Prici Nikad Kraja....

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
13.094

U nedelju uvece na Tv B92 pocela je sa emitovanjem emisija Prici nikad kraja...,autora i voditelja Gorice Nesovic.o tome pisano u skoro svim dnevnim novinama i isli su tizeri na B92 kao najava...O Gorici ne treba nogo pisati i predstavlajti je jer kapiram da svi znate o kome je zapravo rec...
Interesuje me da li je neko gledao emisiju i vrlo bih rado cula misljena i komentare svakog tipa...kritika dobro dosla..uvek!;)
 
Mozda sam subjektivna ali mislim da emisija ima veliki i dobar potencijal da bude ozbiljan talk show nalik na Oprahu ili Raychel Ray...
Uskoro ce biti podignut i sajt emisije preko koga ce tv publika moci da ucestvuje u kreiranju emisije na vise nacina.
Ukoliko zelite da budete publika u studiju tokom snimanja mozete se javiti tokom emisje sms om na broj i u formi koji se javlja tokom emisije.

Pogledajte u nedelju..To je jedina moja preporuka.Za sada reprize nema u programskoj shemi ali ocekujem da ce je biti...
 
Emisija je bila super...Dozvoljavam i da sam subjektivna jer obozavam Goricu,ali jedan ovakav pametan talk show je bio zaista potreban na nasim televizijama.
Za sve one koji ne gldaju Belu Ladju ili kurasadzije u istom terminu a verujem iskreno da ima i takvih preporucujem...
Takodje ako se bavite necim neobicnim,poznajete nekoga ko je neobican,ima nesvakidasnja interesovanja,uradio je neko dobro delo javite se..preporucite vas ili vase prijatelje...
Sledeca je 05.04 sa novim gostima,uvek interesantnim..
 
Macko, ti kao da si u marketing timu zaduzenom za promovisanje emisije:);)

Subjektivno je moje misljenje, jer godinama slusam Dizanje i Gorica mi je zaista beskrajno simpaticna i zanimljiva. Gledam emisiju i dopada mi se, jer je ona vodi. Objektivno, da je neki drugi voditelj u pitanju, odmah bih prokomentarisala da je kopija Rachel Ray, cija mi se emisija bas dopada. Jedina bitna razlika je u tome sto se u Prici nikad kraja gosti brzo smenjuju i ima ih vise.
 

Back
Top