Da li nesto volite vise od sexa?

E pa ovako nesto najvise volim:
Da odemo kod njega (ja posle faxa, npr), da malo porazgovaramo i ona da gledamo zajedno neki film i da se mazimo.... (ja sam velika maza).... i onda da pustimo neku lepu muziku i ljubimo se dugo, dugo, mazimo se,..... uh.... mnogo lepse nego sam sex.... :P
 
Hm,ja mislim da ne postoji nista lepse od sex-a...Ali sa nekim ko ti je vise nego bitan(da ne ponavljam onu rec kojom se svi frljaju)...
To je savrsenstvo,i mislim da je to kombinacija osecaja koje najvise volim recimo:zagrljaj+jedrenje na dasci+pogled sa Gardosa... :D
 
Direktni odgovor na pitanje: Da, sebe!

Ne bih da zvucim kao egoista ili narcis, ali osoba koja ne voli sebe iznad svega ostalog, nije ni u stanju da voli druge stvari, ljude i dogadjaje...

Dakle, prvo sebe, pa nakon toga osobe koje su na istoj ili slicnoj talasnoj duzini sa mnom, nakon toga svoje krvne srodnike, a tek nakon toga seks...

Naravno, to ne znaci da ne volim seks, vec da to NIJE osnovna stvar u zivotu... Nema dobrog seksa bez privlacnosti, pa makar ona bila samo fizicka...

Pozdrav...
 
limunada:
punjene paprike :D
E limunado ne znam da li si se zezao sa tim punjenim paprikama,ali ja imam dobro iskustvo sa slanim kiflama.Devojka stanovala blizu pekare i toliko sam se navukao na slane kifle posle seksa da to nije normalno.Znas kad sam preterao..Vec pocela da se ljuti..Pita me ,recimo, ona glupa pitanja"Jel ti bilo lepo?Sta ti se najvise svidelo?",a ja joj onako bundevasto odgovorim"slane kifle".
Ne daleko od toga da je sex bio los,ali su i kifle kod "Carlija" bile cudo.Sad nekako nikako ne mogu da se setim nje a da ne pomislim i na kifle..
 
Incognito:
Incognito:
Direktni odgovor na pitanje: Da, sebe!

Topic je: Da li nesto volite vise od sexa?

A ja sam napisao da je to 'direktni odgovor' ... Kasnije sam pojasnio :)

Pozdrav...
OK Incognito,a i ja se dohvatio ko dzangrizava baba..Al eto,ti i gazdarica,ste malo prosirili bundevi vidike...Zamisli kad ste naterali bundevu da se dobro zamisli o masturbaciji.
 
Lord of Chaos:
Koko:
Lord of Chaos:
Cigaretu i razgovor posle seksa.... 8)

Ja bih jos samo dodala, dobrog sexa!


Dolazim u iskusenje da napisem: "Seks sa mnom i jeste dobar seks", al' necu.....OOOOOOOPS!

A ja volim kada me osvaja, kada me stomak zaboli dok razgovaramo telefonom, kada mi se koža naježi od SMS-a, kada nikako ne mogu da ga izbacim iz glave, kada me slučajno dotakne ispod koljena (to mi je erogena zona a on to zna) , kada se fol svađamo da nam nebi bilo dosadno, kada on navaljuje a ja se kobajagi branim.
 

Back
Top