Taverna I

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
land01400.jpg
land02400.jpg


:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

E ovo su astronaut i predlak...posle loze i viskija...u pokušaju krečenja...

:rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:

Čoveče jedva ukucah i skinuh ovo, ne mogu da prestanem da se smejem...rasplakah se od smeha...:hahaha:
 
Ne , bilo je mnogo patetichnije. Gasio sam omanji pozar na tavanu pomocnih prostorija jednog rodjaka . On je bio na tavanu i vikao:,, ajde pozuri, penji se''
Ja sam krenuo manito da se penjem uz drvene merdevine, ni sam ne znam kako, noseci dve kofe vode. Kad sam bio pred kraj- pukoshe merdevine. Ja padoh i dalje drzeci one kofe u rukama. Za inat kroz ulicu je prolazilo jedno jato zenski koje su sve to videle. Bio sam ponizen i jadan . Oterao sam rodjaka u majchinu ,ushao u kucu i ubio se od smeha.Rodjaka je pustila panika pa smo minut kasnije dovukli crevo i sredili stvar
 
Poslednja izmena:
Ne , bilo je mnogo patetichnije. Gasio sam omanji pozar na tavanu pomocnih prostorija jednog rodjaka . On je bio na tavanu i vikao:,, ajde pozuri, penji se''
Ja sam krenuo manito da se penjem uz drvene merdevine, ni sam ne znam kako, noseci dve kofe vode. Kad sam bio pred kraj- pukoshe merdevine. Ja padoh i dalje drzeci one kofe u rukama. Za inat kroz ulicu je prolazilo jedno jato zenski koje su sve to videle. Bio sam ponizen i jada . Oterao sam rodjaka umajchinu ,ushao u kucu i ubio se od smeha.Rodjaka je pustila panika pa smo minut kasnije dovukli crevo i sredili stvar

Eh pa ne moze nijedna prica da prodje bez zenskih :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ne , bilo je mnogo patetichnije. Gasio sam omanji pozar na tavanu pomocnih prostorija jednog rodjaka . On je bio na tavanu i vikao:,, ajde pozuri, penji se''
Ja sam krenuo manito da se penjem uz drvene merdevine, ni sam ne znam kako, noseci dve kofe vode. Kad sam bio pred kraj- pukoshe merdevine. Ja padoh i dalje drzeci one kofe u rukama. Za inat kroz ulicu je prolazilo jedno jato zenski koje su sve to videle. Bio sam ponizen i jadan . Oterao sam rodjaka u majchinu ,ushao u kucu i ubio se od smeha.Rodjaka je pustila panika pa smo minut kasnije dovukli crevo i sredili stvar

:hahaha: :rotf: :hahaha: :rotf:

Ajaaaoooj kuku tebi jadan, pa L se bar "odlepi" od tih kanti ? :rotf:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top