ŠINTERI U JURIŠU NA VLASNIČKE PSE!

Da prosto pametan covek ne zna sta na ovo da prokometarise...Koji su to kreteni.Poludim kad ovako nesto procitam:poludeo:Sa takvima,bili sinteri ili "brizne" komsije,da ne kazem dezurni baksuzi,samo ostro!STO OSTRIJE,NEMA SA TAKVIMA NISTA NA LEPO I FINO.Samo sam sebi pocnes da licis na budaletinu kada shvatis sa kakvim slucajevima pokusavas da se kulturno objasnis.Ja sam pre par dana opstu frku napravila jer mi je neki komsija,koji zivi otprilike na pola kilometra od moje zgrade ali se poziva kreten da je ovo njegov komsiluk,poceo da soli pamet da je ZABRANJENO hraniti ulicne pse.Inace,mi imamo pet ulicnih pasa koji su pre godinu dana ostenjeni,hranimo ih,spavaju u jednom dvoristu preslatki su i jako dobri i veseli.Moje vaspitanje mi ne dozvoljava da se ponasam drsko i bezobrazno,pa sam na lep nacin pokusala komsiji metuzalemu da objasnim da su ti kucovi nasi,da su dobri,umiljati...Ma ne vredi.Metuzalem,koji verovatno nema ni osnovnu skolu,pocinje meni da soli pamet o Zakonu,besnilu i bla,bla.Puca film i bolje da vam ne pricam sta sam mu rekla.:azdaja:A i Zakonski pripretila za uznemiravanje na ulici.Pa kad se vec tako nepismen poziva na Zakon da mu ja pismena odgovorim istom merom.Baksuz matori,ni sam ne zna sto mu kucici smetaju.:thumbdown:
A sto se ovih i nekih drugih slicnih sintera tice,kao sto rekoh,samo ostro.:poludeo:Da nece mozda da otimaju i kucice sa povodca.Sramota!
 
Poslednja izmena:
svasta.....
samo kad bi prisao Uni sa tom motkom,on bi bio taj koji bi zavrsio u kavezu u sinteraju.
Nije mi dosta sto mi komsije prave probleme oko psa,samo mi sinter fali.
Jos ce oni da pocnu da odredjuju dal ljudi smeju da drze pse u gradovima...
stoka raspala....

Zato kazem, isutirala bih ga samo nesto da proba, ne dao mu bog, ne samo moje pse, nego da samo vidim da neki sinter hvata psa...ufff
 

Back
Top