Država uteruje dugove kao nekad Knele ... nastavak
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 79

Tema: Država uteruje dugove kao nekad Knele ... nastavak

Poznat inagadadavida (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Država uteruje dugove kao nekad Knele ... nastavak

Ovaj smrad od drzave , koji je trebalo one , 1999 godine sravniti sa zemljom jednom zauvek, i posaditi prasumu na tu teriroriju...........danas preti ljudima koji nisu platili "infostan" na vreme, da ce im pleniti imovinu.............a jos uz to , dolaze na "genijalnu " ideju, da im blokiraju plate i penzije, pa i da ih stave na "crnu listu " kreditnog biroa.........da ne mogu ni kredit da dignu, da bi naprime platili taj isti dug................

Jedino sto ova vukoyebina , efikasno radi, je reketiranje i uterivanje dugova, na nacin na koji bi mogli elitni kriminalci iz 90 ih da im pozavide............

U isto vreme, Miskovic, Zika Mustikla, Beko,i stotinak poznatih i nepoznatih "biznismena' duguju milione evra za poreze, i tekuce obaveze, a drzava im pomaze da ih plate, sto bezbolnije........

Gospodo, doslo je vreme da se pali vatrica na skupstini , ne bi li se opet malo ogrejali.........ali ovaj put, nema greske..........dovesti strance, po mogucnosti japance ili neku slicnu boju koze...........jer od srbina nema vajde....stoka je stoka i kada joj skines zvono oko vrata...............
    Kada sam pre nekoliko dana postavio ovu temu, nije se ni slutilo, kolika ce frka da se digne po Srbiji zbog potpuno neustavnog, bespravnog, i nezakonitog nacina na koji drzava Srbistan zeli da otme svojim gradjanima pare,

200 000 domacinstava je dobilo , kako je vec poznato, uplatnice pod pretnjom da ce onaj ko ne plati ono sto je vec platio......biti razapet verovatno izmedju dva tramvaja, i rascerecen na Terazijama.....................

Kao i uvek, nekoliko istih mentalno ugrozenih likova sa krste je , temu shvatilo onako kako im skromna inteligenicija dozvoljava.......kao zapomaganje nekoga ko nije platio racun, pa se sada zali sto je stiglo vreme na naplatu........

No, oni koji su shvatili sta se valja iza brega, i zasto sam postavio jos onomad ovaj tekst, mogu videti kilometarske redove ljudi koji su platili svoje racune, a drzava im uteruje dugove na silu, i na lagarije, ne bi li se ogrebala za neku kintu, makar i protivzakonito...............Vrh je idiotska , i potpuno netacna konstatacija idiota iz infostana, koji lazu da sudska odluka u ovakvim slucajevima automatski stupa na snagu po predaji dokumentacije od strane infostana, a protiv duznika.........bez obaveze suda da pozove duznicku stranu i bez prava iste da se zali na presudu........
    Poslednji put ažurirao/la jomini : 25.03.2009. u 01:15

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: YEBENA DRZAVA UTERUJE DUGOVE KAO NEKADA KNELE .......nastavak

Tihomire, ti li si?

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

elem, gde smo stali???.............

a da.........moze li da mi neko kaze , sta ce drzava da uradi sa , recimo 20 000 polovnih televizora, ili sa 40 000 razvaljenih kreveta, koji ce da zaplene "nesavesnim platisama"".......morace da otvore neku SOS prodavnicu polovnog namestaja

Ja sam prestao da placam rate za kredit , jos pre nekoliko meseci. kada sam provalio da mogu da me povuku za qraz.........nije veliki kredit, ali ...kada je dzabe , i babi je milo

Sada cu da im platim qraz za ovaj infostan, a isto se razmisljam da uradim za jos neke dugove drzavi.........jedino moram da placam telefon, struju , kablovski i to sto mogu magarci da iseku........ostalo .........ko im yebe mater, bas, pedersku.........

Meni ce da kalkulisu zelenaske kamate???......
    Jedino ako mi posalju interventnu da me rokne na vratima.......sto se tek razmatra u vladi kao opcija......

Iskusan
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    127

ne znam da li si slusao kaziprst danas ,bio neki bolid, zahvaljuci sto je narod obnovio belu tehniku drzava je u krizi , koje su to budaletine , a za taj info stan garant je stigla naredba da se makne para od sirotinje, vreme je za motke

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio PAWLLE Pogledaj poruku
    ne znam da li si slusao kaziprst danas ,bio neki bolid, zahvaljuci sto je narod obnovio belu tehniku drzava je u krizi , koje su to budaletine , a za taj info stan garant je stigla naredba da se makne para od sirotinje, vreme je za motke

......slazem se........duuuuboko umochene u fizioloski rastvor , koji je poznatiji kao"gomna"

Iskusan
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    127

da...................ej kriv narod za krizu a ona jebena ministarka sa platom od 20000 eura to nikom nista i ko zna jos koliko je takvih lopurda , pa onaj velja selja

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kazem ja gori su od Al Kapon-ETA

Elita daxt (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    375

Citat Original postavio inagadadavida Pogledaj poruku
    elem, gde smo stali???.............

a da.........moze li da mi neko kaze , sta ce drzava da uradi sa , recimo 20 000 polovnih televizora, ili sa 40 000 razvaljenih kreveta, koji ce da zaplene "nesavesnim platisama"".......morace da otvore neku SOS prodavnicu polovnog namestaja

Ja sam prestao da placam rate za kredit , jos pre nekoliko meseci. kada sam provalio da mogu da me povuku za qraz.........nije veliki kredit, ali ...kada je dzabe , i babi je milo

Sada cu da im platim qraz za ovaj infostan, a isto se razmisljam da uradim za jos neke dugove drzavi.........jedino moram da placam telefon, struju , kablovski i to sto mogu magarci da iseku........ostalo .........ko im yebe mater, bas, pedersku.........

Meni ce da kalkulisu zelenaske kamate???......
    Jedino ako mi posalju interventnu da me rokne na vratima.......sto se tek razmatra u vladi kao opcija......
    а па ако си евроунијат,подржи жуту педерску власт,и ући ћемо у еу,када дође исус на земљу...... јб г банкротирали су ,па сада отимају од народа дугове које смо превили за време слобе ПО ЊИХОВОМ НАГОВОРУ

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

plus ima da vracate dug od ove nove 3 milijarde sto su danas uzeli

te pare ce zuti da potrose za 4-5 meseci a onda ce narod to da vraca preko krvavih poreza jedno 10tak godina
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    plus ima da vracate dug od ove nove 3 milijarde sto su danas uzeli

te pare ce zuti da potrose za 4-5 meseci a onda ce narod to da vraca preko krvavih poreza jedno 10tak godina

pa *** moraju od beogradjana da uzimaju ovaj ostali deo Srbijenema vise para

UDRIIIIII BORISEEEEEEEEEEEEE

mar_comm nije na forumu
    Читам ... чудим се !!! Глупост границе нема !!!
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

Стигла ми опомена пред утужење за Инфостан : - 107 000 и још ако уплатим до краја марта неће да ми рачунају камату ...

А ја будала плаћао ...
    Касним можда 3-4 месеца ...

Има ли застаревања или ће нам рачунати нешто још из доба оснивања Инфостана ????
    "Коме закон лежи у топузу,
    трагови му смрде нечовијештвом ..."

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mar_comm Pogledaj poruku
    Стигла ми опомена пред утужење за Инфостан : - 107 000 и још ако уплатим до краја марта неће да ми рачунају камату ...

А ја будала плаћао ...
    Касним можда 3-4 месеца ...

Има ли застаревања или ће нам рачунати нешто још из доба оснивања Инфостана ????
    Meni je kamata..........600.000.........pa ti vidi.

Veoma poznat slavka69 (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

E,al kako ih nije sramota da u vestima proslede vest,,SIROTINJA,,
    Žene ne znaju da poštuju, nego da vole.

mar_comm nije na forumu
    Читам ... чудим се !!! Глупост границе нема !!!
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

Ау брате, па теби ће стан да одузму ...
    "Коме закон лежи у топузу,
    трагови му смрде нечовијештвом ..."

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mar_comm Pogledaj poruku
    Ау брате, па теби ће стан да одузму ...
    Ko ce bre stan da mi oduzme?

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Ajde vise da ih rusimo....ali tek za 5 oktobar....onako simbolicno
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

..samo neznam gde ce toliko uterivacha da nadju i koliki ce rok trajanja da im bude kad se iz shteka umesto kesha izvuku dedine tandzare i slichni trofeji..

Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

Citat Original postavio ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Pogledaj poruku
    Puno je to,nesto ti bas ne verujem.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Eric Draven Pogledaj poruku
    Ajde vise da ih rusimo....ali tek za 5 oktobar....onako simbolicno
    ..6.oktobar bre..

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Nesto nema ovih okorelih demokrata...mora da su dobili infarkte
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Citat Original postavio slavka69 Pogledaj poruku
    E,al kako ih nije sramota da u vestima proslede vest,,SIROTINJA,,
    daj link
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio slavka69 Pogledaj poruku
    Puno je to,nesto ti bas ne verujem.
    I ja kazem da je puno..........a za ovo 2 me bash zabole.........

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Citat Original postavio ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Pogledaj poruku
    pa kolika ti je glavnica kad ti je kamata 600.000 dinara crni sine

Elita
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne sekiraj se Srbijo... Sve će da bude OK...

Smanjiće se izdvajanja za lokalnu samoupravu... Eto rešenja...

@Idi...Uvodni post...

Nisu trebali 99' da sravne Srbiju sa zemljom, mislim da bi bilo sasvim dovoljno da su ograničili bombardovanje na prestonicu...Verujem da bi se sve završilo za 10 dana...

Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

Daleko je Oktobar,ako moze malo brze.

Slične teme

1. Strah nekad opominje nekad...
    Autor duska.vodolija u forumu Žene
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 23.12.2009., 17:35
  2. YEBENA DRZAVA UTERUJE DUGOVE KAO NEKADA KNELE
    Autor inagadadavida u forumu Politika
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 17.03.2009., 13:37
  3. Plaćati kosovske dugove - da ili ne?