Pozitivne vibracije - siri dalje...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lilu

Elita
Poruka
16.671
Drage moje,

Svima je vec poznato da smeh i dobro raspolozenje leci, samo, naislo neko tesko vreme, kad se sve manje i manje smejemo, kad nas pritiskaju i guse obaveze, pa cak smo poceli i totalnim glupostima i sitnicama da pridajemo preterano mnogo vaznosti... Znam, recicete, sitnice zivot znace sto je apsolutno tacno, ali i taj osmeh, ali onaj od srca je sitnica, zaista sitnica, a tako puno znaci... Ovde na forumu, taj osmeh mozemo da vidimo samo preko smajlica, a i ko zna da li je osmeh ili je postavljen tek radi reda, no nebitno. Citam ove teme, nekad odgovorim, nekad ne, tek to nije bitno, ali mi zasmeta to velicanje sebe. Znate li drage moje, koliko me boli uvo da li vi nosite firmirane stvari, ili imate besan auto, fantastican stan, setate rasne pse da li ste direktorke, knjizevnice, glumice, pevacice... Ovde smo svi samo "useri", dosli iz ovog ili onog razloga. Cak imam teoriju, da svi mi na forumu imamo svoju muku i iz tog razloga smo ovde, jer da nam u zivotu cvetaju ruze, ne bi se zadrzali ni sekund na tamo nekom krstaricinom forumu i pisati o... cemu vec sve pisemo...

E sad, sta sam ustvari htela, dobro raspolozenje je potrebno svakom i uvek je super kada u nasem okruzenju postoji osoba koja siri dobre vibracije. Nazalost, nema uvek takvih, niti ce se stvoriti samo zato sto ih mi zelimo - ali hajde da se zato potrudimo da to budemo bas mi. Hajde da sirimo dobre vibracije, da se smejemo, da zaboravimo bar na ovom forumu sve brige i probleme, da otvorimo vrata smehu i dobrom raspolozenju, jer zivot je dovoljno surov da bismo ga i ovde komplikovali... Znaci samo malo pozitivnog razmisljanja i vedrijeg duha i svima ce biti lepse... Svaki "user" mora uzeti bar malo ucesca u sirenju pozitivnih vibracija i svima ce biti lepse...

Evo ja krecem da sirim dobre vibracije...

hohoho jel sam se "prosula" m?
 
Cek da ti odgovorim kad me pitas... Vidis, ti si na forumu da bi pazio na teme, zakljucavao ih, kaznjavao i banovao nevine "usere" :) E sad, da nisi banovao HaljinicuBojeLila, mozda bih te i notifikovala kao osobu koja siri dobre vibracije, ali si me tad opasno iznervirao :)

Ej Rigel, salim se mame mi
:) :kiss:
 
...Mileva, el ti muž dežura, pa si se ovako "raširila"??!:lol:

A, tebe, Lilu- ništa ne razumem! Šta treba da radimo??!:mrgreen:

sve li ove doktorke znaju o širenju nogu na dežurstvu.
:manikir::manikir::manikir:
PS u pravu si
:klap::klap:
evo bludničim po forumu (tj širim dobro raspoloženje) a tek kad završim sa ispitivanjem dece, kuvanjem ručka za sutra, večerom za decu, večerom za pse, kuvanjem ručka za pse, poeglanjem...iha haj..
:zurka::zurka::zurka::zurka:
 
da sam na tvom mestu donamileva, ja bih se diskonektovala ovog momenta... kad ces stici zeno... eto... taman smo poceli da sirimo dobre vibracije i ti prekide lanac... ajmo ispocetka :)



ma ne kvarim ja atmosferu, čas ću ja to, nikad ne radim samo jedan posao.

Evo ispitala dete, (kao zna, videćemo sutra na testu), drugo je još na utakmici, večeru ću za deset min da spremim, a ručak će da se lagano krčka, samo mi treba ne više od pola sata da isečem meso i luk za gulaš, a onda dok se to dinsta na tihoj vatri ihahaj, opeglam za čas (ja zaista od svih poslova najviše volim peglanje) pa malo peglam malo zvirkam šta se radi. Za pse se za to vreme takođe kuva mleveno meso sa pirinčem pa se i to brzo završi.


A atmosfera je dobra, pa neću valjda da se loše osećam zbog ovo malo poslova što mi je ostalo...
:zurka::zurka::maramica::maramica::zurka::brus::zurka:
 
...meni posle Milevinog "domaćisanja" i hvalisanja istim,dobre vibracije isparile....:(

Al, da budem u duhu teme:
m025.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top