Task Manager

Protektor

Aktivan član
Poruka
1.121
Ljudi ne znam šta se dešava.
ne radi mi Task manager.Uvideo sam da to nije retkost ali kod mene uvek.Na microsoftovom sajtu sam našao objašnjenje za takvu pojavu - preterane registracije i updejtovanja.I poslušao sam savete kojih se svi pridržavaju ali ništa.
Ima li neko rešenje ili barem kakav savet za mene?
Pizdim od ovoga.
 
Ljudi ne znam šta se dešava.
ne radi mi Task manager.Uvideo sam da to nije retkost ali kod mene uvek.Na microsoftovom sajtu sam našao objašnjenje za takvu pojavu - preterane registracije i updejtovanja.I poslušao sam savete kojih se svi pridržavaju ali ništa.
Ima li neko rešenje ili barem kakav savet za mene?
Pizdim od ovoga.
Koji operativni sistem imas?
 
@Protektor

Jeste da sam ti neku temu zatvorio u skorije vreme na pdf-u Softver, ali to ti ne daje za pravo da se ovako izražavaš! Kad već neko hoće da ti pomogne, onda to treba i da ispoštuješ, a ne onako. Inače, taj Task Manager Fix RADI, jer sam i pre proverio, a i sad, tako da to što ti pričaš nema 2 blage veze s mozgom! Inače, postoje i druge metode uključivanja Task Managera, a ova je najbrža i najkonfornija.

I da dodam i ja još nešto... kad sledeći put želiš nešto da dopišeš, jer si propustio u prethodnom postu, upotrebi dugme IZMENI, ono je zbog toga i izmišljeno, čisto da se ne bi četovalo, jer forum nije pričaonica. A pošto imaš 900 i nešto poruka, to bi trebalo da znaš. ;)

I to što misliš da nije virus u pitanju, ne mora da znači da si u pravu. ;)
 
@Protektor

Jeste da sam ti neku temu zatvorio u skorije vreme na pdf-u Softver, ali to ti ne daje za pravo da se ovako izražavaš! Kad već neko hoće da ti pomogne, onda to treba i da ispoštuješ, a ne onako. Inače, taj Task Manager Fix RADI, jer sam i pre proverio, a i sad, tako da to što ti pričaš nema 2 blage veze s mozgom! Inače, postoje i druge metode uključivanja Task Managera, a ova je najbrža i najkonfornija.

I da dodam i ja još nešto... kad sledeći put želiš nešto da dopišeš, jer si propustio u prethodnom postu, upotrebi dugme IZMENI, ono je zbog toga i izmišljeno, čisto da se ne bi četovalo, jer forum nije pričaonica. A pošto imaš 900 i nešto poruka, to bi trebalo da znaš. ;)

I to što misliš da nije virus u pitanju, ne mora da znači da si u pravu. ;)


Mnogo si mi pomogao!:dash:
 
Hmmm pa ako bas nista nece ti saM odi pa ga pokreni:D

Ovako:
Start/ Regedit/ HKEY_CURRENT_USER/SOFTWARE/MICROSOFT/WINDOWS/CURRENT VERSION/POLICIES/SYSTEM prati tu putanju, nadji taj TaskMenager klikni na njega dva puta, otvoriti se novi prozor, ako vidis da stoji u vrednosti broj 1, ti ga promeni u 0
1= Disable
0= Enable
inace za to je spyware kriv....teoretski bi ti jedno skeniranje sa sa nekim Antispyware( AdAware)
resilo isto problem

Pozdrav
 
Hmmm pa ako bas nista nece ti saM odi pa ga pokreni:D

Ovako:
Start/ Regedit/ HKEY_CURRENT_USER/SOFTWARE/MICROSOFT/WINDOWS/CURRENT VERSION/POLICIES/SYSTEM prati tu putanju, nadji taj TaskMenager klikni na njega dva puta, otvoriti se novi prozor, ako vidis da stoji u vrednosti broj 1, ti ga promeni u 0
1= Disable
0= Enable
inace za to je spyware kriv....teoretski bi ti jedno skeniranje sa sa nekim Antispyware( AdAware)
resilo isto problem

Pozdrav

imao sam slican problem. Kada bih hteo da aktiviram taskManager, pojavila bi mi se poruka da nisam admin. Ispostavilo se da je za to bio kriv spyware. Resio sam problem pomocu programa "spybot search and destroy"
 
imao sam slican problem. Kada bih hteo da aktiviram taskManager, pojavila bi mi se poruka da nisam admin. Ispostavilo se da je za to bio kriv spyware. Resio sam problem pomocu programa "spybot search and destroy"

Sve sami pametnjakovići ovde ali ti se izdvajaš.
Već mi je neko rekao za taj spybot i kako uspeva da reši moj problem.
Hvala tebi!!!!
 
Ti bi prvo trebao da se naučiš ponašanju na javnom mestu, a forum je upravo jedno takvo mesto! Kad već tražiš pomoć ovde od ljudi i kad se neko trudi da ti pomogne, ti mu uzvraćaš krajnjim cinizmom i bezobrazlukom!

I ne znam zašto ti je uopšte dozvoljeno da otvoriš i ovu temu (sreća tvoja što nisam mod i ovog pdf-a), jer si sličnu otvorio pre samo par dana, naravno sa potpuno besmislenim nazivom :arrow: http://forum.krstarica.com/threads/269851&highlight=task+manager i tamo postavio isto pitanje kao i ovde. Dobio si pomoć tamo i rekao da ti je pomoglo. Pa ko ovde koga pravi blesavim?!

Inače, mali milion tema je bio u vezi Task Managera, tako da je ovde trebao katanac u samom startu da se zalupi!
 
@mpetrovickg

Nemoj sad i ti tu da mi popuješ!

Tebe treba stvarno odvojiti od računara neko vreme.Ne daš ni reč na sebe.Kako narod kaže- "Srce ti bliže zadnjici!" xexexexex

Jedno - forum ne vidm kao javno mesto.Upotrebio si pogrešni pridev.
Drugo - "zaključ katanac - ko me pipne magarac!" :))))))))))))))))))))))

Istina da sam pokrenuo istu temu ali mi je pomogla na kratko.S obzira na koliko sam foruma bio totalno sam zaboravio na to.Jesam kriv pa šta.
Molim te,zaključaj temu!
Inače mogu ovako sa tobom do sutra a mrzi me jer mora neko u opvoj zemlji da radi.
 
@zamislite da nisam mogao da odolim na ovo, oprostite mi ljudi svi, ali nisam mogao..

Uzicanine, ovako se ne moze, ne smije a i nece razgovarati sa ljudima koji hoce, zele, mogu, znaju, te daju i znanje i strpljenje i vrijeme da ti pomognu..

Prvo i osnovno...

Nauci osnove komunikacije pa polako..
Da si mi naletio prije godinu i kusur, tvoja karijera bi ovde bila OUT..

S postovanjem kolega, i oprosti za post.. :)
 
GZ:
@zamislite da nisam mogao da odolim na ovo, oprostite mi ljudi svi, ali nisam mogao..

Uzicanine, ovako se ne moze, ne smije a i nece razgovarati sa ljudima koji hoce, zele, mogu, znaju, te daju i znanje i strpljenje i vrijeme da ti pomognu..

Prvo i osnovno...

Nauci osnove komunikacije pa polako..
Da si mi naletio prije godinu i kusur, tvoja karijera bi ovde bila OUT..

S postovanjem kolega, i oprosti za post.. :)

Koliko ja vidim niko ovde od vas nije rad da pomogne.Samo bi da se svadjate a meni je svejedno.
 
Ljudi ne znam šta se dešava.
ne radi mi Task manager.Uvideo sam da to nije retkost ali kod mene uvek.Na microsoftovom sajtu sam našao objašnjenje za takvu pojavu - preterane registracije i updejtovanja.I poslušao sam savete kojih se svi pridržavaju ali ništa.
Ima li neko rešenje ili barem kakav savet za mene?
Pizdim od ovoga.

Brate, instaliraj WinXP SP3 Genuine (ima ga na netu ;)) i ZABORAVI na probleme sa task menadzerom :bye:
 

Back
Top