Slab zvuk TV kartice! Pomagajte!
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Slab zvuk TV kartice! Pomagajte!

Početnik
    Učlanjen
    20.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Red face Slab zvuk TV kartice! Pomagajte!

Prebacio sam TV karticu (Conexant BT878A, Samsung TCPA9095PC27A) sa jednog na drugi komp. i hocu da odlepim! Zvuk mi je takav da tek kada sve pojacam cujem tek nesto sto se desava na programu, ali i to slabo. Znaci ima nekog zvuka, ali uzasno slab.
    Na starom komp. je radila ok. Sve isto sam podesio i hardwerski i softwerski kao na proslom, i nece pa nece. Sve sam probao, reinstalirao drivere x puta, menjao slotove, podesavao zvucnu... nece pa nece!
    Povezivanje tv kart. i muzicke je iz audio out u mic muzicke, tako je radilo na starom.
    Na proslom je instaliran Last XP, na novom je XP SP3. Ne verujem da samo radi na Last xp
    Sada koristim WinDVR3, mada nije do software-a, koji god da instaliram isti problem.

Pomagajte dobri ljudi !

Početnik
    Učlanjen
    17.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Slab zvuk TV kartice! Pomagajte!

ja sam imao problema sa xp-sp3 oko satelitske kartice - nije hela da radi uopste .a moja tv kartica radi tako sto audio izlaz iz nje ide u "lin in" a ne u ulaz za mikrofon. proveri dzekove ili kabel da nije uprekidu . najboloje resenje kod mene je bilo da koristium video rekorder kao tjuner - slika je bolja , a prikljucijo sam na "composite" ulaz u tv kartici . u ovoj verziji zvuk sa m pustijuo direktno iz video rekordera i - lepo funkcionise . - sta ces - to ti je "glupa elektronika" - uvek nesto brljavi .pozdrav

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pogledaj ovu temu http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=266897 možda u njoj pronađeš rešenje svog problema.

Početnik
    Učlanjen
    20.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hvala u svakom slucaju Subotind-u i DekiM-u, medjutim problem i dalje traje (medjutim nisam jos probao ovo sa video rekorderom, sve se nadam da necu to morati).
    Proverio sam i da li kabl koji povezuje tv kart. i muzicku nije u redu, ali ok je.
    Ovu temu sto mi je Dekim predlozio sam pogledao ranije, medjutim tamo je decko imao problem tako sto je zaboravio da poveze tv kart. direktno sa plocom.
    U mom slucaju to nije problem, pogotovo sto ja takav kabl nisam ni dobio, a sa ovim sam na proslom komp. sve resavao.
    Sve se bojim da jednostavno problem potice u samom op. sistemu...?
    ili mi nov komp. javlja da sam dosta blenuo u tv, da je vreme da nesto pametnije radim
    Kiselo se kezim posto sam sve kompletirao na novom komp., sve novo instalirao kao na bivsem, pocev od sistema (a svi znamo koliko to traje) i "SAMO"ovo me ubija !!!!!!!!!!!!!!
    Poslednji put ažurirao/la Syrus : 24.03.2009. u 00:51

Početnik
    Učlanjen
    17.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

da li siresio problem ?

Početnik
    Učlanjen
    20.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nisam jos ....

Početnik
    Učlanjen
    17.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

jedino da probas da vratis na servis pekom2 , mozda ce tada PRORADITI . servis pekom3
    ima obicaj da pravi probleme ,. jedan savet . probaj da stavis servis pekom 2 , i ako sve proradi , onda prvo uradi "shaddow", "ghost" ili neki drugi backup celog sistema , pa tek onda probaj da "upgrade" sistem na servis pekom3 . ako tada bude da ne radi , onda mozes da uz pomoc drugog racunara "restore" backup koji si napravijo , i tako da izbegnes ponovo instalaciju. tako ce ti ostati servis pekom 2 , ali bi trebalo sve da radi .

Početnik
    Učlanjen
    20.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hvala druze, moram probati tj. jedino mi to ostaje.

Slične teme

1. Slab mi je srpski Vol.2 hahaha
    Autor Sašazinjo u forumu Arhiva
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 09.08.2008., 13:56
  2. Slab mi je srpski hahaha
    Autor Sašazinjo u forumu Arhiva
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 08.08.2008., 02:45
  3. Slab zeludac i siske
    Autor livija u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 46