Најочитије лажи на РТСу

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
У вестима, које се емитују сваког сата на Првом програму РТСа, цитираше изјаву несрећног директора Заставе, неког Италијана, који рече да су само два произвођача компоненти из Србије ушла у ужи избор за снабдеваче, јер пратећа индустрија у Србији није оспособљена у транзиционом периоду за такве послове.

Е сад, то смо ми и пре знали, мада нас је Динкић уверавао како ће на том послу са Фијатом бити упослено ко зна колико десетина хиљада радника у Србији, па је то и разлог више да се Фијату дају толике паре и бенефиције.

Да РТС и власт у Србији сматра грађане у Србији дебилима може да послужи и вест која је управо пласирана на сајту РТСа, где је главни јунак управо онај Италијан, директор Заставе, коме једно стављају у уста на сајту РТСа а друго у Вестима. На сајту лепо стоји:

„Пунто” од српских делова
Ди Филипис додаје да ће веома брзо „пунто” бити склопљен од делова произведених у Србији и додаје да је захваљујући потражњи, већина произвођача делова заинтересована.

Имајући у виду да је упослено свега 1.000 људи сасвим је јасно разарајуће дејство Динкића и камариле са све градским властима Крагујевца. С обзиром на написе у хрватској штампи, по којој ће највећи део коопераната бити управо из Хрватске, извесно је да ова власт буџетским парама српских пореских обвезника финансира италијанску и хрватску индустрију.
 
У вестима, које се емитују сваког сата на Првом програму РТСа, цитираше изјаву несрећног директора Заставе, неког Италијана, који рече да су само два произвођача компоненти из Србије ушла у ужи избор за снабдеваче, јер пратећа индустрија у Србији није оспособљена у транзиционом периоду за такве послове.

Е сад, то смо ми и пре знали, мада нас је Динкић уверавао како ће на том послу са Фијатом бити упослено ко зна колико десетина хиљада радника у Србији, па је то и разлог више да се Фијату дају толике паре и бенефиције.

Да РТС и власт у Србији сматра грађане у Србији дебилима може да послужи и вест која је управо пласирана на сајту РТСа, где је главни јунак управо онај Италијан, директор Заставе, коме једно стављају у уста на сајту РТСа а друго у Вестима. На сајту лепо стоји:

„Пунто” од српских делова
Ди Филипис додаје да ће веома брзо „пунто” бити склопљен од делова произведених у Србији и додаје да је захваљујући потражњи, већина произвођача делова заинтересована.

Имајући у виду да је упослено свега 1.000 људи сасвим је јасно разарајуће дејство Динкића и камариле са све градским властима Крагујевца. С обзиром на написе у хрватској штампи, по којој ће највећи део коопераната бити управо из Хрватске, извесно је да ова власт буџетским парама српских пореских обвезника финансира италијанску и хрватску индустрију.

нормално је да финансирамо хрвате,зато што смо ретардиране овце које може свако да шиша до миле воље.у србији ради 200 компаније из хрватске,а у хрватској 5 из србије.трагично.
 
"УДАРНА ВЕСТ" :

- Од сабајле нас обрадова Директор Фиата - Планирали чак2000 Пунта до краја Априла...

ЧУДО !!! :eek:

Није ми јасно чиме се хвале када је толико и раније "планирано",
а склапало се онолико колико је унапред продато ...:hahaha:
 
a da ima pameti, ova drzava bi se potrudila u jeku nove ekoloske svesti, da krene sa proizvodnjom gradskih automobila na cisto elektricni pogon i da se svi delovi proizvode u Srbiji ( tehnologiju bi svakako ukrali ili sami smislili ), pa bi bilo posla, a bilo bi i para ili to mnogima na vlasti ne odgovara da se zaposljavaju ljudi u Srbiji
 
a da ima pameti, ova drzava bi se potrudila u jeku nove ekoloske svesti, da krene sa proizvodnjom gradskih automobila na cisto elektricni pogon i da se svi delovi proizvode u Srbiji ( tehnologiju bi svakako ukrali ili sami smislili ), pa bi bilo posla, a bilo bi i para ili to mnogima na vlasti ne odgovara da se zaposljavaju ljudi u Srbiji

Тако је, у праву си потпуно ...

"u jeku nove ekoloske svest" власт треба да укине прозодњу било чега ...
Знаш ли ти колико трактори загађују ваздух, мора да се прекине и са орањем ...
А тек колико загађење производе краве својим "издувним гасовима" ...
И то да укинемо, ма шта да укинемо, ДА ЗАБРАНИМО !!!

Нека се тим прљавим технологијама бави трули запад,
а ми ћемо лепо да живимо сретни и задовољни
од кредита, донација, "предприступних, приступних и постприступних фондова" ...

Живела Демократија !!!

А пошто ће да нам усвоје ЗАКОН !!!
Постаћемо мека и медина да сехуални туризам ...
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Тако је, у праву си потпуно ...

"u jeku nove ekoloske svest" власт треба да укине прозодњу било чега ...
Знаш ли ти колико трактори загађују ваздух, мора да се прекине и са орањем ...
А тек колико загађење производе краве својим "издувним гасовима" ...
И то да укинемо, ма шта да укинемо, ДА ЗАБРАНИМО !!!

Нека се тим прљавим технологијама бави трули запад,
а ми ћемо лепо да живимо сретни и задовољни
од кредита, донација, "предприступних, приступних и постприступних фондова" ...

Живела Демократија !!!

А пошто ће да нам усвоје ЗАКОН !!!
Постаћемо мека и медина да сехуални туризам ...

dugotrajan, cesto mukotrpan, boravak na forumu i rad, eto pocinje da daje rezultate.

krave su krive za sve

hbes krave
 
Тако је, у праву си потпуно ...

"u jeku nove ekoloske svest" власт треба да укине прозодњу било чега ...
Знаш ли ти колико трактори загађују ваздух, мора да се прекине и са орањем ...
А тек колико загађење производе краве својим "издувним гасовима" ...
И то да укинемо, ма шта да укинемо, ДА ЗАБРАНИМО !!!

Нека се тим прљавим технологијама бави трули запад,
а ми ћемо лепо да живимо сретни и задовољни
од кредита, донација, "предприступних, приступних и постприступних фондова" ...

Живела Демократија !!!

А пошто ће да нам усвоје ЗАКОН !!!
Постаћемо мека и медина да сехуални туризам ...
krava ti je ocigledno sela na mozak, pa se rogatas ocima
ja pricam o proizvodnji automobila na el pogon u Srbiji, povecanju radnih mesta i izvozu..a jel ti mrzis komsijinu kravu ?
 
Nego bre sinoc na RTL-u vidim reklamu za novu Alfa Romeo Mito...kosta 10000evra.........a secam se pre koju nedelju kad je kod nas bila promocija valjda od 18000 evra joj krece cena......ej 7000 evra razlika.....hahahaa

Pa da Srbija nije najskuplje tržište automobila u Evropi, ne bi se tolika silna auta svakodnevno uvozila. Cene u Srbiji su, zaslugom vlasti, toliko naduvane da je ogromna razlika u odnosu na druge zemlje, što državi omogućuje lep prihod u budžet od carina i poreza.

Kao štitili su auto-industriju. Al' nam je bila industrija, svaka nam čast. A, šta sada štite? Fijat ne traži zaštitu, a i da traži, što bi ga štitili?
 
krava ti je ocigledno sela na mozak, pa se rogatas ocima
ja pricam o proizvodnji automobila na el pogon u Srbiji,
povecanju radnih mesta i izvozu
..a jel ti mrzis komsijinu kravu ?

:hahaha: И ја би да ми се "повећа":hahaha: радно место,
вероватно би ми се "повећала":hahaha: и плата ...
И углед у друштву ... :hahaha:

А кошијина крава, нек је жива и здрава ...
Ал' нек је чува у свом дворишту, немој мени да загађује "околиш"... :hahaha:

Мислим, кад браћа ********* могу да живе "Еколошкој Држави", зашто не би и ми ...

Онако, "u jeku nove ekoloske svesti" ... :hahaha:

Donqihote, ајд онако, преко везе, врати НОЋ БЕНСЕДИНА .... :hahaha:
 
:hahaha: И ја би да ми се "повећа":hahaha: радно место,
вероватно би ми се "повећала":hahaha: и плата ...
И углед у друштву ... :hahaha:

А кошијина крава, нек је жива и здрава ...
Ал' нек је чува у свом дворишту, немој мени да загађује "околиш"... :hahaha:

Мислим, кад браћа ********* могу да живе "Еколошкој Држави", зашто не би и ми ...

Онако, "u jeku nove ekoloske svesti" ... :hahaha:

Donqihote, ајд онако, преко везе, врати НОЋ БЕНСЕДИНА .... :hahaha:

lapsus, jer mislio sam na povecanje broja radnih mesta, verovatno si toliko edukovan da znas na sta sam mislio....
 
нормално је да финансирамо хрвате,зато што смо ретардиране овце које може свако да шиша до миле воље.у србији ради 200 компаније из хрватске,а у хрватској 5 из србије.трагично.

Ово је трагичан и поражавајући податак - ма неће се ништа променити док се не дигне "кука и мотика"....... не верди... инсталирао се најгори олош на власт.
 

Back
Top