Напад на Чеду Јовановића

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
ЛДП је изјавио да је данас поподне група младића напала возило у коме се налазио Чеда Јовановић са породицом. Иако су успели да оду са возилом, на месту су остали изгредници који су претили породици Чедине супруге вичући да ће убити Јовановића и да неће преживети.
 
Не подржавам насиље над члановима породице, ни уком случају. Посебно не претње тазбини!

Са друге стране, нешто је гадно почело да се догађа... насиље је почело и то отворено да се јавља на улицама...
 
ЛДП је изјавио да је данас поподне група младића напала возило у коме се налазио Чеда Јовановић са породицом. Иако су успели да оду са возилом, на месту су остали изгредници који су претили породици Чедине супруге вичући да ће убити Јовановића и да неће преживети.

cekaj, porodica cedine supruge nije i cedina porodica?
 

Ја бих пре рекла да сте ти и он исти кад можеш да дајеш такве изјаве. Шта је породица крива за његов кретенизам а поготово ти клинци? Мене да неко нападне запитала бих се над собом шта сам урадила да тако нешто изазовем али свакако не бих волела да ми породица испашта због мојих грешака.
 
Poslednja izmena od moderatora:
ЛДП је изјавио да је данас поподне група младића напала возило у коме се налазио Чеда Јовановић са породицом. Иако су успели да оду са возилом, на месту су остали изгредници који су претили породици Чедине супруге вичући да ће убити Јовановића и да неће преживети.

dok ne stigne validna vest iz nezaavisnog, pouzdanog izvora tesko je kometarisati, pogotovo sto taj i ta partijica ne ulivaju poverenje, naprotiv
 
Poslednja izmena:
Ја бих пре рекла да сте ти и он иста г-овна кад можеш да дајеш такве изјаве. Шта је породица крива за његов кретенизам а поготово ти клинци? Мене да неко нападне запитала бих се над собом шта сам урадила да тако нешто изазовем али свакако не бих волела да ми породица испашта због мојих грешака.

Po toj tvojoj logici Mira i Marko su nevini ?
 
ЛДП је изјавио да је данас поподне група младића напала возило у коме се налазио Чеда Јовановић са породицом. Иако су успели да оду са возилом, на месту су остали изгредници који су претили породици Чедине супруге вичући да ће убити Јовановића и да неће преживети.

А шта је он очекивао - да ће да ради ово што ради без последица... јадан.

Врхунац наше агресивности који овде пишемо је нека тежа реч - али морам да кажем да сам приметио да су ови клинци од 16-18 година сви од реда ВЕОМА, ВЕОМА АГРЕСИВНИ... јер све виде шта се догађа а нико им ни за шта не нуди било какво решење, тако да је он јако добро прошао ако је та вест уопште истинита.

п.с. А како су га то напали када се званично зна да га чува више горила??? И њега и породицу му? Цела ствар мало смрди на Закон о педерима... па он сада ето треба да изиграва жртву хулигана... ма битанга. Жао ми те његове деце и жене...
 
Ја бих пре рекла да сте ти и он ист кад можеш да дајеш такве изјаве. Шта је породица крива за његов кретенизам а поготово ти клинци? Мене да неко нападне запитала бих се над собом шта сам урадила да тако нешто изазовем али свакако не бих волела да ми породица испашта због мојих грешака.

Pa Ceda zna sta je uradio i radice i dalje....a njegova zena zna za koga se udala...i da mu je zena ok osoba za takvog majmuna se udavala ne bi.....samim tim i ona je isto smece ko i njen muz.....a deca su kao i roditelji....od loseg coveka ne moze dobro dete da ispadne....osim u slucaju da ga neko drugi odgaji.....
 
Poslednja izmena od moderatora:
А шта је он очекивао - да ће да ради ово што ради без последица... јадан.

Врхунац наше агресивности који овде пишемо је нека тежа реч - али морам да кажем да сам приметио да су ови клинци од 16-18 година сви од реда ВЕОМА, ВЕОМА АГРЕСИВНИ... јер све виде шта се догађа а нико им ни за шта не нуди било какво решење, тако да је он јако добро прошао ако је та вест уопште истинита.

п.с. А како су га то напали када се званично зна да га чува више горила??? И њега и породицу му? Цела ствар мало смрди на Закон о педерима... па он сада ето треба да изиграва жртву хулигана... ма битанга. Жао ми те његове деце и жене...

Како се беше зову... Лајф, Хоуп и треће исто тако нешто...
 
nisu.......ali cedina deca su jos u obdanistu
to je razlika

A dobro ali s obzirom da ce ih odgajati Ceda i njegova zena ta deca ce biti olosh isto kjao sto su im i roditelji.

Milsis da Miskovicev sin nije lopurda ko njegov tata??? Kakvi roditelji takva i deca.....jedino moze da se desi da ako je roditelj dobar covek da mu dete bude skot...ali ako je roditelj skot i dete ce 100% biti skot....zbog toga i ima dosta losih ljudi....pogledaj samo Srbiju......gde god se okrenes olosh....prosto fascinantno.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top