SRBIJA"PROPADA IZNUTRA"

zato sto u kapitalizam svako gleda svoj posao to jest koga da zay.ebe, pokrade, korumpira.............i ne pada mu na pamet da trosi vreme na razglabanja o natalitet drogu mafiju ............nek drugi crknu njega to ne interesuje.
ziveo kapitalizam.

Ja bi bila jako zadovoljna kada bi ti doveo na ovu temu svoje kolege desničare da malo prodiskutujemo o ovome umesto što se zamlaćujete srbovanjem na drugim trivijalnim temama.
Na ovoj temi se srbija i čuva i brani iznutra.[/QUOTE]

srbija se ne cuva na ovu temu vec se cuva na glasacka mesta.otalen dolazi propast srbije.
 
Najlakse je za sve optuziti politicare oni i jesu odgovorni za dosta stvari ali krivi su sami ljudi

Dosta toga pocinje iz porodice (vaspitanje) iz nemastine (droga je ovisniku akt beznadja, oni su svesni stetnosti ali ne vide drugi izlaz) a i ljudi su labilni pogotovo klinci sto je opet odraz bling bling grand kulture i lako cemo dok seva stoja

Nece pomoci nista da navuku osnovce na tanak led da ih testiraju na drogu ko pacove

ali bi dosta pomoglo da se pohapse dileri

just my 2 cents
 
Najlakse je za sve optuziti politicare oni i jesu odgovorni za dosta stvari ali krivi su sami ljudi

Dosta toga pocinje iz porodice (vaspitanje) iz nemastine (droga je ovisniku akt beznadja, oni su svesni stetnosti ali ne vide drugi izlaz) a i ljudi su labilni pogotovo klinci sto je opet odraz bling bling grand kulture i lako cemo dok seva stoja

Nece pomoci nista da navuku osnovce na tanak led da ih testiraju na drogu ko pacove

ali bi dosta pomoglo da se pohapse dileri

just my 2 cents
Kad ne mozemo okriviti Milosevica,onda mozemo roditelje,
i sve tako u nedogled,samo mi vlast ne dirajte.
Pa ljudi sta je s vama,
jesu roditelji krivi sto droga ne smetano ulazi u Srbiju,
sto ulazi u tolikim kolicinama da joj je cena neverovatno niska,
i da je moze kupiti i dete u zabavistu,

jesu roditelji krivi sto narko mafija jaca,i ne smetano radi svoj posao
jesu roditelji krivi sto je nemastina i sto dobijaju otkaze,
i sto deca moraju da zive u takvoj bedi,
jesu roditelji krivi sto im se u komsiluku nalazi narko diler,
e ovo je zaista tragicno sta se ovde prica:rtfm:
 
Pa naši desničari, radikali, SNSovci,DSSovci, socijalisti. Nema tvz. čuvara srpstva da nam kažu šta misle kako da se rešimo ove pošasti.

Izvini ali sta ti lupetas?

Ovakvo ponasanje sam primetio iskljucivo kod nekih pripadnica zenskog pola.........da se zene ne uvrede......ovako-nesto istripujes da kazes sto ti prvo padne na pamet oko neke stvari........ali situacije se ravije u drugom toku,ali ti na kraju opet lupis ono sto si htela na pocetku :hahaha:

Gde ti ovde vidis demokrate a ne vidis desnicare?...........ajde bas da prebrojimo ucesnike do ovog posta.
 
Pa naši desničari, radikali, SNSovci,DSSovci, socijalisti. Nema tvz. čuvara srpstva da nam kažu šta misle kako da se rešimo ove pošasti.
Pa evo tu sam,
ali ja kad ti kazem ono sto ti ne zelis da cujes,
ti kazes da se ja drogiram,
a ja ti ne mogu reci drugo ,osim da je drzava i ova vlast kriva za to
pa prema tome oni su "glavne face"po pitanju droge,a ne ja
Kolegi faustu sam ukratko napisala zasto recimo nisu roditelji krivi,
ili bar ne krivlji nego ova vlast.
Ili ti mislis da radikali i nacionalisti rasturaju drogu,
a vlast ih stiti?
Evo prvo i osnovno pitanje,
kako je moguce da tolika kolicina neometano udje u Srbiju?
 
Izvini ali sta ti lupetas?

Ovakvo ponasanje sam primetio iskljucivo kod nekih pripadnica zenskog pola.........da se zene ne uvrede......ovako-nesto istripujes da kazes sto ti prvo padne na pamet oko neke stvari........ali situacije se ravije u drugom toku,ali ti na kraju opet lupis ono sto si htela na pocetku :hahaha:

Gde ti ovde vidis demokrate a ne vidis desnicare?...........ajde bas da prebrojimo ucesnike do ovog posta.
Ma sve zebrine teme se na kraju zavrsavaju crkvom,
tj.pljuvanjem na istu,
pa da sacekamo jos malo......................:mrgreen:
 
Pa naši desničari, radikali, SNSovci,DSSovci, socijalisti. Nema tvz. čuvara srpstva da nam kažu šta misle kako da se rešimo ove pošasti.

riba se cisti od glave a ne od repa tako da se problem ne moze resiti dok se ne smene demokrate

pa zar legija nije priznao na sudu da je po nalogu tadasnjeg DOS-a prosvercovao 600 kila heroina na zapad?

sta ces boljeg dokaza da vlast radi sa drogom od cinjenice da ista nikad nije bila jeftinija nego danas?

to najbolje dokazuje da ta droga nesmetano i bez problema ulazi u srbiju zato je toliko i cena niska jer nema rizika skoro u transportu.

znci da bi se resio problem droge u srbiji prvo treba skinuti demokrate, zatim ocistiti policiju od zastitinika narkodilera i na kraju izmeniti zakonodavstvo srbije tako sto bi se vratila smrtna kazna za sve narko dilera koji se uhvate sa vise od 3 kila droge.

sto u kini, zemlji od 1.5 milijarde ljudi nema toga? pa lepo cvrsta ruka tj smrt za svakog narko dilera daju rezultate..........
 
riba se cisti od glave a ne od repa tako da se problem ne moze resiti dok se ne smene demokrate

pa zar legija nije priznao na sudu da je po nalogu tadasnjeg DOS-a prosvercovao 600 kila heroina na zapad?

sta ces boljeg dokaza da vlast radi sa drogom od cinjenice da ista nikad nije bila jeftinija nego danas?

to najbolje dokazuje da ta droga nesmetano i bez problema ulazi u srbiju zato je toliko i cena niska jer nema rizika skoro u transportu.

znci da bi se resio problem droge u srbiji prvo treba skinuti demokrate, zatim ocistiti policiju od zastitinika narkodilera i na kraju izmeniti zakonodavstvo srbije tako sto bi se vratila smrtna kazna za sve narko dilera koji se uhvate sa vise od 3 kila droge.

sto u kini, zemlji od 1.5 milijarde ljudi nema toga? pa lepo cvrsta ruka tj smrt za svakog narko dilera daju rezultate..........

Tixi koliko ja znam Legija je to samo predlozio,ali su DOS-ovci ipak odlucili da tih 600 kg heroina prodaju nasoj deci.
 
Pa naši desničari, radikali, SNSovci,DSSovci, socijalisti. Nema tvz. čuvara srpstva da nam kažu šta misle kako da se rešimo ove pošasti.

Зебра добила си овлашћење да причаш о теми у моје име а не о партијама. НЕМОЈ ДА СТРАНЧАРИШ СУВИШЕ ЈЕ ОЗБИЉНО ТЕМА ДА БИ СЕ ПРЕНОСИЛА У СФЕРУ СТРАНАКА.
 
Једино што ја знам, и што је поражавајуће, да одељење за наркотике у Бг-у броји свега 5-6 инспектора за двомилионски град.

То је јако добар доказ да је власт , све време, посредно и непосредно умешана у све.
Не аболирам ни ДСС, Радикале морам, јер нису вршили власт у последњих девет година.

Чишћење нарко-мафије је јако велик и опасан посао и захтева одлучност и договор на нивоу свих странака које врше власт.
С обзиром на ту чињеницу, тешко можемо очекивати побољшање у скорије време.
 
Kad ne mozemo okriviti Milosevica,onda mozemo roditelje,
i sve tako u nedogled,samo mi vlast ne dirajte.
Pa ljudi sta je s vama,
jesu roditelji krivi sto droga ne smetano ulazi u Srbiju,
sto ulazi u tolikim kolicinama da joj je cena neverovatno niska,
i da je moze kupiti i dete u zabavistu,

jesu roditelji krivi sto narko mafija jaca,i ne smetano radi svoj posao
jesu roditelji krivi sto je nemastina i sto dobijaju otkaze,
i sto deca moraju da zive u takvoj bedi,
jesu roditelji krivi sto im se u komsiluku nalazi narko diler,
e ovo je zaista tragicno sta se ovde prica:rtfm:

ma jok nema to veze sa okrivljavanjem ili optuzivanjem bilo koga ko je kriv treba da odgovara dzaba sva medijska paznja problemu i ugrozenima hapshenje ili tishina. Puca mi bash da li je neko u vlasti pa se bavi dilerisanjem ili u ekonomiji ili folk kulturi ili sta god

Roditelji su krivi za to sve najvise i uglavnom uvek su roditelji krivi za to sta im se desava sa decom sigurno postoje izuzeci ali u dobroj vecini slucajeva je to tako. Prosta sustina je da imas siromasne i bogate navucene na drogu tako da droga nije odraz samo socijalne situacije u porodici. O tome mora se pricha deci najbitnije je to informisanje u prodici i mediji treba da budu izvan pamfleta droga je smrt bavite se sportom vec sa nekim stvarnim pristupom problemu medicinskim cinjenicama makar i sa brootalom sta heorin pravi od ljudskog organizma

nije problem cena droge vec je problem sto niko ne dira te koji prodaju drogu da li iz straha ili su u talu u to vec ne bih da ulazim..

jeste tragicno ali nisam ja u tome sto sam rekao razapeo roditelje vec samo kazem da se o tome treba razgovarati a ne da prebijaju decu jer su popushila dzoint ili da ih zakljucaju u sobu a da bace kljuc jer su u suverenoj moci nad njima
 

Back
Top