Država Srbija odlučila da se obračuna sa najsiromašnijim građanima Srbije!
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 121

Tema: Država Srbija odlučila da se obračuna sa najsiromašnijim građanima Srbije!

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Podrazumevano Država Srbija odlučila da se obračuna sa najsiromašnijim građanima Srbije!

Država je odlučila da se preko Javnog komunalnog preduzeća Infostan obračuna sa najsiromašnijim građanima Srbije najnovijom akcijom - tužila je preko 100.000 dimaćinstava pred četvrtim opštinskim sudom za kašnjenje izmirenja svojih obaveza.
    Znači ako niste izmirili decembarske komunalije - stići će vam presuda od 4og opštinskog suda i moraćete da plaite 12.000 dinara sudske troskove!

Po meni je ovo zločin protiv čovečnosti - uništavanje preko 100.000 siromašnih dimaćinstava širom Srbije.
    Još jedna sramota demokratije.

A svi znamo dobro da:
    1. Grejanje je katastrofa
    2. U vodi ima kamenja i komada čelika
    3 Đubre ispada iz prepunih kontejnera koji smrde od početka do kraja ulice.
    4. Liftovi se kvare a komunalno izmišlja basnoslovne cifre za popravke
    5. Odrzavanje zgrade a 90% zgrada više nema krovove i oluke a oni ne odgovaraju na pozive...

Ne daju ništa a prete prinudnom naplatom kroz zaplenu imovine najsiromasnijim građanima sramne Srbije. policija ubija neduzne gradjane metkom u glavu? kakva je danas Srbija? Genocidna prema svom narodu?
    Dok nam predsednik republike srbije Boris Tadić daje izjave na televiziji kako srbija mora da se obračuna sa privrednim kriminalom - počeo je od svog gladnog naroda.

http://www.infostan.co.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=304&Itemid=143
    Poslednji put ažurirao/la mario80 : 22.03.2009. u 12:11

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Podrazumevano Re: Država Srbija odlučila da se obračuna sa najsiromašnijim građanima Srbije!

Tako i treba...treba pobiti sve koji su manje imucni i ostaviti samo lopovsku bagru da zivi.Svaka cast za lopovsku vlast na celu sa BoTom
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Primećen član P E G A Z (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Exclamation Re: Država Srbija odlučila da se obračuna sa najsiromašnijim građanima Srbije!

Ovo je konacna faza u unistenju Srbije. Sledi narodna buna ili definitivno nestajanje Srba kao naroda.
    POZDRAV SVIMA! Necu duze vreme biti na forumu!

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.837
    Reputaciona moć
    820

Podrazumevano Re: Država Srbija odlučila da se obračuna sa najsiromašnijim građanima Srbije!

Odlicna tema

Btw, ne radi se samo o tome (sto je mario vec napisao), nego je Infostan poslao uplatnice sa ogomnim (enormnim) kamatama
    svima onima koji duguju od '99 godine.
    SUDIJA : OLUJA JE UDRUZENI ZLOCINACKI PODUHVAT!

Cartmanland nije na forumu
    citam nedjeljni komentar koji jasno kaze ko ne misli ovako taj klevece i laze
    Poznat Cartmanland (avatar)
    Učlanjen
    31.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

trebaju drzavi pare !
    ovi bogati dobro cuvaju svoje pare i od njih je tesko uzeti.
    a vec su uzeli od bogatih kroz priloge koje daju strankama posebno u predizbornim kampanjama

najlakse je uzeti od sirotinje
    Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.

Buduća legenda nojkic_problem (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    300

Значи ... долази поново доба Интернационале ... како беше? Устајте ви земаљско робље, ви сужњи које мори глад...

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Ako me ista boli onda je to kada udare na najsiromasnijie. Dok u Srbiji cveta privredni kriminal sa Miškovićem na čelu - država udara najsiromašnije da ih satre sa zemljom.

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Cekaj , a nisu do sad svi posteni izumrli?
    Meni se cinilo da jedino kao bagra i mozes da prezivis, tako kazu svi i bogati i siromasni....
    Ako nisi , ono bar moras mimikrijski da izgledas.....

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Ne daju ništa a prete prinudnom naplatom kroz zaplenu imovine najsiromasnijim građanima sramne Srbije. policija ubija neduzne gradjane metkom u glavu? kakva je danas Srbija? Genocidna prema svom narodu?
    Pa ako je narod pametan pobunice se i organizovace proteste. Vrlo jednostavno. Cik da vidim kad se skupi 10000 ljudi kako ce da prinudno naplacuju mame im lopovske.
    Radi ono u cemu si dobar, a ne ono za mislis da si dobar

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Zanimljivo je recimo da pravnik kome se poveri stranka mora odmah da prijavi pranje novca... Ako je stranka ubila nekoga, to ne mora...
    Samo ovaj zakon govori sve o drzavi - da je ne zanima pojedinac u drustvu.
    Drzava je neprijatelj svakog pojedinca tj gradjanina!
    Sramotna je srbija...

Srbija je tuzila preko 100.000 najsiromašnijih domaćinstava od kojih potrazuje po 12000 dinara sudskih troskova bez ikakvog obavestenja ili opomene poslate na kucnu adresu! Po meni klasican vid iznudjivanja novca od sirotinje.
    Sutra mozemo lako da dobijemo presudu o konfiskacije imovine zbog duga iz praistorije.

Na priznanici je naznaceno: Dugovanja od maja 1999 godine do 31.12.2008 godine!
    Nema nikakvih podataka za koje mesece, koliko -sta nego samo odvaljena cifra!
    Znaci moze da bude i nekoliko meseci više koje nisu "proknjizili" a na telefonski poziv su mi rekli da dodjem da se dogovorimo
    Po meni je ovo i mimo zakona koliko mi se čini.
    Na koju osnovu moze bez obavestenja da se osudi neko?

Znam ja da su oni ovo i pre radili ali na malo suptilniji nacin, sacekaju godinu dana pa vam posalju resenje za izvrsenje prinudne naplate od nekog meseca predhodne godine...
    Pa ako niste sacuvali uplatnicu - opljačkaju vas zive!
    Drzava je najveci kriminalac.
    Poslednji put ažurirao/la mario80 : 22.03.2009. u 16:46

Buduća legenda Droid (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    370

Najvece su cene grejanja koje nam ispostavljaju braca Rusi a ne srpska vlada

Ostatak je sica. I zato i nemamo normalnu vodu i ostalo jer je ni ne placamo. Kubik vode u nas je 20 dinara a u Nemackoj 7 eura, a Nemci imaju industrijsku vodu od koje ako pijes odmah zavrsis u bolnici, dok kod nas nije bas takva.

Tako da... Gradjani neka se obrate alternativnom grejanju, ili neka budu pametni i nek i dalje glasaju za rusofilske stranke. A koliko se secam kada nam je Rusija zavrnula plinske slavine upravo nam je zapadna Evropa pomogla.

Tako da svakako gradjani treba da plate ono sto su potrosili kako bi se pare poslale u Rusiju
    Poslednji put ažurirao/la Droid : 22.03.2009. u 16:47

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ako,Ako...žuti infostan treba da naplati nepostojeće dugove iz slobinog vremena.

Elita daxt (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    375

Citat Original postavio Droid Pogledaj poruku
    Najvece su cene grejanja koje nam ispostavljaju braca Rusi a ne srpska vlada

Ostatak je sica. I zato i nemamo normalnu vodu i ostalo jer je ni ne placamo. Kubik vode u nas je 20 dinara a u Nemackoj 7 eura, a Nemci imaju industrijsku vodu od koje ako pijes odmah zavrsis u bolnici, dok kod nas nije bas takva.

Tako da... Gradjani neka se obrate alternativnom grejanju, ili neka budu pametni i nek i dalje glasaju za rusofilske stranke. A koliko se secam kada nam je Rusija zavrnula plinske slavine upravo nam je zapadna Evropa pomogla.

Tako da svakako gradjani treba da plate ono sto su potrosili kako bi se pare poslale u Rusiju
    hehe nije kriva rusija,nego lopovi na vlasti.oces dzabe plin?onda daj rusima bazu u srbiji

Aktivan član Нечисто_Срце (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Страшно!
    Láska vždy zvíťazí...

Veoma poznat RoccoS (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    223

Potpuno podrzavam ovaj potez vlade. Sto efikasnije unistavaju ovaj narod to ce manje da pati. Zato samo napred i bez oklevanja.
    Волео је живот, волео је цвеће,

ал' тога пролећа не имаде среће.

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

I da oćeš - ne mozes... Ja sam davno hteo da izadjem iz daljinskog centralnog grejanja ali ne moze. To je mafija koja otima! Za tih 50.000 dinara koje ja dam za "grejanje" mogu na struju da izgorim u stanu! Drzava srbija reketira građane sa cenama komunalija i tome treba stati na put!
    Plaćam vodu 1000 dinara mesecno, kao da imam jbenu vodenicu!

Vlada srbije je donela hitan paket mera za suzbijanje krize, uništiće preko 100.000 domaćinstava!
    Ako uzmemo u obzir da u domaćinstvu zivi 4-5 članova, to je cifra od skoro pola miliona duša koje Srbija planira da eliminiše!

Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    370

Citat Original postavio mario80 Pogledaj poruku
    I da oćeš - ne mozes... Ja sam davno hteo da izadjem iz daljinskog centralnog grejanja ali ne moze. To je mafija koja otima! Za tih 50.000 dinara koje ja dam za "grejanje" mogu na struju da izgorim u stanu! Drzava srbija reketira građane sa cenama komunalija i tome treba stati na put!
    Plaćam vodu 1000 dinara mesecno, kao da imam jbenu vodenicu!

Vlada srbije je donela hitan paket mera za suzbijanje krize, uništiće preko 100.000 domaćinstava!
    Ako uzmemo u obzir da u domaćinstvu zivi 4-5 članova, to je cifra od skoro pola miliona duša koje Srbija planira da eliminiše!
    Nije tacno. Plombiranje i iskljucenje grejanja je uvek moguce.

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Nije tacno. Plombiranje i iskljucenje grejanja je uvek moguce.
    Da ali im onda plaćaš sto te greju zidovi i njihove cevi koje tuda prolaze a cena nije zanemarljiva! Ima tačan naziv za to ali ne mogu da se setim. Moja zgrada 5-6 godina nije imala nikakvo grejanje zbog kvara na izmenjivaču koji nikako nisu hteli da otklone pa smo plaćali godinama račune kao budale. Dodje ekipa iz toplane - izmeri 17 stepeni i kaze da ce popraviti... I tako 5 godina!

Danas samo lud čovek moze da pristane na priključenje daljinskog centralnog grejanja!
    To je pakt sa djavolom!

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

kao prvo nije lepo lagati u naslovu-nije drzava srbija nego zuta vlast drzave srbije
    shta bi kad mora da se placaju rachuni vishe ti ne valjaju?
    ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

kao drugo danas je mart..skoro pa april
    ako nisi platio struju od decembra ja ne vidim zashto vec odavno nisi u mraku....osim ako nisi Srbin s Kosova koje drzava iz politichkih razloga treba da dotira

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Citat Original postavio Derer Pogledaj poruku
    kao drugo danas je mart..skoro pa april
    ako nisi platio struju od decembra ja ne vidim zashto vec odavno nisi u mraku....osim ako nisi Srbin s Kosova koje drzava iz politichkih razloga treba da dotira
    Javno komunalno pRduzeće nema veze sa strujom, vidi se da ti mama plaća i dan danas režije stana
    Jos malo pa će leto i idemo na more da se kupamo
    Poslednji put ažurirao/la mario80 : 22.03.2009. u 17:15

Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    370

Da ali im onda plaćaš sto te greju zidovi i njihove cevi koje tuda prolaze a cena nije zanemarljiva! Ima tačan naziv za to ali ne mogu da se setim. Moja zgrada 5-6 godina nije imala nikakvo grejanje zbog kvara na izmenjivaču koji nikako nisu hteli da otklone pa smo plaćali godinama račune kao budale. Dodje ekipa iz toplane - izmeri 17 stepeni i kaze da ce popraviti... I tako 5 godina!

Danas samo lud čovek moze da pristane na priključenje daljinskog centralnog grejanja!
    To je pakt sa djavolom!
    Daljinsko grejanje je jeftino, najkomfomnije i najbolje. AL treba redovno da se placa a ne neodgovorno da se ostavi da se sakuplja dug. Ja sam svoje celokupno platio... i sad umesto da placam grejanje ja idem na more u junu

Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Komunalije nemaju veze sa strujom, vidi se da ti mama plaća i dan danas režije stana
    Jos malo pa će leto i idemo na more da se kupamo
    kakve veze imaju komunalije?
    ko pricha o komunalijama?
    ja plicam o placanju struje ako ne platish skoro 6 meseci bruka je ako te do sad vec nisu iskljuchili
    shta da ti kazem...obrtji pedale

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Daljinsko grejanje je jeftino, najkomfomnije i najbolje. AL treba redovno da se placa a ne neodgovorno da se ostavi da se sakuplja dug. Ja sam svoje celokupno platio... i sad umesto da placam grejanje ja idem na more u junu
    Ja kada obračunam samo grejanje koje plaćam tokom cele godine izadje me 50.000 dinara a za te pare mogu da se grejem preko invertorskih klima 5 godina.
    Prema tome matematika ti je losa kao i to letovanje od 12.000 dinara na koje ides u junu

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Citat Original postavio Derer Pogledaj poruku
    kakve veze imaju komunalije?
    ko pricha o komunalijama?
    ja plicam o placanju struje ako ne platish skoro 6 meseci bruka je ako te do sad vec nisu iskljuchili
    shta da ti kazem...obrtji pedale
    Pročitaj temu opet, nema veze sa strujom... Ili pitaj mamu .

Slične teme

1. Šta DS nudi građanima Srbije? (ekonomija)
    Autor anntaylor u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 21.06.2012., 22:59
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 06.01.2009., 16:35
  3. Kosovo - NATO država, Srbija - GASPROM država
    Autor Iron Lord u forumu Politika
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 20.10.2007., 16:42
  4. Srbija- gradjanska drzava ili drzava Srba
    Autor was u forumu Politika
    Odgovora: 235