Zatezanje butina/zadnjice/stomaka za zene

voleo bih da mi objasnish ako mozesh shta su to vezbe za zatezanje???
mislish vezbe da budesh gipka?? [onda bih ti preporuchio jogu... ili tako neshto]
ili ti trebaju vezbe da ti guza i noge izgledaju lepo, vretenasto? [onda ti je potrebna bilo koja vezba za taj deo tela i smanjenje masnog tkiva u tom predelu :) ]
 
:)
pa to ti je onda shto pishe u zagradi... znachi vezbe predvidjenje za kvadriceps, zadnju lozu, listove, gluteuse... i uz to smanjish procenat masnog tkiva, i to je to :)
e sad... u kucnoj varijanti... tu ne bih mogao da ti pomognem previshe, osim da eventualno preporuchim da potrazish neki fitnes ili mozda neki tae bo disk/kasetu pa pushtash to i radish.
al svakako su najbolje vezbe s opterecenjem... :)
 
Malo nema smisla to sto si rekao.
Trazis vezbe za zatezanje, medjutim da nemaju veze sa mrsavljenjem ili snagom :)

Da bi misic dosao do oblika potrebno je da ima mali procenat sala oko njega, plus da NARASTE. Kada misic naraste (postane veci) otud i vise snage.

Mozes praktikovati jogu (warrior 1,2,3 pogledaj na google) Ja ih koristim, ucinile su mi zivot lepsim :) Lakse su mi noge i lepse izdefinisane (mogu vise da ih podignem, fleksibilnije su).

Takodje mozes kombinovati trcanje, cucanj skok, paciji hod, ono skakanje kao zaba.
Sjajna vezba za noge (za kucnu varijantu - definiciju) je da si u sedecem polozaju, da su ti ledja prislonjena na zid i tako dokle god mozes da izdrzis.
Mozes praktikovati dizanje noge preko stolice, ili sutiranje u prazno (napred i iza). Plus ovo sve sto sam nabrojao, sjajne vezbe su iskorak napred, ili skakanje u mestu (menjajuci noge) sa iskorakom (sto je djavolska vezba).
Da je opisem.
Udjes u iskorak (znaci leva noga ti je savijena, a desna je ispruzena) i odskocis i zamenes noge da ti leva noga bude ispruzena a desna savijena. Plus ako zelis veci intenzitet drzi uvek ruke gore.
 
Resenje za sve
08_Scott_Scale_30_Carbon_Lx_Fox_Avid_Xt_Mavic_M_New_Bicycle.jpg
 
@georgejue: s obzirom sa samo prednja suspenzija na tom bajsu (FOX float rlc100 ako se ne varam, ili slichno...) koshta kao prosechan bajs koji se ovde kupuje... neko ce pogreshno da te shvati da je to najbolje reshenje :D
inache svakako... MTB svaki dan ceo dan... mogu da vozim po svim vremenskim uslovima osim po vetru... to mi je bash maltretiranje... inache kisha i sneg su nebitni :)
 
Ko je za to da se na forumima zakonom zabrani postavljanje tema tipa:"Pomozite mi da izgledam san snova a da pritom ne mrdnem ispred televizora ili Facebook-a"???
Saaalim se.Uz tebe sam sto se tice toga,mada tebi ni meni ne valja sto sedimo za ovim forumom....Bolje da smo ortisli na trcanje...iili brzu setnju..taman pred san:)......
Trude se ljudi....zele da postignu dobru figuru....ali ne shvataju neki da za to treba vise vremena...ne kada dosje leto drz ne daj...itd...
 
Ko je za to da se na forumima zakonom zabrani postavljanje tema tipa:"Pomozite mi da izgledam san snova a da pritom ne mrdnem ispred televizora ili Facebook-a"???

Lepo si ovo rekao, svidja mi se :)

Kada bolje razmislim na to, ljudi postavljaju pitanja i iskreno po mom misljenju dobiju ekstra savete (zavisi kako od koga). Sto se tice mrsavljenja, misicne mase, prirodne ishrane ja mogu da garantujem da ovaj podforum ima kvalitetnije postove nego od nekih knjiga i literatura koji su dizajnirani za to. Ljudi samo jednostavno nisu svesni toga. To je isto kao kad hoces da trazis skriveno blago i imas mapu ali ne poznajes geografiju (ili si nepismen). Fora je u tome da imas svest da mozes da procitas mapu da te odvede do zeljene lokacije.

Oni procitaju informaciju, priuste samo one savete koji im se svidjaju (kao sto su laganica setanje i rekreativno plivanje) i posle toga nista ni ne cujes od njih (tipa koliko su pretrcali, da li napreduju, kako ide) zbog toga zato sto ne rade nista.

Stara izreka kaze "moras konstantno traziti istinu i istina ce te osloboditi"

I ja mislim da je ovo poenta ovde, da moras konstantno da eksperimentises i isprobavas. Jednom kada prestanes da eksperimentises, isprobavas, (teglis, forsiras, rizikujes) ti aktuelno prestajes da rastes i to sto si danas, to ces biti celog zivota. I sad se upravo razmisljam da kreiram temu gore i da je napravim lepljivom.
 
@boris0230
Slazem se. :ok:
Prednost foruma je to sto su (uglavnom) saveti za vezbe direktno isprobani-testirani. Nema puno teoretisanja,izmisljanja tople vode... Ljudi prenose svoja direktna iskustva. Opet, kao sto si i sam rekao, nikako se ne treba vezivati za jedan post. Treba pustiti da diskusija krene pa sam odluciti i isprobati.
Treba iskoristiti prirodu. U prirodi imamo sve:hranu, vodu,prostor za rekreaciju, cist vazduh... Potrebno je samo maaalo volje da se krene i posle priroda sve radi sama . :D
 

Back
Top