " E Veljo, ja ih dodam na fejsbooku pod lažnim imenom, prezimenom i podacima, i one prihvate desetak takvih osoba. Ne samo što me prihvate, nego i razgovaraju samnom, a pojma nemaju da sam ja sve na tom profilu izmislio. A kad ih dodam pod svojim pravim podacima, ne samo da neće da razgovaraju samnom, nego neće ni da me prihvate za prijatelja. Pa i ti primaš nepoznate osobe na fejsbooku za prijatelje...."
Velja "Ma Vaske mani taj fejsbook. Zaboravi na njega " I tu se san prekida
 
Neka mešavina mature srednje i osnovne škole. Sedim ne tipično za mene na sredini do zida. Prvi utisak mature mi je "Opet nema Mirjane..." Posle stojim i držim se naslonjen na rukohvate i gledam sa svojim možda i najboljim drugom svih škola Milanom kako ljudi prolaze. U jednom momentu vidim Zdravku "Vaske idem do Dunavske da se prošetam malo, hoćeš samnom ???? " Odlučujem da ipak ne idem do Dunavske, ali da se ipak i ja malo prošetam. Najavljujem to Milanu, i tu se san prekida...
 
Našao ja belog konja pre nekog vremena u snu. Smestio ga na hipodromu, izgubio se. Sad nastavak sinoć sanjam - opet se izgubio i ja ga našao. Odvedem ga i kažem, a na hipodromu me primi u kancelariju neka žena ispala iz 70-ih god. takva frizura i autfit i sfe.. i objasnim, kao, u redu sve, kao sad ostanite kod nas na zakusci. Proslava velika, hrane neviđeno..u jednom ćošku leži dečak sa glavom u vodi, mokar pod, ja ga probudim, podignem, stavim za sto. Onda sam mu doneo brdo neke hrane koje sam našao, pošto to nije ničije dete, a u jednom drugom ćošku bordoška doga dobila mladunce sa maltezerom..obože, sfašta.. pričaću vam ako naletim na konja tj. nađem ga i 3. put. ša je onda bilo..
 
Našao ja belog konja pre nekog vremena u snu. Smestio ga na hipodromu, izgubio se. Sad nastavak sinoć sanjam - opet se izgubio i ja ga našao. Odvedem ga i kažem, a na hipodromu me primi u kancelariju neka žena ispala iz 70-ih god. takva frizura i autfit i sfe.. i objasnim, kao, u redu sve, kao sad ostanite kod nas na zakusci. Proslava velika, hrane neviđeno..u jednom ćošku leži dečak sa glavom u vodi, mokar pod, ja ga probudim, podignem, stavim za sto. Onda sam mu doneo brdo neke hrane koje sam našao, pošto to nije ničije dete, a u jednom drugom ćošku bordoška doga dobila mladunce sa maltezerom..obože, sfašta.. pričaću vam ako naletim na konja tj. nađem ga i 3. put. ša je onda bilo..
osvrni se oko sebe, ocito ti podsvest ukazuje da nekom u tvom okruzenju treba tvoja pomoc..:)
i da prestanes da se pravis da si opasan, vec budi dobar i plemenit kakav zapravo jesi:)
 

Back
Top