Država Srbija odlučila da se obračuna sa najsiromašnijim građanima Srbije!

mario80

Legenda
Poruka
59.737
Država je odlučila da se preko Javnog komunalnog preduzeća Infostan obračuna sa najsiromašnijim građanima Srbije najnovijom akcijom - tužila je preko 100.000 dimaćinstava pred četvrtim opštinskim sudom za kašnjenje izmirenja svojih obaveza.
Znači ako niste izmirili decembarske komunalije - stići će vam presuda od 4og opštinskog suda i moraćete da plaite 12.000 dinara sudske troskove!

Po meni je ovo zločin protiv čovečnosti - uništavanje preko 100.000 siromašnih dimaćinstava širom Srbije.
Još jedna sramota demokratije.

A svi znamo dobro da:
1. Grejanje je katastrofa
2. U vodi ima kamenja i komada čelika
3 Đubre ispada iz prepunih kontejnera koji smrde od početka do kraja ulice.
4. Liftovi se kvare a komunalno izmišlja basnoslovne cifre za popravke
5. Odrzavanje zgrade a 90% zgrada više nema krovove i oluke a oni ne odgovaraju na pozive...

Ne daju ništa a prete prinudnom naplatom kroz zaplenu imovine najsiromasnijim građanima sramne Srbije. policija ubija neduzne gradjane metkom u glavu? kakva je danas Srbija? Genocidna prema svom narodu?
Dok nam predsednik republike srbije Boris Tadić daje izjave na televiziji kako srbija mora da se obračuna sa privrednim kriminalom - počeo je od svog gladnog naroda.

http://www.infostan.co.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=304&Itemid=143
 
Poslednja izmena:
Ne daju ništa a prete prinudnom naplatom kroz zaplenu imovine najsiromasnijim građanima sramne Srbije. policija ubija neduzne gradjane metkom u glavu? kakva je danas Srbija? Genocidna prema svom narodu?

Pa ako je narod pametan pobunice se i organizovace proteste. Vrlo jednostavno. Cik da vidim kad se skupi 10000 ljudi kako ce da prinudno naplacuju mame im lopovske.
 
Zanimljivo je recimo da pravnik kome se poveri stranka mora odmah da prijavi pranje novca... Ako je stranka ubila nekoga, to ne mora...
Samo ovaj zakon govori sve o drzavi - da je ne zanima pojedinac u drustvu.
Drzava je neprijatelj svakog pojedinca tj gradjanina!
Sramotna je srbija...

Srbija je tuzila preko 100.000 najsiromašnijih domaćinstava od kojih potrazuje po 12000 dinara sudskih troskova bez ikakvog obavestenja ili opomene poslate na kucnu adresu! Po meni klasican vid iznudjivanja novca od sirotinje.
Sutra mozemo lako da dobijemo presudu o konfiskacije imovine zbog duga iz praistorije.

Na priznanici je naznaceno: Dugovanja od maja 1999 godine do 31.12.2008 godine!
Nema nikakvih podataka za koje mesece, koliko -sta nego samo odvaljena cifra!
Znaci moze da bude i nekoliko meseci više koje nisu "proknjizili" a na telefonski poziv su mi rekli da dodjem da se dogovorimo
Po meni je ovo i mimo zakona koliko mi se čini.
Na koju osnovu moze bez obavestenja da se osudi neko?

Znam ja da su oni ovo i pre radili ali na malo suptilniji nacin, sacekaju godinu dana pa vam posalju resenje za izvrsenje prinudne naplate od nekog meseca predhodne godine...
Pa ako niste sacuvali uplatnicu - opljačkaju vas zive!
Drzava je najveci kriminalac.
 
Poslednja izmena:
Najvece su cene grejanja koje nam ispostavljaju braca Rusi a ne srpska vlada ;)

Ostatak je sica. I zato i nemamo normalnu vodu i ostalo jer je ni ne placamo. Kubik vode u nas je 20 dinara a u Nemackoj 7 eura, a Nemci imaju industrijsku vodu od koje ako pijes odmah zavrsis u bolnici, dok kod nas nije bas takva.

Tako da... Gradjani neka se obrate alternativnom grejanju, ili neka budu pametni i nek i dalje glasaju za rusofilske stranke. A koliko se secam kada nam je Rusija zavrnula plinske slavine upravo nam je zapadna Evropa pomogla.

Tako da svakako gradjani treba da plate ono sto su potrosili kako bi se pare poslale u Rusiju ;)
 
Poslednja izmena:
Najvece su cene grejanja koje nam ispostavljaju braca Rusi a ne srpska vlada ;)

Ostatak je sica. I zato i nemamo normalnu vodu i ostalo jer je ni ne placamo. Kubik vode u nas je 20 dinara a u Nemackoj 7 eura, a Nemci imaju industrijsku vodu od koje ako pijes odmah zavrsis u bolnici, dok kod nas nije bas takva.

Tako da... Gradjani neka se obrate alternativnom grejanju, ili neka budu pametni i nek i dalje glasaju za rusofilske stranke. A koliko se secam kada nam je Rusija zavrnula plinske slavine upravo nam je zapadna Evropa pomogla.

Tako da svakako gradjani treba da plate ono sto su potrosili kako bi se pare poslale u Rusiju ;)

hehe nije kriva rusija,nego lopovi na vlasti.oces dzabe plin?onda daj rusima bazu u srbiji:whistling:
 
I da oćeš - ne mozes... Ja sam davno hteo da izadjem iz daljinskog centralnog grejanja ali ne moze. To je mafija koja otima! Za tih 50.000 dinara koje ja dam za "grejanje" mogu na struju da izgorim u stanu! Drzava srbija reketira građane sa cenama komunalija i tome treba stati na put!
Plaćam vodu 1000 dinara mesecno, kao da imam jbenu vodenicu!

Vlada srbije je donela hitan paket mera za suzbijanje krize, uništiće preko 100.000 domaćinstava!
Ako uzmemo u obzir da u domaćinstvu zivi 4-5 članova, to je cifra od skoro pola miliona duša koje Srbija planira da eliminiše!
 
I da oćeš - ne mozes... Ja sam davno hteo da izadjem iz daljinskog centralnog grejanja ali ne moze. To je mafija koja otima! Za tih 50.000 dinara koje ja dam za "grejanje" mogu na struju da izgorim u stanu! Drzava srbija reketira građane sa cenama komunalija i tome treba stati na put!
Plaćam vodu 1000 dinara mesecno, kao da imam jbenu vodenicu!

Vlada srbije je donela hitan paket mera za suzbijanje krize, uništiće preko 100.000 domaćinstava!
Ako uzmemo u obzir da u domaćinstvu zivi 4-5 članova, to je cifra od skoro pola miliona duša koje Srbija planira da eliminiše!

Nije tacno. Plombiranje i iskljucenje grejanja je uvek moguce.
 
Nije tacno. Plombiranje i iskljucenje grejanja je uvek moguce.

Da ali im onda plaćaš sto te greju zidovi i njihove cevi koje tuda prolaze a cena nije zanemarljiva! Ima tačan naziv za to ali ne mogu da se setim. Moja zgrada 5-6 godina nije imala nikakvo grejanje zbog kvara na izmenjivaču koji nikako nisu hteli da otklone pa smo plaćali godinama račune kao budale. Dodje ekipa iz toplane - izmeri 17 stepeni i kaze da ce popraviti... I tako 5 godina!

Danas samo lud čovek moze da pristane na priključenje daljinskog centralnog grejanja!
To je pakt sa djavolom!
 
kao drugo danas je mart..skoro pa april
ako nisi platio struju od decembra ja ne vidim zashto vec odavno nisi u mraku....osim ako nisi Srbin s Kosova koje drzava iz politichkih razloga treba da dotira

Javno komunalno pRduzeće nema veze sa strujom, vidi se da ti mama plaća i dan danas režije stana :)
Jos malo pa će leto i idemo na more da se kupamo :lol:
 
Poslednja izmena:
Da ali im onda plaćaš sto te greju zidovi i njihove cevi koje tuda prolaze a cena nije zanemarljiva! Ima tačan naziv za to ali ne mogu da se setim. Moja zgrada 5-6 godina nije imala nikakvo grejanje zbog kvara na izmenjivaču koji nikako nisu hteli da otklone pa smo plaćali godinama račune kao budale. Dodje ekipa iz toplane - izmeri 17 stepeni i kaze da ce popraviti... I tako 5 godina!

Danas samo lud čovek moze da pristane na priključenje daljinskog centralnog grejanja!
To je pakt sa djavolom!

Daljinsko grejanje je jeftino, najkomfomnije i najbolje. AL treba redovno da se placa a ne neodgovorno da se ostavi da se sakuplja dug. Ja sam svoje celokupno platio... i sad umesto da placam grejanje ja idem na more u junu ;)
 
Komunalije nemaju veze sa strujom, vidi se da ti mama plaća i dan danas režije stana :)
Jos malo pa će leto i idemo na more da se kupamo :lol:

kakve veze imaju komunalije?
ko pricha o komunalijama?
ja plicam o placanju struje ako ne platish skoro 6 meseci bruka je ako te do sad vec nisu iskljuchili
shta da ti kazem...obrtji pedale:hahaha:
 
Daljinsko grejanje je jeftino, najkomfomnije i najbolje. AL treba redovno da se placa a ne neodgovorno da se ostavi da se sakuplja dug. Ja sam svoje celokupno platio... i sad umesto da placam grejanje ja idem na more u junu ;)

Ja kada obračunam samo grejanje koje plaćam tokom cele godine izadje me 50.000 dinara a za te pare mogu da se grejem preko invertorskih klima 5 godina.
Prema tome matematika ti je losa kao i to letovanje od 12.000 dinara na koje ides u junu :hahaha:
 

Back
Top