Oralni sex

  • Začetnik teme Zmlija naočarka
  • Datum pokretanja
Z

Zmlija naočarka

Gost
Da li pristupaš oralnom seksu (pružanju zadovoljstva) kao nečemu što bi trebalo da uradiš, pa čak i sa gađenjem, ili te samo seksualno uzbuđenje na to navodi? :?:
 
Vaši odgovori su me naterali da se registrujem. Izvinjavam se za sve eventualne greške pri učestvovanju, jer mi je sve ovo novina.
Elem, čini mi se da devojke jako retko pričaju o oralnom seksu kao o svom ličnom uživanju čisto mislim da je iz razloga što je sve to prihvaćeno kao nešto skroz ponižavajuće. A čini mi se da ni vi niste baš blagonakloni otvorenom razgovoru o tome (čast nekima). Jedan moj drug se izbezumljuje od pomisli da bi devojka nakon ejakulacije mogla da proguta njegovo seme. To mu stvara osećaj obespravljivanja, još malo pa kao silovanje :?
 
Uh zmijo, pa to je strasno... Mislim na tog tvog druga, dakako...
Kad je rijec o oralnom sexu, u situaciji kada sam ja "davalac", moram da kazem da to radim iskljucivo onda kad pozelim... Znaci, nema nista da bih njemu ispunila zelju i sl, vec jedino kada i ja osjecam zelju da ga osjetim u ustima... U tim trenucima ne samo da me uzbudjuje partnerovo uzbudjenje, nego i taj cin, sam po sebi...
Dobro dosla...
 
Pa mislim da predrasude cine cuda,i da se jos uvek dosta zena ni medju sobom ne izjasnjava oko toga(kao ponizavajuce je)...
U mojoj okolini se sve cak izjasnjavaju da to ne rade...
Sto se mene tice to je super,i sa jedne i sa druge strane...I nekad mi je lepsa poza 69 nego sam sex!
 
8) Oralikus 8)
Cista intima,sto bezobraznije to bolje...
A sto se obespravljivanja tice konto oralnog sexa,samo po sebi a i psihgologiji zena je pasivcniji element u sexu jer je primalac...
Ko od zenskog sveta ima problema sa ovim,to bas i nema veze sa oralnim sexom,vec sa predstavom o musko zenskim odnosima...
P.S. Ziveo oralni
 
Sonya:
Pa mislim da predrasude cine cuda,i da se jos uvek dosta zena ni medju sobom ne izjasnjava oko toga(kao ponizavajuce je)...
U mojoj okolini se sve cak izjasnjavaju da to ne rade...
Sto se mene tice to je super,i sa jedne i sa druge strane...I nekad mi je lepsa poza 69 nego sam sex!
Meni lično ne odgovara 69, ne mogu da se opustim, pošto se obično prilično uvijam i koprcam. Više volim spontano, bez obaveze oduživanja
 
Meni je oralna ejakulacija na neki nacin znak prihvatanja, volim to da radim, ali isto tako volim da sve to podelim sa partnerkom....Sav uzitak koji mi partnerka pruza oralno, a i generalno, trudim se da uzvratim maksimalnom merom.....
Skoro sam cuo neke momke koji se uzasavaju ljubljenja sa curama koje su im pruzale oralni seks....Zar to nije krajnji stadijum idiotizma i samosrozavanja?
 
Lord of Chaos:
Meni je oralna ejakulacija na neki nacin znak prihvatanja, volim to da radim, ali isto tako volim da sve to podelim sa partnerkom....Sav uzitak koji mi partnerka pruza oralno, a i generalno, trudim se da uzvratim maksimalnom merom.....
Skoro sam cuo neke momke koji se uzasavaju ljubljenja sa curama koje su im pruzale oralni seks....Zar to nije krajnji stadijum idiotizma i samosrozavanja?

To je kao da se gade sami sebe... verovatno imaju neki problem...
Postoji mnogo zena koje se toga groze...kao ...kako da ga poljubim kada sam mu bukvalno po celoj faci....
Ni ja to ne razumem...
 
Zmija naočarka:
Elem, čini mi se da devojke jako retko pričaju o oralnom seksu kao o svom ličnom uživanju...

pričaju i te kako :roll: (pregledaj teme Dame šta vi mislite o oralnom sexu str. 11, oralni sex str. 10, ukus kod oralnog sexa str. 9, gledanje u oči za vreme oralnog sexa str. 5)

a što se tiče samog razgovora o sexu - to zavisi od pojedinca a ne od pola... ja poznajem mnoge muškarce koji se postide kad jih pitaš nešto o sexu :lol: :lol: :lol: nažalost i ako se piše godina 2003 među ljudima još postoje tabuji...

oralni sex - meni lično je samo zadovoljstvo uoba slučaja kad ga pružam i kad mi ga pružaju 8)
 
Blondi pročitala sam te teme. Ima dosta interesantnih opaski. Ali gledano da je ljudima identitet ovde u suštini prikriven, da nisu u direktnom kontaktu, barem 90% je prilično plitko shodno onome što bi ovaj način komuniciranja mogao da pruži. Učešće odgovora u posećenosti je nizak, a oni što se oglašavaju nisu baš u većini tinejdžeri, jer po vremenu postavljanja poruke možeš da vidiš da je to urađeno sa posla. (nije ni čudo što u mnogim firmama ograničavaju korišćenje interneta)
 
:arrow: ...oralni sex je izashao iz tabu fazona davnih dana,a razmisljanja tipa "joj kako cu...gadno je to...pa jel moram...pa hocu eto samo zbog tebe...fuj,kako te nije sramota...i ljubio si je posle blow-a???..." i milioni drugih izjava su klasichan enciklopedija-primer malogradjanskog i zatucanog nachina razmisljanja i sexualnog funkcionisanja...oralno volim da zadovoljavam,jer znam da joj to izuzetno prija,jer znam kako to treba da radim+josh je bolji dozivljaj kada provalish shta joj konkretno prija i sta extra preferira,dalje,jer se nikako ne gadim kako ni tela svoje partnerke,tako ni njene mace,na kraju,jer je to postala sasvim normalna stvar na planeti zemlji i medju homosapiensima,to je abeceda predigre,jachanje medjusobnog samopouzdanja u krevetu,veliki izvor zadovoljstva i apsolutno jedna normalna stvar,koje se ne treba stideti i ustrucavati...jer,"malogradjanko i fina,postena devojko i momche...",nemash problem da svoju muskost stavish dole,ali ti je nemoralno i gadljivo da to mesto poljubish(makar to ako nista drugo),a ti fina devojko,ti takodje nemas problem da ti se odvija saobracaj dole,ali ti je kurvinski i gadno ako bi "morala" da ga osetish u ustima(nebitno,pre ili posle odnosa)...opet pall mall ljudi... :shock:
(ovo dvoje su u ovoj prici likovi zasnovani na likovima iz realnog zivota koje necu imenovati)
 
Zmlija naočarka:
Da li pristupaš oralnom seksu (pružanju zadovoljstva) kao nečemu što bi trebalo da uradiš, pa čak i sa gađenjem, ili te samo seksualno uzbuđenje na to navodi? :?:

Draga Naocarka, ti si moj favorit, jer je kunilingus, tj. kada devojka poji decaka svojom macom moj omiljeni nacin ljubavi i predavanja voljenoj. Volim to vise i od klasicnog sexa, priznajem. Volim da se dajem iako nemam sam tada direktnog uzivanja, ali zvuk svrsavanja voljene, koji mi ne izostaje, najlepsa je muzika mojim culima... Voleo bih s tobom razmeniti iskustva, misljenja, kako...? Raspitaj se kod Blondi i Gazdarice o mojim temama i uopste... Ljubim te i cekam tvoj odgovor... 8) :P :D
 
sasha:
:arrow: ...oralni sex je izashao iz tabu fazona davnih dana,a razmisljanja tipa "joj kako cu...gadno je to...pa jel moram...pa hocu eto samo zbog tebe...fuj,kako te nije sramota...i ljubio si je posle blow-a???..." i milioni drugih izjava su klasichan enciklopedija-primer malogradjanskog i zatucanog nachina razmisljanja i sexualnog funkcionisanja...oralno volim da zadovoljavam,jer znam da joj to izuzetno prija,jer znam kako to treba da radim+josh je bolji dozivljaj kada provalish shta joj konkretno prija i sta extra preferira,dalje,jer se nikako ne gadim kako ni tela svoje partnerke,tako ni njene mace,na kraju,jer je to postala sasvim normalna stvar na planeti zemlji i medju homosapiensima,to je abeceda predigre,jachanje medjusobnog samopouzdanja u krevetu,veliki izvor zadovoljstva i apsolutno jedna normalna stvar,koje se ne treba stideti i ustrucavati...jer,"malogradjanko i fina,postena devojko i momche...",nemash problem da svoju muskost stavish dole,ali ti je nemoralno i gadljivo da to mesto poljubish(makar to ako nista drugo),a ti fina devojko,ti takodje nemas problem da ti se odvija saobracaj dole,ali ti je kurvinski i gadno ako bi "morala" da ga osetish u ustima(nebitno,pre ili posle odnosa)...opet pall mall ljudi... :shock:
(ovo dvoje su u ovoj prici likovi zasnovani na likovima iz realnog zivota koje necu imenovati)

E jesi ga rekao, svaka ti cast !
 
dugi777jezik:
Zmlija naočarka:
Da li pristupaš oralnom seksu (pružanju zadovoljstva) kao nečemu što bi trebalo da uradiš, pa čak i sa gađenjem, ili te samo seksualno uzbuđenje na to navodi? :?:

Draga Naocarka, ti si moj favorit, jer je kunilingus, tj. kada devojka poji decaka svojom macom moj omiljeni nacin ljubavi i predavanja voljenoj. Volim to vise i od klasicnog sexa, priznajem. Volim da se dajem iako nemam sam tada direktnog uzivanja, ali zvuk svrsavanja voljene, koji mi ne izostaje, najlepsa je muzika mojim culima... Voleo bih s tobom razmeniti iskustva, misljenja, kako...? Raspitaj se kod Blondi i Gazdarice o mojim temama i uopste... Ljubim te i cekam tvoj odgovor... 8) :P :D
Jaaao, pa ti si slatkiš. Predpostavljam da te u mom slučaju interesuje felacio. Bez obzira da li je prvo bilo nekog maženja, ili je takav raspored hormona, neophodno je da sam uzbuđena. Nekad, kada vidim da on hoće, ali da sam ja ta koja je sigurnija, uz njegov pristanak umem da mu vežem ruke (volim krupne i snažne ljude, koji su prosečno obdareni, jer ipak volim sebe na prvom mestu, tako da tu definitivno nema povređivanja, niti bilo kakve prisile). Što se tiče same tehnike, oscilira između nežnosti i blage grubosti (bez ostavljanja modrica, rana!!!) u zavisnosti od njegovog i mog raspoloženja. Volim kada mi sugeriše šta da radim i kada mi potvrđuje da mu odgovara to što mu radim. Uopšte da bi se dobro osećala u vezi oralne ili bilo koje druge forme seksualnog zadovoljenja neophodno mi je da imam jaku emotivnu vezu sa partnerom.
 
Zmija naočarka:
dugi777jezik:
Zmlija naočarka:
Da li pristupaš oralnom seksu (pružanju zadovoljstva) kao nečemu što bi trebalo da uradiš, pa čak i sa gađenjem, ili te samo seksualno uzbuđenje na to navodi? :?:

Draga Naocarka, ti si moj favorit, jer je kunilingus, tj. kada devojka poji decaka svojom macom moj omiljeni nacin ljubavi i predavanja voljenoj. Volim to vise i od klasicnog sexa, priznajem. Volim da se dajem iako nemam sam tada direktnog uzivanja, ali zvuk svrsavanja voljene, koji mi ne izostaje, najlepsa je muzika mojim culima... Voleo bih s tobom razmeniti iskustva, misljenja, kako...? Raspitaj se kod Blondi i Gazdarice o mojim temama i uopste... Ljubim te i cekam tvoj odgovor... 8) :P :D
Jaaao, pa ti si slatkiš. Predpostavljam da te u mom slučaju interesuje felacio. Bez obzira da li je prvo bilo nekog maženja, ili je takav raspored hormona, neophodno je da sam uzbuđena. Nekad, kada vidim da on hoće, ali da sam ja ta koja je sigurnija, uz njegov pristanak umem da mu vežem ruke (volim krupne i snažne ljude, koji su prosečno obdareni, jer ipak volim sebe na prvom mestu, tako da tu definitivno nema povređivanja, niti bilo kakve prisile). Što se tiče same tehnike, oscilira između nežnosti i blage grubosti (bez ostavljanja modrica, rana!!!) u zavisnosti od njegovog i mog raspoloženja. Volim kada mi sugeriše šta da radim i kada mi potvrđuje da mu odgovara to što mu radim. Uopšte da bi se dobro osećala u vezi oralne ili bilo koje druge forme seksualnog zadovoljenja neophodno mi je da imam jaku emotivnu vezu sa partnerom.

:P :P :P Socna moja Naocarka, u tvom me slucaju ipak vise, kao muskarca kod devojke zanima kunilingus, dakle cak i da me vezes sto je jako slatko, tvoja puna dominacija i moja poslusnost... Mozes me pojiti svojom kapijom slasti do svoga talasnog svrsavanja i nema za mene niceg prijatnijeg u ljubavnoj igri ! Sve sto si rekla sa blagom formom veza i bez ekstremnog vredjanja, cool je i super ! Bas pasent i bas kako treba... Dolazis li na pricaonicu, imas li nick tamo, kako da se dopisujemo za pocetak ? Ljubi te, samo tamo gde i koliko i kako ti pozelis, Dugi... :P :P :P
 
Lord of Chaos:
Meni je oralna ejakulacija na neki nacin znak prihvatanja, volim to da radim, ali isto tako volim da sve to podelim sa partnerkom....Sav uzitak koji mi partnerka pruza oralno, a i generalno, trudim se da uzvratim maksimalnom merom.....
Skoro sam cuo neke momke koji se uzasavaju ljubljenja sa curama koje su im pruzale oralni seks....Zar to nije krajnji stadijum idiotizma i samosrozavanja?
sonja super bi se slagali
 
Bilo je prica na ovu temu... Sta reci za one koji to ne upraznjavaju...zaliti ih? Ejakulirati joj u usta a posle toga pokuptiti to seme i podeliti sa njom kroz ljubljenje...
 
E, pa, danas konacno i ja to probah! Naravno, zato sto sam to zelela! I - nije mogao da me odvoji od ... je li... :oops:
Moram da se pohvalim svojim otkricem - osecaj je isti kao da ljubis usne! E, svaka mi cast! 8)
 

Back
Top