smuvati ili smuvani

Tiranosurus-Žex

Ističe se
Poruka
2.766
Da li imate veću odgovornost ako smuvate?
Ono, ako ste smuvani, pri raskidu kažete - pa ti si mene jurio/la -
a ako smuvate, pa hoćete da raskinete jel vam više neugodno nego ako ste smuvana strana?
Malo sam konfuzan, ali pitajte šta sam hteo da pitam pa ću da objasnim.
 
Da li imate veću odgovornost ako smuvate?
Ono, ako ste smuvani, pri raskidu kažete - pa ti si mene jurio/la -
a ako smuvate, pa hoćete da raskinete jel vam više neugodno nego ako ste smuvana strana?
Malo sam konfuzan, ali pitajte šta sam hteo da pitam pa ću da objasnim.

Smuvavam zanatski (cak sve vise zanatski a sve manje licno) al sa odmuvavanjem i dalje imam problem. Sve se nesto osecam krivim. Kako i da kazem: ...ja to zanatski onako...profesionalno, a Vi se primila ...:confused::(
 
Blaa.. odma' sam mogla napisati zapravo..
Nem' pojma da li sam ikad bila u vezi gde je neko nekog "smuvao".. uglavnom su sve bile spontane...
A za raskid nekako je svejedno kako je počelo, nego je bitnije kako se završava..
I ako ste se sastali da bi se voleli vrlo je ružno da se rastanete u nekim jezivim okolnostima, svađama, psovkama i ko zna kakvim ružnim rečima...
 
Da li imate veću odgovornost ako smuvate?
Ono, ako ste smuvani, pri raskidu kažete - pa ti si mene jurio/la -
a ako smuvate, pa hoćete da raskinete jel vam više neugodno nego ako ste smuvana strana?
Malo sam konfuzan, ali pitajte šta sam hteo da pitam pa ću da objasnim.

pa, nemam pojma...nisam nikada nikog smuvala, ni jurila...ja sam bila smuvana...nekada sam imala neku malu dozu neugodnosti sto nekoga ostavljam, ali naposletku, svako se brine za sebe, jel'te...
 
e ja sam i muvala
i bivala smuvana
i sve...
i ovako... mogu da kazem da je sasvim svejedno
ko je koga prvi i tako to.
mada je bilo onih koji su voleli na kraju da mi prebace
kao, ti si prva pocela :)
al' svi sto gube se ljute, pa ne zameram...
 

Back
Top