Sirene....

ludopileglodjekosku

Buduća legenda
Poruka
27.557
Verujem da su svi ,bar jednom u životu, čuli za sirene...Mitska bića, pola ribe, pola žene. Pesmom mame mornare i ubijaju ih....

Zanima me....da li ste ikada bili omađijani lepotom, šarmom, rečima....izvesne ženske osobe a onda i brutalno iskorišćeni (materijalno, emocionalno, sexualno..) i zatim bez reči odbačeni.....
Kasnije ste, naravno, shvatili da niste ni prva ni poslednja žrtva dotične dame....

Da li postoje "moderne sirene"? Čujete li njihovu "pesmu"? Odolevati li joj?

Pitanje se odnosi na muški deo foruma ali ako među urmašicama postoji neka Sirena....može da se javi.....
 
nisam imao takvih iskustava
sto ne znaci da ih nisam sreo, jednostavno nisam reagovao
do sada me ni jedna nije tako scepala da izgubim glavu i da ne znam gde se nalazim
zavisi od mornara ;)
 
Hajde da malo pojasnim... Mislim na ono stanje očaranosti koje čoveka drži u zabludi, ne dajući mu da "vidi" kakva je zaista osoba sa kojom je..... A pored sve naše pameti i iskustva, neki ljudi su i dalje sjajni Mađioničari....
 
Hajde da malo pojasnim... Mislim na ono stanje očaranosti koje čoveka drži u zabludi, ne dajući mu da "vidi" kakva je zaista osoba sa kojom je..... A pored sve naše pameti i iskustva, neki ljudi su i dalje sjajni Mađioničari....

covek vidi ono sta zeli da vidi i dopusta koliko zeli da dopusta.

Sve se oseti, samo je pitanje da li zelimo da osetimo, da priznamo ili jednostavno pustamo da traje dokle traje a posle kukamo ;)
 
svako bude nekada prevaren i niko nije imun na to
samo sto su sirene u tome vladari
i mnogo vise je drasticnije od obicne prevare i saznanja da ta ne odgovara bas nasem dozivljaju nje

Ali ovde zavođenje ima cilj.... Devojka te ciljno očarava, govori ti ono što želiš da čuješ, pritiska prave dugmiće i sve to da bi ostvarila neki svoj plan.....za koji ti ne znaš....
 
da, ono lorelaj...iam jednu malu školjku sa mora i kad je prislonim na ufo, ona meni peva i golica me..noću izađe i dira mi genitalije...

'el ovako? :)

Diogenese_PP.jpg
 
Bravo!!! O tome i govorim... Sirene u stvari varaju mornare svojom pesmom... Mame ih, a onda unište. Zanima me da li je bilo ko od vas imao susret sa takvim osobama....

Ih, postoji mnogo verzija Sirena.. One koje su zavodljive toliko da je to fatalno i uvek destruktivno, imala sam temu Moderne vestice o onim zavodljivim ali i opasnim zenama ;)
Poznajem 'sirenu' .. Ali prava je ona koja za svakog ima posebnu pesmu bez sablona i uvek rusi sve do kraja..
 
Ih, postoji mnogo verzija Sirena.. One koje su zavodljive toliko da je to fatalno i uvek destruktivno, imala sam temu Moderne vestice o onim zavodljivim ali i opasnim zenama ;)
Poznajem 'sirenu' .. Ali prava je ona koja za svakog ima posebnu pesmu bez sablona i uvek rusi sve do kraja..

Veštica je zavodljiva ali njoj vidiš đavolka u očima...odmah.... Sve smo mi pomalo veštice, zar ne. Ali veštice imaju gomilu drugih programa i planova osim zavođenja tipova. Hvataju slepe miševe, vode svoje crne mačke kod veterinara, svađaju se sa mehaničarem kad ih odere za popravku usisivača...Ali Sirene, njima je jedni posao da zavode...Češljaju dugu kosu, trepću okicama i pevaju....nekome na uvce...;)
 
... Mislim na ono stanje očaranosti koje čoveka drži u zabludi, ne dajući mu da "vidi" kakva je zaista osoba sa kojom je..... A pored sve naše pameti i iskustva, neki ljudi su i dalje sjajni Mađioničari....
eo, mrtav ozbiljan khkhm...
jesam i baš sam bio u zabludi. ma sva je bila super, osim te zlice u rukavu, al ja nisam mogao da pređem preko toga...ma, nisam joj ni dao posle vremena da me ubedi u nešto suprotno jer je bilo nemoguće...šteta, bio sam baš očaran. radilo se o odsustvu elementarnog ljudskog....ali cenim i dalje intelekt, to joj jeste bila najveća vrlina. i dalje imamo dosta toga zajedničkog, al ona ne voli da je drugi razgolite.. ( :
 

Back
Top