LAGATI ILI NE

gde god da se okrenes dupe ti je pozadi.
Uglavnom ;)
http://1.***************/_AR0s579Dm2I/Rjitpo8oJNI/AAAAAAAAAAM/0y9kZd6VtYg/s400/dog_yoga.jpg
picture-107.png

128152993_a2fc2b700d.jpg


 
Poslednja izmena:
зато што им је тако лакше...да би добили неку корист за себе...да би некога на било који начин преварили...и оне такозване беле лажи...да некога не би повредио..зато што знаш да тај неко рецимо не би поднео истину...да би га на неки начин заштитио...итд.

Ја сам у принципу против...
 
Ponekada se laze iz ciste i beskrjne ljubavi. Naprimer kada ubedljivo uveravate partnera da jos uvek izgleda kao Richard Gere, znajuci da on to zeli da cuje.Takva laz moze samo da oplemeni brak ili vezu, jer se tada laze iz ciste i istinske ljubavi!
 
"Ponekada se laze iz ciste i beskrjne ljubavi. Naprimer kada ubedljivo uveravate partnera da jos uvek izgleda kao Richard Gere, znajuci da on to zeli da cuje.Takva laz moze samo da oplemeni brak ili vezu, jer se tada laze iz ciste i istinske ljubavi!"

ne bih se slozila sa ovim,mislim da ne postoji laz iz istinske ili ciste ljubavi.
Kada pitam supruga da li sam se ugojila i da li da menjam nesto na sebi-ukoliko mi ukaze na to da bih mogla malo da smrsam i resim se celulita ; svaki put kada mi kaze "danas si mi jako lepa" ,znam da to zaista i misli....a ne da je u pitanju svakodnevno laskanje da bi nam bilo lepse u braku....zar cete muzu do 70-e godine govoriti da lici na Ricarda ?
Pobogu,jednom ce se pogledati u ogledalo :eek:
 
Ponekada se laze iz ciste i beskrjne ljubavi. Naprimer kada ubedljivo uveravate partnera da jos uvek izgleda kao Richard Gere, znajuci da on to zeli da cuje.Takva laz moze samo da oplemeni brak ili vezu, jer se tada laze iz ciste i istinske ljubavi!

Која глупост.
Није ли искреност основ сваке везе?

@тема
Ја сам увек за истину,али кад не желим да повредим некога једноставно одћутим.
 
U principu ne lazem,pogotovo one do kojih mi je stalo,a i ne znam da slazem,uvek me provale,j.bt i u skoli me uvek uhvate da svercujem, a ne za nesto vece:lol: a i kad necu da kazem istinu jednostavno cutim:) ali volim da preuvelicavam ako se to racuna:cool:
 

Back
Top