Sta ste sanjali..?

сањао сам да је један мој близак рођак починио убиство. ја сам му помагао да избегне потеру, возио сам неког распалог фићу. какав хорор... :(
 
grozno sam sanjala nocas!
opet sam dozivela paralizu u snu :neutral: i vec sam bila polu budna i nepokretna kad sam odjednom osetila na levoj ruci koja mi je stajala kraj glave kao dodire rudje ruke od lakta ka mojoj saci,prvo jedva primetne a posle sve agresivnije i tako dok mi saka nije bila oduzeta...onda sam odjednom imala osecaj da me ta ista moja obuzeta ruka gusi oko vrata al onako iz daljine,ko darth wader i krenula sam tesko da disem :eek: i tako sam krkljala dok nisam konacno uspela da pokrenem telo :roll: i onda kad sam upalila svetlo videla sam da sam da sam sklonila jastuk i da mi je jednim delom bio preko lica i da verovatno zato nisam mogla da disem :eek:

al je najgora stvar kad se mozak probudi a telo ni da se mrdne...i jos kad sopstvena ruka oce da me ugusi :sad2:
 
grozno sam sanjala nocas!
opet sam dozivela paralizu u snu :neutral: i vec sam bila polu budna i nepokretna kad sam odjednom osetila na levoj ruci koja mi je stajala kraj glave kao dodire rudje ruke od lakta ka mojoj saci,prvo jedva primetne a posle sve agresivnije i tako dok mi saka nije bila oduzeta...onda sam odjednom imala osecaj da me ta ista moja obuzeta ruka gusi oko vrata al onako iz daljine,ko darth wader i krenula sam tesko da disem :eek: i tako sam krkljala dok nisam konacno uspela da pokrenem telo :roll: i onda kad sam upalila svetlo videla sam da sam da sam sklonila jastuk i da mi je jednim delom bio preko lica i da verovatno zato nisam mogla da disem :eek:

al je najgora stvar kad se mozak probudi a telo ni da se mrdne...i jos kad sopstvena ruka oce da me ugusi :sad2:

Onaj obrachun sa detetom je ostavio traume....:think:
 
Puno sanjam, svaku noc!

Prosle noci sam sanjala da sam stojala na visokom brdu od blata sa kojeg sam se odkliznula duboko u dolinu. U dolini Srbija a gore je bila Nemacka gde odavno zivim. Znaci, za nekoliko sekunda sam bila u Srbiji, ukaljana i gola:rumenko::eek:. Htela sam natrag kuci u "D" da se operem i obucem ali precicom, preko brda, vise nisam mogla, jer je blato bilo mekano i klizavo. Kako bih se malo popela, tako bih se odma opet odtociljala dole. Preostao mi je znaci, samo jos jedan put kojim sam se mogla vratiti, onako gola:rumenko: i ukaljana a to je taj poznati preko SLO i Austrie.

Postoji jedan fenomen. Dok sanjam neugodne snove, mogu, ponekad, da ih kontrolisem i njima da upravljam kako nebi ispali bas preterano "horror"! :)
 
...jako cudan san.
I još ga se zivo secam a ustala sam pre 2 h.
I još me drzi ta emocija koju sam imala u snu .
I to mi se cesto desava ...a onda pod utiskom sna izgubim potpuno osecaj sta je realno a sta fiktivno , sta sam sanjala a sta se desilo.

Ovog puta sanjala sam nekog koga po svim zakonima ovozemaljskim ne bi smela da sanjam. :confused: Pa jos i emociju izmedju nas . :rumenko:

I sad me to drzi prosto me nervira koliko me uzmuvalo. :sad2:
Najvise jer kazu da su snovi nase zelje ili proekcije stvarnosti . :per:

Pa jesu li ?

Sta sanjate ?
Imate li ovih "muka" ?
 
Sanjam svaku noć po više puta .... vrlo realno .... vrlo živo .. u bojama .....

Ne znam da li su želje ili nisu .... ali snovi umeju da me uzbude do granice plača ....

Ne volim što sanjam. Ne volim što živim dupli život. Ne volim što se nikada još nisam probudila odmorna.
 
...jako cudan san.
I još ga se zivo secam a ustala sam pre 2 h.
I još me drzi ta emocija koju sam imala u snu .
I to mi se cesto desava ...a onda pod utiskom sna izgubim potpuno osecaj sta je realno a sta fiktivno , sta sam sanjala a sta se desilo.

Ovog puta sanjala sam nekog koga po svim zakonima ovozemaljskim ne bi smela da sanjam. :confused: Pa jos i emociju izmedju nas . :rumenko:

I sad me to drzi prosto me nervira koliko me uzmuvalo. :sad2:
Najvise jer kazu da su snovi nase zelje ili proekcije stvarnosti . :per:

Pa jesu li ?

Sta sanjate ?
Imate li ovih "muka" ?




Meni se to desi ponekad...
i nije mi problem sto sanjam i ne mislim da su snovi zelje ili projekcije stvarnosti....
problem mi je sto mi bude toliko lepo da mi zao da se probudim:rumenko:
i sto me posle ta emocija drzi danima...
...e to mi je problem!!!
 
...jako cudan san.
I još ga se zivo secam a ustala sam pre 2 h.
I još me drzi ta emocija koju sam imala u snu .
I to mi se cesto desava ...a onda pod utiskom sna izgubim potpuno osecaj sta je realno a sta fiktivno , sta sam sanjala a sta se desilo.

Ovog puta sanjala sam nekog koga po svim zakonima ovozemaljskim ne bi smela da sanjam. :confused: Pa jos i emociju izmedju nas . :rumenko:

I sad me to drzi prosto me nervira koliko me uzmuvalo. :sad2:
Najvise jer kazu da su snovi nase zelje ili proekcije stvarnosti . :per:

Pa jesu li ?

Sta sanjate ?
Imate li ovih "muka" ?
Neke stvari shvatiš tek u snu.
 
Meni se to desi ponekad...
i nije mi problem sto sanjam i ne mislim da su snovi zelje ili projekcije stvarnosti....
problem mi je sto mi bude toliko lepo da mi zao da se probudim:rumenko:
i sto me posle ta emocija drzi danima...
...e to mi je problem!!!

Ne mora biti,to sto si sanjala moze biti odraz neceg sasvim drugog,ne mora biti podsvjesna zelja,znam da je ponekad zaista bizrno to sto sanjamo ,kao npr. da smo goli i slicno,to je samo strah da ne budemo ogoljeni pred drugima i to je sve:think:
 

Back
Top