Koji program koristite da kompresujete fajlove?

Corey

Aktivan član
Poruka
1.805
Cuo sam da je WinRar bolji od WinZIpa pa me zanima da li da menjam na njega.Sta mislite :?
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
Sizif:
RAR arhive su zaista malo bolje spakovane nego ZIP, ali je razlika u današnje vreme toliko beznačajna da ti se ne isplati da žrtvuješ univerzalnost ZIP-a.

RAR nije baš popularan, a i za ZIP arhive imaš ugrađenu podršku u WinXP.

gde nije rar popularan - u selu sugubini? ma kaki rar je ok super pakuje i jos bolje raspakiva i rarove i zipove i jos kojeshta i sve to po defaultu - nikakve asociations nema - a definitivna mana mu je brzina tj sporost pa cak i sa zipovima je mnogo sporiji od winzipa, a tek sa rarovima lele
 
Anonymous:
... gde nije rar popularan - u selu sugubini? ma kaki rar je ok super pakuje i jos bolje raspakiva i rarove i zipove i jos kojeshta i sve to po defaultu - nikakve asociations nema
Uopšte nisam govorio o programima nego o samom standardu pakovanja. ZIP je popularniji od RAR-a, a svakako da imaš gomile programa koji raspakuju i jedan i drugi format. Uzgred, program ne može automatski raspakovati (ili na bilo koji drugi način upotrebiti) fajl ako sa njim nije asocirana data ekstenzija. Jedini način bio bi da prvo startuješ dati program pa u njemu otvoriš željeni fajl.
 

Back
Top